10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń210
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +4
10 ppt ?

Sylwester.. a planow brak (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sylwester.. a planow brak

Napisał(a): ~Niki -

Hej!
Zlapalam się wlasnie na tym, ze niby pelno mam znajomych, ale np. jeśli przychodzi teraz co do planow Sylwestrowych to nie mam jakiejś jednej zgranej grupy z która możnaby pojechać gdzies. Mam 2 koleżanki tu, jedna tam, jedni znajomi ida do innych znajomych, inni również gzies wyjezdzaja.
Lapie się na tym, ze jeśli chodzi o Sylwestra, albo jakies takie większe imprezy to nie mam go z kim spedzic.Kazdy idzie w swoja strone....
INTERIA.PL

Re: Sylwester.. a planow brak

Napisał(a): Tris -

Co za problem, przecież równie dobrze możesz spędzić go z rodziną, albo z chłopakiem jeśli masz, możesz również gdzieś się wybrać np. do restauracji.

Reklama

Napisał(a): ~Niki -

~Niki
Tris Co za problem, przecież równie dobrze możesz spędzić go z rodziną, albo z chłopakiem jeśli masz, możesz również gdzieś się wybrać np. do restauracji.
Aktualnie jestem sama, z rodzina owszem moznabyloby spedzic, ale tak do restauracji samej pojsc?? no chyba średnio..
Nie jest to jakos wielki problem który urasta do rangi swiatowej, ale tak mnie cos tknelo ze niby wielu znajomych a jak cos już to w sumie nie ma co z kim gdzie..bo każdy jakos cos robi w swoim gronie.

Napisał(a): Tris -

~Niki
~Niki
Tris Co za problem, przecież równie dobrze możesz spędzić go z rodziną, albo z chłopakiem jeśli masz, możesz również gdzieś się wybrać np. do restauracji.
Aktualnie jestem sama, z rodzina owszem moznabyloby spedzic, ale tak do restauracji samej pojsc?? no chyba średnio..
Nie jest to jakos wielki problem który urasta do rangi swiatowej, ale tak mnie cos tknelo ze niby wielu znajomych a jak cos już to w sumie nie ma co z kim gdzie..bo każdy jakos cos robi w swoim gronie.
Masz po prostu wielu przyjaciół, ale nikt nie jest ci szczególnie bliski, skup się na jakieś przyjaciółce z którą spędzasz najwięcej czasu i z nią chodź na wypady do np. sklepu, ,,można mieć mnóstwo znajomych, ale ważne by mieć takiego który nie odwróci się od ciebie, nawet gdy inni cię opuszczą :)"

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • brak planow na sylwestra
  • brak planw na sylwestra
Do góry strony: Sylwester.. a planow brak