138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +2
138 ppt ?

Szkoła podstawowa w Warszawie (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szkoła podstawowa w Warszawie

Napisał(a): Gość -

Zastanawiam się nad wyborem szkoły podstawowej dla mojej córeczki. Ola idzie do pierwszej klasy od września. Mieszkamy w Warszawie. Jakie dobre szkoły możecie polecić ? Zależy mi na małych klasach, żeby nie było w szkole przepychu, żeby była miła i spokojna atmosfera sprzyjająca nauce. Co możecie polecić? Gdzie Wasze maluchy chodzą do szkoły?
INTERIA.PL

Re: Szkoła podstawowa w Warszawie

Gość W takim razie zajrzyj sobie na stronkęhttp://www.ar(...)awowka/ i poczytaj o tej szkole. Myślę, że warto się nad nią zastanowić ;)
Zastanowić to się mozna temu, kto zarabia kilkanaście tyś miesięcznie. Żeby 1600zł miesięcznie kosztowało czesne, dla dziecka ze szkoły podstawowej! Toż taka matka nie ma nawet tyle wynagrodzenia ze swej miesięcznej pracy!!!! To jest dopiero zdzierstwo. To biznes! Brakuje Wam chętnych? Reklamujecie się tutaj?
!

Gość W takim razie zajrzyj sobie na stronkęhttp://www.ar(...)awowka/ i poczytaj o tej szkole. Myślę, że warto się nad nią zastanowić ;)
Dzięki za linka. zaraz przejrzę.

A co do cen, cóż jednych stać innych nie. Słyszałam o większym czesnym w szkołach w Warszawie niż to które podaliście więc wcale nie jestem zdziwiona. Ale skoro szukam prywatnej szkoły to pozwólcie się wypowiadać każdemu kto ma coś do powiedzenia w temacie bez bezsensownej krytyki, kogo stać, kogo nie :/

I ponawiam pytanie. Znacie jeszcze jakieś szkoły oprócz podanego już Argonauta?

w szkole jest 8 godzin języka angielskiego, język hiszpański lub niemiecki do wyboru obowiązkowy od klasy 4. Język włoski i francuski są jako języki dodatkowe, nieobowiązkowe. Zajęcia są w ogóle prowadzone z native speakerem, który pochodzi z Australii. Także fajna sprawa jeśli chodzi o języki obce :))

Napisał(a): gość -

Wyłamie się i zdecydowanie NIE POLECĘ.
Państwówki w Śródmieściu.
nr 158 na ul Ciasnej.
Posłałam tam syna z uwagi na klasy sportowe, osiągi dzieci w różnych dziedzinach, współprace z Polonią.
Okazało się jednak, że współpraca z dyrekcją pozostawia niestety wiele do życzenia.
Krzyczy się na stołówce na dzieci które są niejadkami.
Nie można liczyć na żadne zajęcia wyrównawcze kiedy są problemy z jakimś z przedmiotów.
Świetlica jest fatalnie zorganizowana a co do kompetencji pedagogów też mam pewne zastrzeżenia. Gorzej traktuje się dzieci z klas NIE sportowych, jest podział na lepszych i gorszych a pani dyrektor wraz ze swoim rzecznikiem czyli wice dyrektorką udają, że wszystko jest w porządku, nie reagują na żadne sygnały. Byłam zawiedziona. Dziecko przeniosłam do innej szkoły nawiasem mówiąc prywatnej na Świętojerską.

Ja polecam Szkołę Przyszłości na Białołęce. Uczą nowoczesnymi metodami, sprzęt jest super (tablice multimedialne, laptopy dla każdego dziecka) a Pani Dyrektor naprawdę ma doświadczenie i wie co robić.
W sobotę 23 lutego jest dzień otwarty.

A ja polecam ZSN Karolkowa 49. Naprawdę fajna szkola, tylko prywatna. Uczniowie mogą korzystać ze świetlicy szkolnej, stołówki, salki gimnastyczno- rytmicznej, sali komputerowej oraz własnego ogrodu, który znajduje sie przy szkole. Dodatkowo, jest dużo wyjść, np. do filharmonii itd. Moja córa jest dopiero w 2 klasie, ale radzi sobie bardzo dobrze. A szkoła jest w porządku.

Zdecydowanie polecam Aurus przy poleczki. Szkoła jest miła i przyjazna, a pedagodzy dokładają wszelkich starań aby dziecko czuło się jak najlepiej. Dużą uwagę przykuwają też do edukacji i rozwoju indywidualnych zainteresowań dziecka.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fundacja warsowia opinie
  • platerki- warszawa
  • sp 158 warszawa opinie
  • szkoa argonaut warszawa
  • argonaut opinie
  • sp158 warszawa opinie
  • sp 10 warszawa opinie
  • platerki czesne
  • platerki jzyk francuski
  • argonaut warszawa opinie