71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +22
71 ppt ?

Szczeniak pierwszy raz spróbował cytryny (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szczeniak pierwszy raz spróbował cytryny

Napisał(a): 95maagdaa -

Jakiś czas temu internet szalał na punkcie filmików z kotami w trakcie jedzenia, którym zostawał podrzucany ogórek, co sprawiało, że koty wystrzeliwał przestraszony w powietrze. W moim odczucie jest to lekkie męczenia zwierzaka. Dzisiaj z kolei wpadłam na filmik z reakcją szczeniaka na polizanie cytryny. Psiak jest przeuroczy i bardzo śmiesznie reaguje na owoc, ale czy powinno się celowo denerwować zwierzę tylko po to żeby nagrać filmik?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Szczeniak pierwszy raz spróbował cytryny

Napisał(a): Tris -

Ale ten pies się nie denerwuje..., on się bawi...., tak wygląda wygłupiający się pies :))

Miałaś kiedyś psa....?

Reklama

Napisał(a): 95maagdaa -

Tak miałam i napisałam, że śmiesznie reaguje na owoc (w domyśle bawi się nim). W tym przypadku zwierzęciu nie dzieje się krzywda, ale naszła mnie taka myśl, że ludzie wykorzystują pupili żeby zabłysnąć w necie.

Tris Ale ten pies się nie denerwuje..., on się bawi...., tak wygląda wygłupiający się pies :))

Miałaś kiedyś psa....?

Napisał(a): Tris -

95maagdaa Tak miałam i napisałam, że śmiesznie reaguje na owoc (w domyśle bawi się nim). W tym przypadku zwierzęciu nie dzieje się krzywda, ale naszła mnie taka myśl, że ludzie wykorzystują pupili żeby zabłysnąć w necie.
Fakt..., czasem tak bywa..., ale wtedy takim ,,właścicielom" powinni odbierać zwierzęta..., nie tyle dla dobra zwierząt, co samych właścicieli..., bo czasem zwierzę, przez złe traktowanie staje się później agresywne, a potem wszyscy się dziwią dlaczego pies zagryzł właściciela....

Tu jest np. filmik, jak Rosjanin drażni niedźwiedzia..., akurat w tym przypadku karma wróciła...:

Załączniki:

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Szczeniak pierwszy raz spróbował cytryny