34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń161
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +11
34 ppt ?

System alarmowy do garażu (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): panmalodobry -

Jeżeli garaż jest na uboczu, to akustyczny system alarmowy dla jedynie efekt psychologiczny. Złodziej się przestraszy albo i nie... Zrób inaczej. Załóż ten alarm dźwiękowy, ale postaraj się o naklejkę firmy ochroniarskiej typu "obiekt monitorowany, agencja ochrony...". To da do myślenia, zanim się włamie. Będzie się włamywać z duszą na ramieniu, wiedząc że ma coś około 5 minut na bezpieczne przebywanie tam. Licząc czas na ewakuację to tak na prawdę będzie mieć 2-3 minuty. Czyli się mocno zastanowi. A jak postanowi mimo to się włamać, to jak usłyszy alarm, to czym prędzej się oddali. Jednakże w momencie uruchomienia się alarmu, powinieneś być powiadomiony o tym. Np. instalując w garażu nadajnik radiowy a w domu odbiornik sygnału. Chodzi o to żeby garaż nie został z otwartymi drzwiami bez opieki, bo ktoś inny może z tego skorzystać.

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): ~Anteks -

My juz od dawna mamy alarm tak naprostszy. W tym roku zamotntowaliśmy siłowniki do skrzydeł garażowych i garaż mamy na pilota. Bardzo dobra ofertę znalazłem w tym sklepie [url=http://e-automatydobram.pl/]http://e-automatydobram.pl/[/url] .

Re: System alarmowy do garażu

Napisał(a): ~Mikossss -

Wydaje mi się, że każdy system alarmowy poradzi sobie z takim zadaniem. Miałem podobny problem. Jak ochronić swoje mienie w czasie kiedy nie ma mnie w domu. Wybrałem system alarmowy od http://www.satva.pl/. Skutecznie zadziałał kiedy włamywacze próbowali dostać się do domu przez garaż. Dlatego chętnie polecam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: System alarmowy do garażu