234
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń830
  • Odpowiedzi226
  • Ocen na +0
234 ppt ?

Suplementy na odchudzania (227)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Suplementy na odchudzania

Napisał(a): gość -

stosowałam 3 środki na odchudzanie. Przez okres brania 2 straciłam tylko czas. Uczulam Was abyście sprawdzały opinie, konsultowały zakup. Ja tego na początku nie robiłam i bbyłam bliska załamania że nic na nie działa. Dopiero jak zaczełąm stosować trzeci środek, tabletki Slimcea waga zaczeła diametralnie spadać. Było to wynikiem dobrej diety oraz właśnie SKUTECZNYCH tabletek na odchudzanie Slimcea. Schudłam 11kg co wydawało mi się nie realnie dla mnie. Slimcea faktycznie pomogła mi w wadzę ale również w zadowoleniu i pewności siebie.
INTERIA.PL

Jeżeli suplementy będą tylko dodatkiem niz uzupełnieniem diety to czemu nie,wtedy uważam ze jak najbardziej warto je stosować,co innego kiedy to jednak bazujemy tylko na nich bez diety i treningu,wtedy efektu na pewno nie będzie.

www.MaxQ.pl

środki tego typu, suplementy na odchudzanie na prawdę warto sprawdzić przed zakupem. Czy to jest to czego szukamy, czy to jest to co faktycznie działa. Warto czytać opinie i zapoznać się ze składem.
Robiłam tak przed zakupem slimcea i od razu trafiłam na coś co doskonale działa. Nie żałuje ani jednej złotówki. Schudłam 10kg przez 3 miesieczną kuracje, chodź można stosować dłużej i chudnąć więcej to tyle mi starczyło.

Reklama

do swojej diety szukałam jakiegoś wsparcia. Głównie szukałam najlepszego środka w kwestii hamowania łaknienia. Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ mimo silnej woli często łamałam się i podjadałam co skutkowało efektem jojo. Teraz dzięki Slimcea nie mam tego problemu i waga ciągle spada. Slimcea jest warta polecenia.

Reklama

Od dłuzszego czasu obserwowałam koleżankę z pracy która w ostatnich tygodniach bardzo schudła. W końcu podczas pewnej rozmowy zapytałam jak ona to robi. Powiedziała mi że zwykła dieta a dopiero po jakimś czasie przyznała ze stosuje również tabletki Slimcea. Zamówiłam również. Stosuje 3 tydzień i również mam spadek wagi. Brak skutków ubocznych. Bardzo polecam

Cześć :) stosuje RASPBERRY KETONE od 2 tygodni do tego codziennie ćwiczenia i jestem bardzo zadowolona. Ogólnie widzę po ciuchach że robią się luźniejsze! Keton według mnie jest dobrym wsparciem podczas dietki czy odchudzania. Zażywam 2 kapsułki dziennie i jak dla mnie super. Zabija uczucie głodu, powoduje że czujesz się ‚zapchana’ przez co nie mam ochoty na jedzenie.http://www.e-odchudzanie.com.pl/raspberry-ketone.html

Reklama

Skuteczne suplementy to takie które mimo bezpiecznego składu dają wymierne efekty w postaci spadku wagi. Pod tym kątem szukałam swojego i przyjrzałam się tabletkom slimcea. Później je zamówiłam i przetestowałam ich działanie. Faktycznie dały mi to czego szukałam. Lepszą figurę w krótkim czasie. 2 miesiące i wróciłam na basen bez wstydu i z uśmiechem na twarzy.

SuperNova Ostatnio widziałam w telewizji reklamę, w której to przedstawiano "super tabletki" na odchudzanie. Wystarczy brać dwie przez cały dzień a efekt gwarantowany. Podobno ludzie dali rade zrzucić do 15 kg!
Nie wierze w takie cuda, ani w to , że połykanie tabletek może zastąpić ciężki trening.
Sądzicie, że to ściema ? Czy ktoś z Was kiedykolwiek poddawał się takiej formie odchudzania?
Idę o zakład, że to była reklama Calominalu. Jeśli tak, to akurat te tabletki można sobie darować. Mają tak ubogi skład, że naprawdę, lepiej od nich podziała jedzenie codziennie błonnika, np. w postaci owsianki na śniadanie. Co nie zmienia faktu, że są tabletki, które pomagają w odchudzaniu, trzeba tylko kierować się ich składem przy wyborze.

Napisał(a): Gość -

O wiele lepsze są tabletki Therm Line fast, naprawdę wystarczy przeczytać to, co jest w składzie suplementu, ile jest substancji aktywnych. Mi udało się na nich schudnąć 7 kg w 4 tygodnie. Zależało mi na czasie, bo wyjeżdżałam w czerwcu na wakacje życia do Tajlandii i chciałam dobrze wyglądać w krótkich spodniach, spódnicach no i w stroju. Bardzo fajnie, że Therm line pomaga też w redukcji cellulitu. Dziewczyny się ucieszą z wyników :D

Zmagając się ze swoją nadwagą przetestowałam już chyba wszystko dieta,tabletki efektów nie było.Zrobiłam badania bo myślałam że mam problemy z tarczycą i dla tego nie mogę schudnąć.Buszując po internecie trafiłam na stronę odchudzanie i tam przeczytałam notkę o Foreverslimi. Kupiłam go na Allegro.Postanowiłam zaryzykować,no i tym razem się udało.Naprawdę chudnę i to przeszło kilogram na tydzień.Chyba wcześniej źle wybierałam tabletki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Suplementy na odchudzania