57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń325
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +51
57 ppt ?

Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

Napisał(a): Lee1 -

BTWSelena
Lee1
ireneo][cytat kogo=zmianynaziemi][cytat kogo=ireneo

Ha! racja tak nie do końca ,bo Polska pod tym względem jest wyjątkiem Zaszczepiony nasz Prezydent znów się zakaził,ale nie roznosi,bo go odizolowali...
A tymczasem medyczny personel zaszczepiony i zakażony może pracować, a niezaszczepiony i zdrowy nie, oczywiście dla dobra innych,no i stanowi potencjalne zagrożenie,bo może zakazić się od zaszczepionego ...Ten kompletny absurd......powinien jednak być karany więzieniem.W pierwszym rzędzie zamknąć ...........covida?....
He he... paradoksalnie ten nasz pisowski reżim jest jest jeszcze znośny, w porównaniu do innych reżimów. :)))
Absurd goni absurd, to wszystko jest tak nielogiczne, że nawet dziecko z przedszkola by sie kapnęło, że cos tu jest nie tego. Logiczna jest tylko kasa. I próby wprowadzenia zamordyzmu, pod pretekstem dbałości o nasze zdrowie, oczywiście. Teraz widać przynajmniej, ilu ludzi ma zryte pod deklem.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne

Napisał(a): jax55 -

Dobrawa1 Posiedzenie Komisji Zdrowia..debata nad ustawą pozwalającą na wgląd pracodawcy do danych wrażliwych...zaszczepiony, niezaszczepiony pracownik.

Zastanawiam się dlaczego debata nie była online transmitowana przez media publiczne.

65 osób zgłoszonych do debaty swoje opinie wyrażało. Dość długa ta debata, ale warto chociaż jej fragmenty odsłuchać...np wypowiedź immunologa 1h 27min.
Jak się interesowałaś tym posiedzeniem to zapewne wiesz, że te 63 osoby to sami antyszczepionkowcy, bez udziału przedstawicieli Rady Medycznej, środowisk medycznych oraz eksperckich

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/kadry/wysluchanie-projektu-weryfikacji-szczepien-zdominowane-przez,512683.html

Napisał(a): Dobrawa1 -

jax55

Jak się interesowałaś tym posiedzeniem to zapewne wiesz, że te 63 osoby to sami antyszczepionkowcy, bez udziału przedstawicieli Rady Medycznej, środowisk medycznych oraz eksperckich

https://www.prawo.pl/kadry/wysluchanie-projektu-weryfikacji-szczepien-zdominowane-przez,512683.html
Każdy mógł się zgłosić do tej debaty. Każdy. TY też, ireneo również. Dlaczego zwolennicy się wycofali z zabrania głosu w tej sprawie?
A to z podanej strony
prezes Andrzej Matyja zamierzał wziąć udział w posiedzeniu, ale w uzgodnieniu z Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej postanowił ograniczyć swoje wystąpienie do formy pisemnej.

Wysłuchałam całą debatę. Pan Matyja zrezygnował z wystąpienia, a tyle się wypowiada przed szklanym ekranem.

w wysłuchaniu publicznym udział brały podmioty, które zgłosiły swój udział zgodnie z art. 70b i art. 70c Regulaminu Sejmu, czyli są zainteresowanie pracami nad projektem ustawy i złożyły wniosek o udział w wysłuchaniu co najmniej na 10 dni przed dniem wysłuchania publicznego.

Reklama

jax55

Pan Piotr Witczak, doktor nauk medycznych, specjalność immunologia.. według ciebie to kowal, czy medyk ?
1h 27min

Napisał(a): zbigniewsob -

BTWSelena
zbigniewsob Jak Tobie się nie znudzi wrzucać bredni.. Chichot to na razi e mamy z kolejnego TWOJEGO POSTU .. Ale skoro nie ma się wiedzy medycznej co widać po wypowiedziach.. To się wciska ludziom kit.. Nie z nami te numery..
Szanowny Zbysiu! - akurat w notce autora nie widać żadnych bredni,tylko powtórzona informacja o działaniu rządu Austrii i restrykcjach dla osób niezaszczepionych.Nie wiem z czego tutaj mamy robić chichot,skoro nasz umiłowany Rząd z ministrami na czele stale nam o tym samym mówią.Jak się nie zaszczepisz to -pójdą śladami innych Rządów,a na razie to wlepią ci mandat za brak maseczki,czy nie wpuszczą jak się uprą do urzędu ,gdy brak szczepienia.....
Może dla Ciebie jest to powód do chichotu...no nie wiem ,bo mnie to wcale nie bawi...........
Nikt tutaj nie prezentuje wiedzy medycznej,bo nie ma takiej potrzeby...wystarczy Ci kij ministra...i zdrowy rozsądek.
Ja na co dzień obracam się w środowisku medycznym córka i żona są lekarzami i dlatego kitu ant mi tu nie wciskaj..

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

zbigniewsob
BTWSelena
zbigniewsob Jak Tobie się nie znudzi wrzucać bredni.. Chichot to na razi e mamy z kolejnego TWOJEGO POSTU .. Ale skoro nie ma się wiedzy medycznej co widać po wypowiedziach.. To się wciska ludziom kit.. Nie z nami te numery..
Szanowny Zbysiu! - akurat w notce autora nie widać żadnych bredni,tylko powtórzona informacja o działaniu rządu Austrii i restrykcjach dla osób niezaszczepionych.Nie wiem z czego tutaj mamy robić chichot,skoro nasz umiłowany Rząd z ministrami na czele stale nam o tym samym mówią.Jak się nie zaszczepisz to -pójdą śladami innych Rządów,a na razie to wlepią ci mandat za brak maseczki,czy nie wpuszczą jak się uprą do urzędu ,gdy brak szczepienia.....
Może dla Ciebie jest to powód do chichotu...no nie wiem ,bo mnie to wcale nie bawi...........
Nikt tutaj nie prezentuje wiedzy medycznej,bo nie ma takiej potrzeby...wystarczy Ci kij ministra...i zdrowy rozsądek.
Ja na co dzień obracam się w środowisku medycznym córka i żona są lekarzami i dlatego kitu ant mi tu nie wciskaj..
A przecież nie podważam Twojego środowiska medycznego.Super ,ze masz szczęście i wygodę w domu z dwiema lekarkami. Nie musisz sięgać do kieszeni po prywatną wizytę,jak inni....Zaznaczyłam tylko,że w notce autora nie ma bredni ,tylko notka sporządzona z projektów ustaw Austrii. Uważasz ze rząd Austrii robi tymi zapowiedziami z Ciebie wała?....

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

zbigniewsob Co do kitu odniosłem się do tego o czym piszą anty.. Dlaczego ludziom wciskają badziewie to trzeba ich pytać pozdrawiam.
Hmn...bez urazy Zbigniewie.Zauważyłam ,ze Twoje motto jest "piszę jak jest" ,-więc tak pisz i czytaj uważniej,a nie z prędkością światła jak to młody i krewki. I nie dziw się ,że ludzie są trochę anty....To nie ludzie tworzą teorie spiskowe,lecz raczej państwa,które narzucają nam z góry czym szczepienie może być,a czym nie jest!. Wyniku jeszcze nie ma oficjalnie ogłoszonego,bo była to sprawa konieczności.Mottem przewodnim jest to ,ze być może uratuje Cię od śmierci....
Więc jest to jak na razie kwestia wiary...Natomiast precedens jaki robią na wyścigi wszystkie po równo państwa na świecie jest co najmniej pokraczny..I służy do ubijania interesów gospodarczych,kto i kogo zrujnuje,lub niezmiernie wzbogaci.Więc nie dziwota ,że więcej umiera nie na covida--tylko z powodu covida....A on sobie żyje swoim życiem i drwi ze wszystkich...tych niezaszczepionych i tych zaszczepionych....To tyle....też pozdrówka

Napisał(a): jax55 -

Dobrawa1
jax55

Pan Piotr Witczak, doktor nauk medycznych, specjalność immunologia.. według ciebie to kowal, czy medyk ?
1h 27min
Zapewne "kowal" skoro foliarz.

Napisał(a): zbigniewsob -

Szanowny Panie .. Żadna szczepionka nie chroni przed zachorowaniem.. (Deko wyjątkiem jest szczepionka na wściekliznę , ale tu żeby być w pełni chronionym istnieje potrzeba przyjęcia pięciu dawek).
Co do szczepionki na covida właśnie nigdy nie wierzyłem ( i miałem rację ) że szczepionka uratuje przed chorobą . Natomiast szczepienie w jakimś sensie zabezpiecza przed śmiercią na tę chorobę.. To nie wiara a statystyki jasno pokazują , że umiera ponad 90 procent niezaszczepionych i to nie mających innych chorób (współistniejących ) . Czyżby cały świat się mylił.. A anty mieli rację..?? Niemożliwe.

zbigniewsob Co do kitu odniosłem się do tego o czym piszą anty.. Dlaczego ludziom wciskają badziewie to trzeba ich pytać pozdrawiam.
Rozumiem, że twoja rodzina kitu nie wciska, i nic z tego nie zyska.
zbigniewsob

« Wróć do tematów
Do góry strony: Świat ma niezły ubaw z kanclerza Austii...byłby to śmieszne , gdyby nie było tragiczne