661
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi619
  • Ocen na +0
661 ppt ?

Suplementy diety (620)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Suplementy diety

Napisał(a): gość -

Mnie osobiście swoim działaniem zaskoczył suplement Foreverslim, naprawdę jestem w szoku że tabletki moga byc aż tak skuteczne, juz po pierwszym tygodniu zauważyłam pierwsze działania, tzn obnizony apetyt,więcytrzymanie z tymi tabletkami diety nie jest zbyt dużym problemem. Ja jako ja jestem bardzo z nich zadowolona

Ja też nie potrzebuję suplementów, żeby schudnąć, stawiam raczej na zdrowe odżywianie i treningi na siłowni, ale osobom, które chą używać to proponowałabym skonsultowanie się z farmaceutą albo z lekarzem, bo różnie mozę byc. Skłądniki takich preparatów są rózne. Można byc na coś uczulonym, dlatego ja zawsze pytam w mojej ulubionej aptece (http://aptekapultusk.pl/) czy dany produkt się nadaje dla mnie (mam bardzo dużą alergię).

Reklama

Jestem w trakcie kuracji z suplementem Slimcea. 4 tygodnie i spadek wagi o 5kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze.

Napisał(a): Gość -

Pelagia25 ja nie stosuje tabletek na odchudzanie, wolę sport i dobre jedzenie, z suplementow biore magnez, ale musze sie rozejrzec jeszcze za czyms na koncentracje i poprawe nastroju, uspokojenie
To smialo mozesz sprobowac Revitasensu- tez mialam czesto gorsze dni, w ktorych nie moglam sie na niczym skupic, doslownie wszystko lecialo mi z rak. A teraz lykam ten suplement i czuje roznice- mam swiezosc umyslu i mimo jesiennej aury za oknami czuje sie bardzo dobrze :)

Reklama

Ja kiedyś nie byłam zwolenniczką brania tabletek.Ale niestety nie dawałam rady na samych dietach.Z dużej ilości tabletek wybrałam Foreverslim.I był to trafny wybór.Z tygodnia na tydzień chudłam .A całe odchudzanie skończyłam z wynikiem -14 kg.

Jakiś czas temu kupiłam sobie z Avitapolska naturalną witaminę C w postaci tabletek Chewing C 500, które zawierają dodatkowo parę innych niezbędnych mikroelementów. Czuje się po nich bardzo dobrze, tzn, że chyba działają, nie?:)

Reklama

Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

po pierwsze zdrowa, zbilansowana dieta, bo bez tego suplementy nie wiele zdziałają, trzeba trochę samemu na zdrowie zapracować :) ja umiarkowanie podchodzę do tematu i suplementami dodaję sobie tego, czego mi w diecie zabraknie, np biorę kapsułki gold omega 3 z kwasem omega, mocno ze względu na serce i krążenie, chociaż działanie jest o wiele bardziej rozległe, oczywiście do tego ryby, nasiona, tam też można znaleźć kwas
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • noble health suplement opinie forum
  • phytolife forum
  • grape seed extract noble health forum
  • natura vitalis kwas hialuronowy opinie
Do góry strony: Suplementy diety