19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
19 ppt ?

SZASZŁYKI (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

SZASZŁYKI

Napisał(a): Gość -

Może pytanie już się powtórzyć.Jestem na tym portalu od kilku dni,wiec może temat już był przerobiony?!A wiem jak się lud denerwuje jak się w koło o tym samym pisze.
Ale mój syn zaprosił pierwszy raz swoją dziewczynę <mówi,że pierwszą i osatnią>Nie wiem co mu do łba przyszło,ale stwierdził,że jego matka robi świetne szaszłyki!
W życiu szaszłyków nie robiłąm.Pewnie trudne nie jest,ale z czego zrobić i jak piec?Raz koleżanka zrobiła z kurczaka piersi i było to suche.No i co do tych szaszłyków?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: SZASZŁYKI

Cześć Berek!
Jestem na wygnaniu,a raczej na robotach przymusowych i szukam ludzi co mowią po polsku i wszystko mi jedno czy z sensem czy bez!
Bo zwariuje z tesknoty i wyobcowania.W piątek będę miała dzień lasu,bo synuś przyjeżdża z dziewczyną na mamy specjał czyli szaszłyki,ale potem znowu pustynia.
A poza tym muszę wymyślać coś ciągle do gotowania i pomysłów już mi brakuje.
Więc co?Pozwalają pogadać?

Reklama

Re: SZASZŁYKI

Kaju ,szaszłyczki robię tak ,wcześniej kroję mięso ,może być od szynki lub łopatka w kostkę ,przyprawiam ziołami . Na patyczek nakładam mięso ,cebulę ,pieczarki ,ogórek ,pomidor ,boczek i tak po kolei ,układam na grillu i wychodzi super ,możesz też zrobić w piekarniku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: SZASZŁYKI