Komentarze (215)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Agnes -

Dlaczego Rosjanie nie potrafią wyprodukować tworzyw kompozytowych?
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~czytelnik -

Fabryka karabinów AK 41..... jakiś nowy model prosto z Ynteryji
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~niePOprawny -

Skad wezma kompozyty? Z tych samolotow co, niestety zle dla pasazerow, ktore spadnal. Recykling rusza wielka para w Rosji. Podobnie jak z mostem na Krym. Putas udowodnil, ze Soviecka technika da rade i dalo sie, ale co innego z tym ile ten most bedzie jeszcze stal i byl uzywany przez samochody ciezarowe. Russja na zawsze :) predzej czy pozniej spadnie na dno, tak samo jak u nich liczba narodzin, bo wzrost to maja ale w liczbie ludzi umierajacych.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ryba -

He, he, he...Pociski do rakiet zostały "uszkodzone" podczas transportu .. Ruscy sobie jaja robią ! ....To jak je przewozili - w kartonach po lodówkach ???
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~fox -

To teraz w ciągu roku Rosja uruchomi własną produkcje tych tworzyw i wyprze ze swojego rynku dotychczasowych dostawców, a później będzie je eksportować po niższych cenach.
I taki jest skutek idiotycznych sankcji.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~Su -

No to pora na wstrzymanie dostaw rosyjskiego tytanu do USA...
Odpowiedzi (9)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~osa -

Ruscy to genetycznie uwarunkowany naród rabusiów, kłamców i grabieżców Zawsze napadną na słabszego, bo z natury są tchórzliwi i z mocnymi nie zaczynają.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~bilans -

Siemanko Kremlowskie Trolle Czerwone! Skoro sankcje USA nie wyrządzają Rosji żadnych szkód, to dlaczego na kolejne sankcje tak ostro zareagował Wasz rzecznik Pieskow?https://bizne(...)e=paste
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~niezła jazda -

Siemanko kremlowskie trolle czerwone! Czy atak bandyckiej Rosji na Polskę zapoczątkowany w dniu 17 września 1939 roku był legalny?
Odpowiedzi (4)
Dodaj komentarz