Odpowiadasz na:
Suplementy odmładzające - warto?

~Madzia
Temat dodał(a):
~Madzia -
Hej, przysiedziałam ostatnio dosyć długo czytając na temat suplementów które odmładzają, ujędrniają skórę, wzmacniają włosy i temu podobne. W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie mogłam jakoś przekonać, ale ostatnio dokonałam zakupu. Minął tydzień i ku mojemu zdziwieniu widać pierwsze efekty na paznokciach. Sądzicie, że warto stosować dalej suplement? Dokładnie chodzi mi o ten: https://allegro.pl/oferta/eliksir-mlodosci-odmladzanie-gladka-jedrna-skora-8138402380

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Suplementy odmładzające - warto?

Napisał(a): kowaladrianna -

Bardzo dobrze sprawdza się noni w połączeniu z kolagenem. Czuję się nie tylko młodsza ale mam naprawdę więcej sił witalnych i o wiele bardziej promienną cerę. Takie połączenie dostępne jest w sklepie cieszsiezdrowiem.

Napisał(a): ~kasia332 -

Stosuje suplementy od początku tego roku ze wsparciem mojej przyjaciółki dietetyczki. Kto nie spróbuje ten się nie przekona, ale jest to naprawdę zauważalne wsparcie w poprawianiu sylwetki czy też wyglądu

Reklama

Napisał(a): ~Magdalena98 -

A ja wręcz przeciwnie. Sama nie wierzyłam, dopóki nie spróbowałam. O ile odpowiednio dobrany, suplement potrafi niesamowicie pomóc :)

Reklama