57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń325
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +51
57 ppt ?

Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

Napisał(a): zmianynaziemi -

austriacki kanclerz Karl Nehammer przeforsował przez parlament ustawę, która będzie karała rokiem więzienia osoby niezaszczepione...

...mało tego, osoba odbywająca karę, bedzie miała obowiązek zwrocenia kosztów pobytu w karcerze.

...bo niezaszczepieni się zarażają i roznoszą wirusa

Ustawa przewiduje równeż obowiązkowe szczepienie dzieci.

i nagle okazuje się , że potrójnie zaszczepiony kanclerz Austrii , noszący najlepszą maseczkę antywirusową ...

...jest nosicielem covida i siedzi na kwarantannie ...

Ilu zaraził potrójnie zaszczepiony kanclerz Austrii ?...

Tego się chyba nie dowiemy ....

Taki chichot historii ...

INTERIA.PL

Re: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

Napisał(a): ireneo -

Faktycz ie, z głupoty trudno się śmiać nawet bez maseczki. Paciorku, nie bierz poważnue zapewnień, że maseczka chroni przed zarażeniem. To brednie, ona chroni ale przed roznoszeniem. Nazywa się to też transmisją. Owszem, są takie zabezpieczenia ale wówczas wchodzą w skład ubioru ochronnego. Powinieneś wiedzieć, że nosiciel rozsiewa zarazki aerozolem nie tylko w twoje usta, nos i oczy, a maseczkę nosisz na ustach i nosie ale już na dłoniach nie. Więc jak ci jakiś chory prezydent bez maseczki kichnie to taki koronawirus, mniejszy sto razy od włosa, dostanie się do ciebie nawet gdybyś gębę wsadził w prezerwatywę. Może ci się udać tego uniknąć gdy kichnie sam w swoją maseczkę.
...Że ten gość zaszczepiony zachorował - a co tu dziwnego, jeśli nie ma takiej szczepionki co w stu proc. chroni przed zarażeniem? W Polsce też jeden tski prexydent zachorował już drugi raz, ważne, że szczepionka daje mu wielkie szanse ma to że przejdzie zakażenie lekko i mało prawdopodobne że się przekręci. Na oko nie widać żeby schorowany, więc ie pęja.A ty się jakoś doucz, bo bredzisz, co obszernie, powyzej dowiodłem.
Gdyby sprawa poruszona nie dotyczyła zdrowia i życia, to twoje bredzenie nie ruszałoby mnie - jak zwykle nie zajrzałbym, tu akcentuję że bredzisz aby uprzedzić innych, często dla ich dobra.

Re: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

ireneo Faktycz ie, z głupoty trudno się śmiać nawet bez maseczki. Paciorku, nie bierz poważnue zapewnień, że maseczka chroni przed zarażeniem. To brednie, ona chroni ale przed roznoszeniem. Nazywa się to też transmisją. Owszem, są takie zabezpieczenia ale wówczas wchodzą w skład ubioru ochronnego. Powinieneś wiedzieć, że nosiciel rozsiewa zarazki aerozolem nie tylko w twoje usta, nos i oczy, a maseczkę nosisz na ustach i nosie ale już na dłoniach nie. Więc jak ci jakiś chory prezydent bez maseczki kichnie to taki koronawirus, mniejszy sto razy od włosa, dostanie się do ciebie nawet gdybyś gębę wsadził w prezerwatywę. Może ci się udać tego uniknąć gdy kichnie sam w swoją maseczkę.
...Że ten gość zaszczepiony zachorował - a co tu dziwnego, jeśli nie ma takiej szczepionki co w stu proc. chroni przed zarażeniem? W Polsce też jeden tski prexydent zachorował już drugi raz, ważne, że szczepionka daje mu wielkie szanse ma to że przejdzie zakażenie lekko i mało prawdopodobne że się przekręci. Na oko nie widać żeby schorowany, więc ie pęja.A ty się jakoś doucz, bo bredzisz, co obszernie, powyzej dowiodłem.
Gdyby sprawa poruszona nie dotyczyła zdrowia i życia, to twoje bredzenie nie ruszałoby mnie - jak zwykle nie zajrzałbym, tu akcentuję że bredzisz aby uprzedzić innych, często dla ich dobra.
Wersja uproszczona, czyli gdzie tu komizm sytuacji.

chodzi o to, że :

w Austrii od lutego niezaszczepionym będzie groziło więzienie , bo...

...niezaszczepieni roznoszą covida...

No i teraz potrójnie zaszczepiony twórca ustawy ...

...siedzi na kwarantannie...

Mam nadzieję , że wytłumaczyłem temat.

co do maseczek .

STOSUJEMY JE OD PONAD 100 LAT I NIKT NIE TWORZYŁ ICH Z MYŚLĄ O OCHRONIE PRZED WIRUSAMI.

OTO STANOWISKO WHO ZROKU 2020 :

[b]Ze względu na epidemię koronawirusa wiele osób sięga po maski ochronne, chociaż nie ma ku temu wskazań. Przedstawiciele WHO zwrócili uwagę podczas poniedziałkowej konferencji, że NIE ZALECA SIĘ się noszenia masek ochronnych przez osoby zdrowe jeśli nie ma ku temu odpowiednich przesłanek.
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus--who-podkreslilo-swoje-stanowisko-na-temat-noszenia-masek,artykul,24181537.html

==============

Później się dopiero okazało, że producenci maseczek też chcą zarobić i WHO zmieniło zdanie.

Miłego dnia

Reklama

zmianynaziemi
ireneo Faktycz ie, z głupoty trudno się śmiać nawet bez maseczki. Paciorku, nie bierz poważnue zapewnień, że maseczka chroni przed zarażeniem. To brednie, ona chroni ale przed roznoszeniem. Nazywa się to też transmisją. Owszem, są takie zabezpieczenia ale wówczas wchodzą w skład ubioru ochronnego. Powinieneś wiedzieć, że nosiciel rozsiewa zarazki aerozolem nie tylko w twoje usta, nos i oczy, a maseczkę nosisz na ustach i nosie ale już na dłoniach nie. Więc jak ci jakiś chory prezydent bez maseczki kichnie to taki koronawirus, mniejszy sto razy od włosa, dostanie się do ciebie nawet gdybyś gębę wsadził w prezerwatywę. Może ci się udać tego uniknąć gdy kichnie sam w swoją maseczkę.

chodzi o to, że :

co do maseczek .

STOSUJEMY JE OD PONAD 100 LAT I NIKT NIE TWORZYŁ ICH Z MYŚLĄ O OCHRONIE PRZED WIRUSAMI.

[b]Ze względu na epidemię koronawirusa wiele osób sięga po maski ochronne, chociaż nie ma ku temu wskazań. Przedstawiciele WHO zwrócili uwagę podczas poniedziałkowej konferencji, że NIE ZALECA SIĘ się noszenia masek ochronnych przez osoby zdrowe jeśli nie ma ku temu odpowiednich przesłanek.
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus--who-podkreslilo-swoje-stanowisko-na-temat-noszenia-masek,artykul,24181537.html

==============

Później się dopiero okazało, że producenci maseczek też chcą zarobić i WHO zmieniło zdanie.

Miłego dnia
Bredzisz nadal. W Izraelu już zaszczepiają po raz czwarty i będą tacy, których wirus zarazi bo szczepionka nie daje 100%. Ile razy musisz to.przeczytać by zrozumieć?
tu masz stanowisko, ponizej tego tekstu cie naoliwię:
"Światowa Organizacja Zdrowia opracowała nowe rekomendacje dotyczące ochrony przed SARS-CoV-2 w związku możliwością transmisji powietrznej tego patogenu. Zaleca noszenie maseczek wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy w stanie zachować odpowiedniego dystansu wobec innych osób, zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i otwartej przestrzeni".
Czytaj uważnie. Stwierdzo liczne przypadki bezobjawowych którzy roznosi. Stwierdzono, że ozdrowieńcy też zapadali i też roznoszą w zwiazku z tym profilaktyka wymaga aby te masrcxki nosić, bo one nie są barierą dla wirusa a zamkniętymi wrotami jego więzie ia w zaatakowanym już organiźmie. I jeszcze trochę oleju - zanim u ciebie pojawią się widoczne albo niepokojące objawy to zdążysz licznych, niewnych pozarażać, wielu na śmierć.

ireneo
zmianynaziemi

chodzi o to, że :

co do maseczek .

==============

Miłego dnia
Bredzisz nadal. W Izraelu już zaszczepiają po raz czwarty i będą tacy, których wirus zarazi bo szczepionka nie daje 100%. Ile razy musisz to.przeczytać by zrozumieć?
tu masz stanowisko, ponizej tego tekstu cie naoliwię:
"Światowa Organizacja Zdrowia opracowała nowe rekomendacje dotyczące ochrony przed SARS-CoV-2 w związku możliwością transmisji powietrznej tego patogenu. Zaleca noszenie maseczek wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy w stanie zachować odpowiedniego dystansu wobec innych osób, zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i otwartej przestrzeni".
Czytaj uważnie. Stwierdzo liczne przypadki bezobjawowych którzy roznosi. Stwierdzono, że ozdrowieńcy też zapadali i też roznoszą w zwiazku z tym profilaktyka wymaga aby te masrcxki nosić, bo one nie są barierą dla wirusa a zamkniętymi wrotami jego więzie ia w zaatakowanym już organiźmie. I jeszcze trochę oleju - zanim u ciebie pojawią się widoczne albo niepokojące objawy to zdążysz licznych, niewnych pozarażać, wielu na śmierć.
Zacyuj fragment w trym "bredzę"

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

No bo szanowny Ireneo skupił się na noszeniu maseczki i co ona daje.To chyba nie jest kwestia jak z majtkami,włożyć czy nie włożyć na pupę.Co byśmy nie sądzili o maseczkach to jest to nakaz rządowy w całym już świecie......
Problem natomiast Rządów ,którzy chcą i wprowadzają kary dla niezaszczepionych jest nie taki sam jak noszenie maseczki....
Wynalazcy tej szczepionki powalili całą wiedzę osiągniętą w medycynie,że do zaszczepienia trzeba być zdrowym. Pamiętam jak kilka lat temu potrzebowałam się zaszczepić przed operacją,musiałam dostarczyć zaświadczenie od specjalisty,że mogę przyjąć szczepionkę.Natomiast ta szczepionka,najpierw ograniczała listę gotowych do zaszczepienia,a teraz wcale.....
Pośpiech decyzyjny,że uratuje nas przed powikłaniami i śmiercią zaszczepienie,jest co najmniej dziwaczny.Odważni lekarze apelują,lecz wszystkie rządy, to lekceważą zadufani w cudowne panaceum od powikłań i śmierci...I nie ma teraz mądrego który powie całą prawdę,bo z kary też można zarobić kasę....

Reklama

BTWSelena No bo szanowny Ireneo skupił się na noszeniu maseczki i co ona daje.To chyba nie jest kwestia jak z majtkami,włożyć czy nie włożyć na pupę.Co byśmy nie sądzili o maseczkach to jest to nakaz rządowy w całym już świecie......
Problem natomiast Rządów ,którzy chcą i wprowadzają kary dla niezaszczepionych jest nie taki sam jak noszenie maseczki....
Wynalazcy tej szczepionki powalili całą wiedzę osiągniętą w medycynie,że do zaszczepienia trzeba być zdrowym. Pamiętam jak kilka lat temu potrzebowałam się zaszczepić przed operacją,musiałam dostarczyć zaświadczenie od specjalisty,że mogę przyjąć szczepionkę.Natomiast ta szczepionka,najpierw ograniczała listę gotowych do zaszczepienia,a teraz wcale.....
Pośpiech decyzyjny,że uratuje nas przed powikłaniami i śmiercią zaszczepienie,jest co najmniej dziwaczny.Odważni lekarze apelują,lecz wszystkie rządy, to lekceważą zadufani w cudowne panaceum od powikłań i śmierci...I nie ma teraz mądrego który powie całą prawdę,bo z kary też można zarobić kasę....
Paciorku, myślze przed naPISaniem czego kolwiek. Przed zadzczepieniem wypełniasz dokument gdzie są ewentualne przeciwskazania, jestes też konsultowana z lekarzem. Gdybyś to wiedziala nie PISalabyś tych głupot, jako konsekwencja braku wiedzy. Z majtkami podobnie, choć masz prawo nie wiedziec. Nie wnikam w zawód, bo akurat stosownego na pewno nie masz. Z tumi majtkami to podobnie jak z maszeczką. Różnica taka, ze nie rozsiewasz wirusa. Reszta już podobna - napowietrzasz smród [w ustach zaczyna się proces trawienia i spełniają one także rolę odbytu] i tlumisz rozpraszanie czastek kałowych w czasie puszczania gazów. No, to z szacunkiem do majtek, bez nich wiele odzienia cudzego zapaskudzilabyś. Wskazane częste pranie bez sugerowania się oglądem. Maseczki trzeba wymieniać nie tylko przed wizytą u lekarza.

BTWSelena No bo szanowny Ireneo skupił się na noszeniu maseczki i co ona daje.To chyba nie jest kwestia jak z majtkami,włożyć czy nie włożyć na pupę.Co byśmy nie sądzili o maseczkach to jest to nakaz rządowy w całym już świecie......
Problem polega na tym, że czytają tylko tytuł często go nawet nie rozumiejąc.

Później dyskutują z własnym wyobrażeniem o tym , napisałem, a nie z tym co rzeczywiście napisałem.

Pomiędzy, wyzywają od pisiorów , paciorków, faszystów, nazistów i niekiedy komunistów.

Dyskusja urywa się, kiedy proszę, aby zacytowali ten fragment mojej wypowiedzi, z który się nie zgadzają

Bredzisz w sprawie przeznczenia i roli maseczek, bredzisz w sprawie " mocy" szczepionek a także wszechwieczności sprawności systemu ochronnego, bredzisz w sprawie penalizacji za odmowę zaszczepienia

ireneo Bredzisz w sprawie przeznczenia i roli maseczek, bredzisz w sprawie " mocy" szczepionek a także wszechwieczności sprawności systemu ochronnego, bredzisz w sprawie penalizacji za odmowę zaszczepienia
bierzesz sięza dyskusję , nie czuyając tematu i nie mając żadnych wiadomości o świecie .

Przecież ustawa o karze więzienia za niezaszczepienie w Austrii to wiadomość powszechna.

...no nie wiem może w TVN o tym nie mówili

Poczytaj sobie tutaj :https://wydar(...)5692788

CO DO MASECZEK PRZDSTWIŁEM CI STANOWISKO WHO Z 2020 ROOKU , ALE TY PEWNIE NIE ZROZUMIAŁEŚ CO TAM NAPISANO .

tu masz stanowisko ministra KTÓRE BYŁO ZGODNE Z WHO WW ROKU 2020
https://www.youtube.com/watch?v=6WDOKglTJwI

To wszystko miłego dnia

Załączniki:

Napisał(a): BTWSelena -

ireneo
Paciorku, myślze przed naPISaniem czego kolwiek. Przed zadzczepieniem wypełniasz dokument gdzie są ewentualne przeciwskazania, jestes też konsultowana z lekarzem. Gdybyś to wiedziala nie PISalabyś tych głupot, jako konsekwencja braku wiedzy. Z majtkami podobnie, choć masz prawo nie wiedziec. Nie wnikam w zawód, bo akurat stosownego na pewno nie masz. Z tumi majtkami to podobnie jak z maszeczką. Różnica taka, ze nie rozsiewasz wirusa. Reszta już podobna - napowietrzasz smród [w ustach zaczyna się proces trawienia i spełniają one także rolę odbytu] i tlumisz rozpraszanie czastek kałowych w czasie puszczania gazów. No, to z szacunkiem do majtek, bez nich wiele odzienia cudzego zapaskudzilabyś. Wskazane częste pranie bez sugerowania się oglądem. Maseczki trzeba wymieniać nie tylko przed wizytą u lekarza.
Piszesz Ireno o czymś co wszyscy wiedzą jak odbywa się szczepienie,na dodatek jakimiś dziwnymi kodami,PO/Pisowskimi,które już dawno wyszły z mody....
Gdybyś przeczytał uważnie,to usługa i ankieta płatnego lekarza,którego premia za wyszczepienie zależy od poleceń Rządu--jest tylko usługą urzędnika spełniającego potulnie polecenia,a nie opinią lekarza Rzeczywiście nie mam zawodu lekarza,byłam tylko skromną księgową,lecz wiem co głosi przysięga Hipokratesa i „Primum non nocere”
A gdybyś miał jakieś wątpliwości ,że za takie ciągle "skromne"wynagrodzenie lekarz nie pozbawi się kury znoszące złote jajko,to niechaj posłuży Ci przykład wynagrodzenie z Wadowickiego NFZ kwoty które zostały w ciągu od 1 stycznia do 30 listopada 2021 wypłacone ;
210 tys brutto =dyrektor 391,183 zł =lekarz i 156,199 zł = pielęgniarka.Oczywiście dzieląc to na m-ce nie są niebotyczne jak prezesów spółek państwowych ale nie do pogardzenia...
http://dakows(...)torowi/

zmianynaziemi
ireneo Bredzisz w sprawie przeznczenia i roli maseczek, bredzisz w sprawie " mocy" szczepionek a także wszechwieczności sprawności systemu ochronnego, bredzisz w sprawie penalizacji za odmowę zaszczepienia
bierzesz sięza dyskusję , nie czuyając tematu i nie mając żadnych wiadomości o świecie .

Przecież ustawa o karze więzienia za niezaszczepienie w Austrii to wiadomość powszechna.

...no nie wiem może w TVN o tym nie mówili

Poczytaj sobie tutaj :https://wydar(...)5692788

CO DO MASECZEK PRZDSTWIŁEM CI STANOWISKO WHO Z 2020 ROOKU , ALE TY PEWNIE NIE ZROZUMIAŁEŚ CO TAM NAPISANO .

tu masz stanowisko ministra KTÓRE BYŁO ZGODNE Z WHO WW ROKU 2020
https://www.youtube.com/watch?v=6WDOKglTJwI

To wszystko miłego dnia
Paciorku, to forum ma ubaw i to po pachy,z ciebie ale tragedii nie ma.
Tekstu nie kumasz, no jak taki duży to ubaw:

Z dnia 10. 12, aktualne
przewiduje projekt ustawy, przyjęty przez sejmową komisję w Austrii
- od początkowej kary 600 euro do nawet 3600 euro. Nie przewiduje się zamiany grzywny na karę pozbawienia wolności"

"projekt ustawy przyjęty. nie znaczy przyęta ustawa. To PROJEKT nadal. Oddzielnie ci wkleje.

To ten projekt

Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/w-austrii-nawet-3600-euro-grzywny-za-unikanie-szczepienia-1135849

W czwartek (9 grudnia) w siedzibie kanclerza odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono informacje dotyczące obowiązku szczepień przeciw Covid-19. Obowiązek ma wejść w życie 1 lutego 2022 roku. Za uchylanie się od szczepień może grozić kara nawet 3600 euro.

Grzywny od 15 marca, kary także za fałszywe zwolnienia od szczepień
Projekt ustawy ma być gotowy pod koniec tego tygodnia - informuje Vienna Online. Ustawodawcy chcą karać nie tylko za brak szczepień, ale też za fałszowanie zaświadczeń zwalniających od szczepień, również w tym przypadku grzywna miałaby wynieść 3600 euro.

Planowane zmiany przedstawili minister zdrowia Wolfgang Mueckstein (Zieloni) i minister konstytucyjna Karoline Edtstadler (OeVP). Projekt wspierają i udział w jego opracowywaniu biorą także przedstawiciele opozycji: liberalnego NEOS-u oraz socjaldemokratycznego SPOe.

Obowiązek szczepień przeciw Covid-19 ma wejść w życie najprawdopodobniej 1 lutego 2022 r., a do 15 lutego wszystkie niezaszczepione osoby otrzymać mają z ministerstwa zdrowia informację o obowiązku zaszczepienia się. Natomiast od 15 marca będą już nakładane grzywny na osoby odmawiające szczepienia - od początkowej kary 600 euro do nawet 3600 euro. Nie przewiduje się zamiany grzywny na karę pozbawienia wolności."
https://pulsmedycyny.pl/w-austrii-nawet-3600-euro-grzywny-za-unikanie-szczepienia-1135849
« Wróć do tematów
Do góry strony: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne