641
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi601
  • Ocen na +0
641 ppt ?

Suplementy diety (602)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Suplementy diety

Napisał(a): gość -

Ja do suplementów podhodzę z rozwagą - jak już mam coś brać, to tylko w chwilach rzeczywistego zapotrzebowania. Teraz jestem w ciąży i unikam nawet suplementów dla ciezarnych stawiam raczej jak cos na same witaminy typu kwas foliowy - folik czy witamine D.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Z suplementów diety póki co kupuję tylko magnez i co jakiś czas coś na włosy, bo tak jak teraz borykam się z nadmiernym wypadaniem, ostatnio jeszcze wpadłam na suplement z kurkuminą, ma tak wszechstronne działanie, że głowa mała, ale jest problem, bo ponoć tak samo jak w przypadku magnezu większość na słabą bioretencję :/ i tak jak o magnezie łatwo znaleźć opinie tak o kurkuminie trochę ciężko :(

ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Ja staram sie unikac zazywania suplementow. nie wiem, wydaje mi sie, ze duzo lepsza jest zroznicowana dieta pogata w witaminy i minetaly. np. do swojej diety właczam banany, gdy czuje ze brakuje mi potasu i Piwniczanke, gdy magnezu. Nie wiem czy warto od razu zazywac tabsy

Moi rodzice w ramach uzupełniania kwasów omega 3 zażywają gold omega - zespół witamin który wpsomaga nie tylko pracę serca ale też utrzymuje prawidłowe widzenie. Sama przyjmuję tylko podstawowe witaminy w celu uzupełnienia braków

stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Sama sobie wymyśliłam dietę dla siebie. Żadnych niezdrowych rzeczy, dużo owoców, warzyw. Ruszam się regularnie, a żeby się wspomagać biorę Foreverslim. Efekty pierwsze już są, więc mam motywację żeby wytrwać na tej diecie.

Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

Dla mnie dobre okazały się tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. Już 2 miesiące je stosuję i 8 kilogramów mniej. Do tego zdrowa dieta i dużo spacerów z dzieciakami którymi się opiekuję .Tyle energii co teraz to nie miałam chyba przez całe życie.

szukałam długo czegoś na łaknienie co zadziała na moje chęci do objadania.W pracy koleżanka powiedziała mi o Novoslimie który stosowała spory czas temu. Znalazłam go i zamówiłam. Faktycznie pomógł i na mój problem i przy okazji pozwolił schudnąć 11kg mojej nadwagi.

Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością slimcea. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • noble health suplement opinie forum
  • phytolife forum
  • grape seed extract noble health forum
  • natura vitalis kwas hialuronowy opinie
Do góry strony: Suplementy diety