32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń165
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +1
32 ppt ?

Szczepić się szczepić się. (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szczepić się szczepić się.

Napisał(a): johanimperium -

Nic a nic tego nie rozumiem. Może ktoś na tym forum potrafi to wytłumaczyć. Zaszczepiony zakaża innych
tak samo jak nie zaszczepiony. Szczepienia nie mają wpływu na rozwój wirusów i nie chronią przed zakażeniem. Nie które zaszczepione osoby łagodniej chorują. To jedyny zysk z szczepień.
Dlaczego zaszczepieni mają dodatkowe przywileje a władze wymuszają szczepienia?!!!
INTERIA.PL

Re: Szczepić się szczepić się.

Napisał(a): ~gość -

jax55 Ano dlatego, że niezaszczepieni dłużej chorują, wirus mutuje i zajmują miejsce w szpitalach osobom z innymi schorzeniami.
Wszystkim zainteresowanym polecam wczorajszą debatę w Ministerstwie Zdrowia.
PILNE! Przymus $ZCZEPIEŃ dla Polaków? Niedzielski w furii! Komisja zdrowia ws. segregacji LUDZI!

Dziesiątki osób wypowiada swoje zdanie na temat szczepienia i przygotowywanej ustawy, według której pracodawca może mieć wgląd, kto jest zaszczepiony.

Na szczególną uwagę zasługuje wypowiedz 1 godzina 27 min.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Johan Przyjacielu, jak widzę od dłuższego czasu masz problem natury personalnej bezwstydnie obnażając się na forum w swej dziewiczej intymności egzystencji, struchlały duch targany rozterkami też nie wie co lepsze dla Johana.

Zdradź czego oczekujesz w odpowiedzi a taką ode mnie dostaniesz, ni mogę patrzyć na Twe męki trwające już od kilku miesięcy.

Reklama

Napisał(a): jax55 -

~gość
jax55 Ano dlatego, że niezaszczepieni dłużej chorują, wirus mutuje i zajmują miejsce w szpitalach osobom z innymi schorzeniami.
PILNE! Przymus $ZCZEPIEŃ dla Polaków? Niedzielski w furii! Komisja zdrowia ws. segregacji LUDZI!

Dziesiątki osób wypowiada swoje zdanie na temat szczepienia i przygotowywanej ustawy, według której pracodawca może mieć wgląd, kto jest zaszczepiony.

Napisał(a): ~gość -

Wirus mutuje się, a podaje się szczepionki, co do których nie ma pewności, że działają na zmutowany wirus. Podaje się szczepionki opracowane w 2020 r. Jak to wytłumaczysz?
65 osób wypowiadajacych się; immunolodzy, ludzie z róznych stowarzyszen, lekarze, osoby prywatne...NIKT pozytywnie nie wypowiada się na temat szczepien i przygotowywanej ustawy, a dotyczcej wglądu pracodawcy do informacji zdrowotnej.

Reklama

jax55
~gość

Antyszczepionkowcy są egoistami i nie potrafią nawet odróżnić OBOWIĄZKU od PRZYMUSU. Nie chcą się szczepić, niech złożą oświadczenie woli (testament życia) aby ich nie leczyć w razie choroby na Covid,

~gość
Wirus mutuje się, a podaje się szczepionki, co do których nie ma pewności, że działają na zmutowany wirus. Podaje się szczepionki opracowane w 2020 r. Jak to wytłumaczysz?
65 osób wypowiadajacych się; immunolodzy, ludzie z róznych stowarzyszen, lekarze, osoby prywatne...NIKT pozytywnie nie wypowiada się na temat szczepien i przygotowywanej ustawy, a dotyczcej wglądu pracodawcy do informacji zdrowotnej.
65 wypowiedziało się negatywnie to zdążyli policzyć antyszczeoionkowcy a ilu pozytywnie to już nie. Jak byś przeanalizował proces powstawania szczepionki do musiałbyś cofnąć się do roku 2003. Pierwsza epidemia 2002r Covid 1. Pracodawca nie powinien mieć prawa do informacji zdrowotnej pracownika, nawet ja jestem przeciw ale powinien mieć prawo do testowania pracowników. Zwolnieni powinni być osoby zaszczepione a pozostali poszliby się szczepić po miesiącu wiercenia im wacikiem w nosie.

Napisał(a): Dobrawa1 -

jax55
Antyszczepionkowcy są egoistami i nie potrafią nawet odróżnić OBOWIĄZKU od PRZYMUSU. Nie chcą się szczepić, niech złożą oświadczenie woli (testament życia) aby ich nie leczyć w razie choroby na Covid,
Konstytucja zapewnia wolnośc obywateli. W spisie obowiązkowych szczepień NIE MA wpisanego szczepeinia przeciw Covid
obowiązek

coś, co jakaś osoba musi zrobić, bo nakazują to normy społeczne lub prawne
https://wsjp.pl/haslo/podglad/1038/obowiazek

przymus

oddziaływanie na kogoś w celu wymuszenia na nim określonego postępowania lub zachowania

https://wsjp.pl/haslo/podglad/24756/przymus/4620187/moralny

Nie rozumiesz tego, co sam napiszesz.

Napisał(a): Dobrawa1 -

jax55
65 wypowiedziało się negatywnie to zdążyli policzyć antyszczeoionkowcy a ilu pozytywnie to już nie. Jak byś przeanalizował proces powstawania szczepionki do musiałbyś cofnąć się do roku 2003. Pierwsza epidemia 2002r Covid 1. Pracodawca nie powinien mieć prawa do informacji zdrowotnej pracownika, nawet ja jestem przeciw ale powinien mieć prawo do testowania pracowników. Zwolnieni powinni być osoby zaszczepione a pozostali poszliby się szczepić po miesiącu wiercenia im wacikiem w nosie.
Wirusa równiez roznoszą osoby zaszczepione.

Johan Przyjacielu, jak widzę od dłuższego czasu masz problem natury personalnej bezwstydnie obnażając się na forum w swej dziewiczej intymności egzystencji, struchlały duch targany rozterkami też nie wie co lepsze dla Johana.

Zdradź czego oczekujesz w odpowiedzi a taką ode mnie dostaniesz, ni mogę patrzyć na Twe męki trwające już od kilku miesięcy.

Dobrawa1
jax55
Konstytucja zapewnia wolnośc obywateli. W spisie obowiązkowych szczepień NIE MA wpisanego szczepeinia przeciw Covid
obowiązek

coś, co jakaś osoba musi zrobić, bo nakazują to normy społeczne lub prawne
https://wsjp.pl/haslo/podglad/1038/obowiazek

przymus

oddziaływanie na kogoś w celu wymuszenia na nim określonego postępowania lub zachowania

https://wsjp.pl/haslo/podglad/24756/przymus/4620187/moralny

Nie rozumiesz tego, co sam napiszesz.
Tchórzliwy rząd boi się wpisać Cowid w rejestr chorób zakaźnych im więcej zgonów tym więcej kasy zostaje w budżecie, wystarczy pomnożyć parę liczb.

obowiązek - to konieczność zrobienia czegoś wynikającego z nakazu wewnętrznego (moralnego), administracyjnego, prawnego; to, co ktoś musi zrobić powodowany tą koniecznością;
przymus - to presja, nacisk wywierany na kogoś, okoliczności zmuszające kogoś do działania wbrew swojej woli, zmuszanie się do czegoś; lub środki prawne (np. pozbawienie wolności, nałożenie grzywny itp.) zmuszające do zastosowania się do przepisu prawa lub wyroku sądowego.
Słownik Języka Polskiego PWN Jak byś nie miała dostępu do SJP.
Co do Konstytucji RP to
tam gdzie chodzi o zdrowie społeczeństwa, powinno być ograniczone dobro jednostki.
Zagadnienie dobra wspólnego zostało również poruszone w Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. Przepis art. 1 ustawy zasadniczej brzmi następująco: "Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli”. Jednak prawidłowe zrozumienie powyższego przepisu nie jest do końca oczywiste. Aby zapobiec nieprawidłowością interpretacji przepisów Trybunał Konstytucyjny odpowiedział następująco: ”Trybunał Konstytucyjny uważa za fakt nie wątpliwy, że pierwszą przyczyną, dla której prawa jednostki mogą być ograniczone jest ochrona dobra wspólnego.

Dobrawa1
jax55
Ręce opadają widząc rozumowanie Kalego.

jax55
Dobrawa1
jax55
Ręce opadają widząc rozumowanie Kalego.
Punkt widzenia zależy wyłącznie od miejsca siedzenia, ja doskonale rozumiem twój strach i obawy związane z perspektywa nieustannego chorowania na wiele znanych i niepoznanych dotychczas chorób.