641
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi601
  • Ocen na +0
641 ppt ?

Suplementy diety (602)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Suplementy diety

Napisał(a): Gość -

Tonik/Żel - 2 w 1 :) Ja stosuję naturalny i jestem bardzo zadowolona :) Nie wyobrażam sobie życia bez niego :) A jak ktoś się zna troszkę na kosmetykach niech sprawdzi skład :)

SKŁAD MOJEGO TONIKU/ŻELU - 100% NATURAL
DISTILATED WATER, JOJOBA OIL, KAOLIN, ZINK, ALORE VERA EXTRACT, MATRICERIA CHEMOMILLA EXTRACT, PLATANGO LANCE LOTA EXTRACT, BETULA PENDULA EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, RETINOL PALMITATE, ACIDE LINOLEIQUE, PROPOLYS

Napisał(a): gość -

przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.

mój wybór padła na suplement slimcea ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Nie zawsze diety u mnie przynosiły skuteczne rezultaty.Raz było lepiej raz gorzej,ale nigdy nie były to trwałe efekty.Dopiero jak za namową koleżanki kupiłam Foreverslim udało mi się trwale zrzucić 12 kg.Teraz cieszę się tym że bez zadyszki i żadnego problemu wchodzę na czwarte piętro.

kolakinka Dziewczyny jeśli bierze się pigułki antykoncepcyjne, które powodują że kwas foliowy nie wchłania się, to także trzeba przyjmować tabletki folika codziennie.
właśnie ja już dość długo biorę tabletki anty a moja ginekolog ani słowa o tym nie wspomniała i przez przypadek trafiłam na artykuł o tym... a przecież zwykle jak się odstawia tabletki to po to, żeby postarać się o dziecko i w takim potrzebnym momencie ma się o wiele za niski poziom kwasu foliowego

Muszę przyznać że dzięki Foreverslimowi zmieniłam swoje życie.Zaczynając od tego że całkowicie zmieniłam swoje podejście do jedzenia zmieniłam podejście do aktywności.W końcu ruszyłam tyłek z fotela.Dzięki temu że udało mi się schudnąć jestem teraz osobą szczęśliwą i zdrowszą.Polecam wszystki bo dzięki temu że schudłam mogę zrobić teraz wiele więcej prawie wcale się nie męcząc.

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje Slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement Slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Stosowałam iqface i tak, w sumie to dwie sprawy. Po pierwsze, faktycznie, tabletki okazały się bardzo skuteczne i po 3 miesiącach nie miałam śladu po trądziku, nie mniej po drugie nie do końca rozumiem te wszystkie zachwyty. W końcu środek ten po prostu zadziałał tak jak powinien, co w tym wyjątkowego?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • noble health suplement opinie forum
  • phytolife forum
  • grape seed extract noble health forum
  • natura vitalis kwas hialuronowy opinie
Do góry strony: Suplementy diety