Odpowiadasz na:
sweater weather & jesień

~NarzeczonaZLamme
Temat dodał(a):
~NarzeczonaZLamme -
No i pamiętniki umarły na dobre. Brakuje mi waszych wpisów dziewczyny! Ja nie mam za bardzo o czym pisać. Pierwszy raz w moim życiu nic się nie dzieje. Praca, sklep, dom, spacer z psem. Ciężko wyciągnąć kogoś na kawę przez tą pogodę. Siedzę i oglądam seriale całymi wieczorami trochę się dołując. Chcieliśmy z Haną życzyć wam miłego, ciepłego i puchatego tygodnia :) Dajcie znać co u was, please

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: sweater weather & jesień

Napisał(a): Gość -

~Marek
Lilith1
~Marek
Lilith1
~Marek
Lilith1
~Cykor
~gość
Lilith1 ~gość Lilith1

Niezły satyryk i tekściarz kabaretowy. Wyguglaj sobie.skąd dziecko neostrady by to mogło wiedzieć ...Ode mnie na ten przykład. To już dziecko wie :P
Wzięłaś na garba misję "debili nauczać" ? :P
Toż to jak czyszczenie stajni Augiasza :P
Tylko nie debili , dobrze .?? Sama jesteś Debilem .?
Temu Panu pan Waligórski tylko przy tytule pomagał ,nie wszystko co śmieszne napisał pan Waligórski , Matoły , a resztę sam ten pan napisał a nazywa się ten pan Jerzy Dembski .
Ty jakiś niewyspany, niedopity, albo niedo... Dreptaku, idź już spać!
Jestem nocnym Markiem , lubię dokuczać ludziom po nocach . Zresztą tak samo jak ty .?
Czyli... jesteś nocnik! :P
No ..........................!
Ale nie pod łóżkiem? :P
Nie przed Komputerkiem se siedzę w kuchni , żeby starą nie zbudzić bo ma pierwszą zmianę , a ja mam jutro drugą , dopiero na 12.00 ide do pracy więc siedze i się nudzęm . !
To se dej pozór i może z tym kompem schowaj się pod łóżko, bo jak "stara" się przebudzi i zobaczy, ze po nocach z babami piszesz, łomot murowany :D

Napisał(a): ~Marek -

Lilith1
~Marek
Lilith1
~Marek
Lilith1
~Cykor
~gość
Lilith1
~gość Lilith1

Niezły satyryk i tekściarz kabaretowy. Wyguglaj sobie.skąd dziecko neostrady by to mogło wiedzieć ...
Ode mnie na ten przykład. To już dziecko wie :P
Temu Panu pan Waligórski tylko przy tytule pomagał ,nie wszystko co śmieszne napisał pan Waligórski , Matoły , a resztę sam ten pan napisał a nazywa się ten pan Jerzy Dembski .
Jestem nocnym Markiem , lubię dokuczać ludziom po nocach . Zresztą tak samo jak ty .?
Nie przed Komputerkiem se siedzę w kuchni , żeby starą nie zbudzić bo ma pierwszą zmianę , a ja mam jutro drugą , dopiero na 12.00 ide do pracy więc siedze i się nudzęm . !

Reklama

~Marek
Lilith1
~Marek
Lilith1
~Cykor
~gość
Lilith1
~gość
Lilith1

Niezły satyryk i tekściarz kabaretowy. Wyguglaj sobie.
skąd dziecko neostrady by to mogło wiedzieć ...

~wiesia
Lilith1
~wiesia
Lilith1
~gość
Lilith1
~gość
Lilith1

Niezły satyryk i tekściarz kabaretowy. Wyguglaj sobie.
skąd dziecko neostrady by to mogło wiedzieć ...
Już dawno z garba zrzuciłam misyjne zapędy. Jak coś wiem, powiem niewiedzącym. Jak czegoś nie wiem, też im powiem :P
Ten wiersz napisał Jerzy Dębski . ..........
Taki pan co w Kabarecie Elita grał , Lokatora w skeczu Dziamdziaka . Co to skecz się zawsze zaczynał od tego że Kaczmarek ( który grał administratora ) Pukał do drzwi a Lokator Dziamdziak mówił - Witam pana kochanego Administratora ......
Zeusie, ty widzisz... jest różnica między wpisać (na stronę) i napisać. Zaiste, umysłowo poskromieni szaleją...

http://www.wa(...)zwa=679
O Kronosie .....Bo ja w Kronosa wierzę ,,,,,A jak tak to w porządku .Ale wiesz o co biegało .? Co innego jak by było po Szweckiemu napisane . Jag halsar dig.Hur mar du skada det din tand ?
Zostań ty se przy Leśnych Rusałkach... "szweckiego" nie znam, a translatora nie chce mi się uruchamiać.

Reklama