Odpowiadasz na:
Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

zmianynaziemi
Temat dodał(a):
zmianynaziemi -
austriacki kanclerz Karl Nehammer przeforsował przez parlament ustawę, która będzie karała rokiem więzienia osoby niezaszczepione... ...mało tego, osoba odbywająca karę, bedzie miała obowiązek zwrocenia kosztów pobytu w karcerze....bo niezaszczepieni się zarażają i roznoszą wirusa Ustawa przewiduje równeż obowiązkowe szczepienie dzieci. i nagle okazuje się , że potrójnie zaszczepiony kanclerz Austrii , noszący najlepszą maseczkę antywirusową ... ...jest nosicielem covida i siedzi na kwarantannie ...Ilu zaraził potrójnie zaszczepiony kanclerz Austrii ?...Tego się chyba nie dowiemy .... Taki chichot historii ...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

Napisał(a): Dobrawa1 -

zbigniewsob Co do kitu odniosłem się do tego o czym piszą anty.. Dlaczego ludziom wciskają badziewie to trzeba ich pytać pozdrawiam.
Rozumiem, że twoja rodzina kitu nie wciska, i nic z tego nie zyska.
zbigniewsob

Ja na co dzień obracam się w środowisku medycznym córka i żona są lekarzami i dlatego kitu ant mi tu nie wciskaj..

Re: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

Napisał(a): zbigniewsob -

Szanowny Panie .. Żadna szczepionka nie chroni przed zachorowaniem.. (Deko wyjątkiem jest szczepionka na wściekliznę , ale tu żeby być w pełni chronionym istnieje potrzeba przyjęcia pięciu dawek).
Co do szczepionki na covida właśnie nigdy nie wierzyłem ( i miałem rację ) że szczepionka uratuje przed chorobą . Natomiast szczepienie w jakimś sensie zabezpiecza przed śmiercią na tę chorobę.. To nie wiara a statystyki jasno pokazują , że umiera ponad 90 procent niezaszczepionych i to nie mających innych chorób (współistniejących ) . Czyżby cały świat się mylił.. A anty mieli rację..?? Niemożliwe.

Reklama

Napisał(a): jax55 -

Dobrawa1
jax55
Jak się interesowałaś tym posiedzeniem to zapewne wiesz, że te 63 osoby to sami antyszczepionkowcy, bez udziału przedstawicieli Rady Medycznej, środowisk medycznych oraz eksperckich

Pan Piotr Witczak, doktor nauk medycznych, specjalność immunologia.. według ciebie to kowal, czy medyk ?
1h 27min
Zapewne "kowal" skoro foliarz.

Napisał(a): BTWSelena -

zbigniewsob Co do kitu odniosłem się do tego o czym piszą anty.. Dlaczego ludziom wciskają badziewie to trzeba ich pytać pozdrawiam.
Hmn...bez urazy Zbigniewie.Zauważyłam ,ze Twoje motto jest "piszę jak jest" ,-więc tak pisz i czytaj uważniej,a nie z prędkością światła jak to młody i krewki. I nie dziw się ,że ludzie są trochę anty....To nie ludzie tworzą teorie spiskowe,lecz raczej państwa,które narzucają nam z góry czym szczepienie może być,a czym nie jest!. Wyniku jeszcze nie ma oficjalnie ogłoszonego,bo była to sprawa konieczności.Mottem przewodnim jest to ,ze być może uratuje Cię od śmierci....
Więc jest to jak na razie kwestia wiary...Natomiast precedens jaki robią na wyścigi wszystkie po równo państwa na świecie jest co najmniej pokraczny..I służy do ubijania interesów gospodarczych,kto i kogo zrujnuje,lub niezmiernie wzbogaci.Więc nie dziwota ,że więcej umiera nie na covida--tylko z powodu covida....A on sobie żyje swoim życiem i drwi ze wszystkich...tych niezaszczepionych i tych zaszczepionych....To tyle....też pozdrówka

Reklama