743
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +122
743 ppt ?

Syn Meghan i Harry'ego nie dostanie tytułów książecych (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Syn Meghan i Harry'ego nie dostanie tytułów książecych

Napisał(a): ~didi -

W głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey, Meghan i Harry wyrazili żal wobec braku ochrony dla małego Archiego, której oczekiwali od rodziny królewskiej. Okazało się także, że to nie koniec rozczarowań. Książę Karol miał oznajmić, że jego wnuk nie dostanie zaszczytu posiadania tytułów książęcych. Dla Harry’ego może to być kolejny cios. Syn królowej planuje zmniejszenie wydatków, które generuje rodzina królewska, stąd mniejsza liczba jej członków będzie równoznaczna z mniejszymi kosztami utrzymania. Będzie to ukłon w stronę podatników? Niektórym Brytyjczykom nie do końca podoba się fakt, że rodzina królewska utrzymuje się z ich podatków…
INTERIA.PL

Reklama

Re: Syn Meghan i Harry'ego nie dostanie tytułów książecych

Napisał(a): ~JepWłep -

Kogo to obchodzi, autorze przygłupich i nikomu niepotrzebnych i nic nie wnoszących do życia pytań? Pytanie powinno brzmieć, dlaczego ta pasożytnicza rodzinka ciągle istnieje i plawi się w luksusie na cudzy koszt. Co takiego wnoszą w życie społeczne, że korzystają z takich przywilejów?

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie jesteś z tej rodziny to zazdrość przemawia przez ciebie no niestety nie jesteśmy równi ja z panów życia i śmierci a ty z gminu to jak by coś ja królem mogę zostać a Ty masz mnie utrzymywać tak stanowi prawo które ja ustanawiam i tyle buntować się możesz ale płacić musisz !!!

Napisał(a): ~Otokar Balcy -

~JepWłep Kogo to obchodzi, autorze przygłupich i nikomu niepotrzebnych i nic nie wnoszących do życia pytań? Pytanie powinno brzmieć, dlaczego ta pasożytnicza rodzinka ciągle istnieje i plawi się w luksusie na cudzy koszt. Co takiego wnoszą w życie społeczne, że korzystają z takich przywilejów?
Bo ta pasożytnicza rodzinka w Anglii przynosi corocznie budrzetowi Anglii cztery miliardy funtów ,rząd Brytyjski zarabia na Rodzinie Królewskiej , na wycieczkach po zamkach królewskich , na wynajmowaniu sal i pałaców na śluby , chrzciny , na kaplice dla zmarłych , zarabiają na gadzetach , takich jak porcelana , znaczki , pocztówki , nalepki , gadzety samochodowe , breloczki , na herbie królweskim ,na farmach ze zdrową żywnością , na browarze królewskim . Bardziej się opłaca trzymać taką rodzinę królewską bo taka rodzina więcej zarabia niż kosztuje jej utrzymanie ... Teraz już wiesz dlaczego ...

Reklama

Napisał(a): ~PIK -

Rodzina królewska-firma generuje znaczne dochody, ponieważ stanowi nieźle opłacaną trupę aktorska, która przedstawia wciąż nowe spektakle, za oglądanie ktorych sporo płaca swoi i zagraniczni. Będzie się więc ja trzymać, dokąd się da. Wreszcie młódź się zbuntuje i nie będzie chciała brać udziału w spektaklach i będzie po firmie.

Napisał(a): ~rojalista -

~Rojalista ...Ten ohydny Karol tak się nadaje na króła jak zwykły kot na królika..................Henryk VIII był w miarę ładnym facetem ale ten Karol....? To cały prawie brat Hewitta..............

Napisał(a): ~Chris -

A po co Archie'emu tytul ksiecia ? Dzieci i wnuki ksiezniczki Anne (jedynej corki krolowej) tez nie maja tytulow ksiazecych. Urodzony w lutym 2021, syn ksiezniczki Eugenie, August, tez nie ma tytylu ksiecia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Syn Meghan i Harry'ego nie dostanie tytułów książecych