369
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi350
  • Ocen na +1
369 ppt ?

suplementy (351)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: suplementy

Napisał(a): gość -

Suplementy to nie tylko odchudzanie.Ja mogę się wypowiedzieć w temacie trądziku.Przez okres trzech miesięcy stosowałam tabletki IQFACE .Bo miałam juz serdecznie dość tego jak wyglądałam.I muszę powiedzięc że jestem pozytywnie zaskoczona jak zadziałały te tabletki.Po wielu miesiącach stan mojej skóry w końcu wrócił do normalności.

Reklama

ja akurat bardziej byłam chętna na spróbowanie slimcea a to dlatego że stosowała go bliska mi osoba. Widziałam efekt więc były szanse że na mnie również to podziała. Faktycznie zadziałało i to lepiej niż myślałam. Spadek wagi jaki osiągnełam po 2 miesiacach to 7kg. Po pełnej kuracji 10kg !

Reklama

Moją zmorą były pryszcze i to od ładnych kilu lat.Zawsze twierdziłam że z pryszczy trzeba wyrosnąć.Ale w ostatnim czasie zdecydowałam sie na IQFACE.Tabletki z naturalnym składem ale dośc dobrze radzą sobie z niedoskonałościami cery.Pryszczy mam zdecydowanie mniej skóra wygląda ładnie właśnie o taki eekt mi chodziło.

Napisał(a): Gość -

gość Na razie przyjmuję sam Folik, bo dopiero planujemy starania o dziecko;) Ale w ciąży na pewno jeśli nie bedę musiała to nie będę się faszerować preparatami multi, wolę zdrową dietę
W czasie ciąży, polecam wzbogacić dietę o gujawę- to źródło kwasu foliowego, błonnika, mnóstwa witamin i minerałów. :)
Tutaj trochę gujawie można poczytać :)http://ar.pl/(...)ma-moc/
« Wróć do tematów
Do góry strony: suplementy