234
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń830
  • Odpowiedzi226
  • Ocen na +0
234 ppt ?

Suplementy na odchudzania (227)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Suplementy na odchudzania

Napisał(a): Gość -

Ostatnio widziałam w telewizji reklamę, w której to przedstawiano "super tabletki" na odchudzanie. Wystarczy brać dwie przez cały dzień a efekt gwarantowany. Podobno ludzie dali rade zrzucić do 15 kg!
Nie wierze w takie cuda, ani w to , że połykanie tabletek może zastąpić ciężki trening.
Sądzicie, że to ściema ? Czy ktoś z Was kiedykolwiek poddawał się takiej formie odchudzania?
INTERIA.PL

Re: Suplementy na odchudzania

Napisał(a): gość -

Figura Extraslim kapsułki . Ja stosowałam i schudłam .Jest to jeden z najlepszych ,udanych suplementów na odchudzanie i bezpieczny dla tych co czytają ulotki oraz tani .U mnie dobrze tolerowany ,więc należę do większości a jedynie lekkie rozgrzewanie i pobudzenie jak po wypiciu kawy co jest korzystne dla aktywności i zażywania ruchu .Zawiera w składzie aż 1000 mg ekstraktu zielonej kawy i l-karnitynę ,ekstrakt z pieprzu - piperyne , ekstrakt z gorzkiej pomarańczy ,zielona herbata ,chrom. Uwaga ! spieszcie się dziewczyny z zakupem tego produktu ponieważ została prawdopodobnie wstrzymana produkcja ze względu na wysoką skuteczność . Co ciekawe są naturalne składniki i dodatek chromu,więc dziwię się komu ten produkt przeszkadzał i był konkurencyjny . Niektóre apteki mają jeszcze małe zapasy .Jest jeszcze wysyłkowo z internetu też apteki. Pojawił się nowy produkt Herbapolu w kapsułkach na odchudzanie o podobnym składzie i nazwie ale jest celowo i mocno osłabiony .

Decydując się na zakup Foreverslimu nie sądziłam żę te tabletki będą aż takie skuteczne.Owszem liczyłam że być może uda mi się schudnąć no ale nie że aż tyle kilogramów.Trzeba powiedzieć że to co obiecuje producent sprawdza się w 100%.Ja ze swojej strony polecam bo naprawdę warto zainwestować w te tabletki.

Reklama

Udało się ! Miesiąc przed planowanym zakończeniem kuracji odchudzającej wróciłam do wagi sprzed 5 lat - do tej prawidłowej. Summa summarum schudłam 9 kg bez większym problemów dietetycznych, jestem pewna że to zasługa Foreverslimu. Polecam szczególnie tym którzy zmagają się z problemem odchudzania i nie potrafią sobie poradzić z utrzymaniem zaleceń diety.

Reklama

kilka osób o nich wspomniało. Polecam tabletki Slimcea. Są faktycznie bardzo skuteczne. Przyśpieszają chudnięcie na tyle że widać to po 2 tygodniach stosowania. Miałam wtedy pierwsze większe spadki wagi. Łącznie 11kg przez lekko ponad 3 miesiące ( miałam przerwe w kuracji przez chorobę )

Reklama

Staram się schudnąć od ostatniego lata, kiedy wstydziłam się pojechać ze znajomymi na plażę, żeby tylko nie zobaczyli mnie w bikini. Przy wzroście 172cm ważyłam 86kg. Przez całą jesień i zimę próbowałam różnych diet i tabletek typu slimetta, thermcontrol i wiele innych na odchudzanie. Wszystko to albo nic nie działało albo tylko po wszystkim występował jeszcze dodatkowo efekt jojo. Na sylwestrze zobaczyłam się z moją przyjaciółką, która teraz mieszka w Monachium. Poleciła mi skorzystać z suplementu z afrykańskiego mango i jagód acai. Mówiła że korzysta z niego od ponad pół roku i wcale nie musi trzymać żadnej diety, a warto dodać że figurę ma na prawdę świetną. Jednak po moich wcześniejszych przejściach z różnymi suplementami nie bardzo chciałam dać się namówić na kolejną próbę. Aktualnie jestem po 3 miesiącach zażywania African Mango, straciłam 11kg i 8cm w talii! Na prawdę uwierzyłam, że to działa, jeżeli macie podobny problem do mojego, polecam zamówić ze stronyhttp://nplink(...)1hP9Zye
ja dodatkowo w prezencie dostałam płytę DVD ćwiczeń z Mel B :)
walczcie do końca!

Całkiem dobrze sobie radzę na Foreverslimie.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.

Używam Foreverslim od ponad miesiąca i jestem zadowolona. Waga leci w dół,a nie ćwiczę intensywniej niż wcześniej. Chyba do lata uda mi się zgubić wszystko co sobie założyłam. Aha tylko wiadomo- dieta i , ruch to podstawa!

Ja jakoś nigdy nie wierzyłam w działanie suplementów diety, ale zmieniłam zdanie, jak koleżanka z pracy przed ślubem zrzuciła 5 kg w niespełna 2 miesiące na Therm Line fast. Możecie kojarzyć z reklam w tv, na tvn często się promują przed różnymi programami. Swoje odchudzanie z tymi tabletkami dopiero zaczynam, ale spodziewam się podobnych efektów, tym bardziej, że w 2 tygodnie ubyły mi już 2 kilo, bo woda szybciutko zeszła. Chciałabym dojść do 62 kg do końca czerwca, a obecnie mam na liczniku 68 kg :D Zobaczymy, jak będzie, ale jestem pełna nadziei.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Suplementy na odchudzania