118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +1
118 ppt ?

Szkoła podstawowa w Warszawie (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Szkoła podstawowa w Warszawie

Napisał(a): ~Gość -

gość Zdecydowanie polecam Aurus przy poleczki. Szkoła jest miła i przyjazna, a pedagodzy dokładają wszelkich starań aby dziecko czuło się jak najlepiej. Dużą uwagę przykuwają też do edukacji i rozwoju indywidualnych zainteresowań dziecka.
Może sprostuję, bo się zagalopowałam. Szkoła dopiero POWSTAJE, rusza od września 2014, a kadrę nauczycielską znam z ich przedszkola, z którego jestem bardzo zadowolona, bo dbają o wszechstronny rozwój dziecka. Mój synek jest bardzo zadowolony i osiąga bardzo dobre wyniki, dlatego chciałabym, żeby kontynuował naukę w sprzyjających mu warunkach.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Irena -

Najlepszą ofertę obecnie ma szkoła prywatna Aurus w Warszawie. Jest to szkoła dwujęzyczna, mają własną stołówkę, dużo zajęć pozalekcyjnych a i czesne nie jest zbyt drogie. Jedyną wadą jest to, że dopiero się otwierają więc tak naprawdę po tym roku się zweryfikuje jak naprawdę tam jest. Niemniej jest to ciekawa propozycja na edukacyjnym rynku warszawskim.

Napisał(a): Gość -

~Irena Najlepszą ofertę obecnie ma szkoła prywatna Aurus w Warszawie. Jest to szkoła dwujęzyczna, mają własną stołówkę, dużo zajęć pozalekcyjnych a i czesne nie jest zbyt drogie. Jedyną wadą jest to, że dopiero się otwierają więc tak naprawdę po tym roku się zweryfikuje jak naprawdę tam jest. Niemniej jest to ciekawa propozycja na edukacyjnym rynku warszawskim.
Też zapisałam swoją pociechę do podstawówki Aurus. Potwierdzam wszystko to co napisała Irena. Chociaż ja nie potrzebuję weryfikacji opinii, ponieważ moja córka chodziła już do nich do przedszkola i wiem że stało na naprawdę wysokim poziomie.

Napisał(a): ~Busy -

Stanowczo odradzam Międzynarodową Szkołę Argonaut na Włochach. Międzynarodowa tylko z nazwy język angielski na bardzo niskim poziomie, zresztą jak cała edukacja. Zabraliśmy syna w zeszłym roku po jednym roku nauki. Dramat, właścicielka jak gwiazda na gościnnych występach kompletnie olewa rodziców i to co do niej mówią. Zainteresowana tylko tym czy płacisz za szkołę. Niedopuszcza dyskusji i jakichkolwiek wątpliwości rodziców dając do zrozumienia ze w Warszawie jest duźy wybór szkół i można zawsze wybrać inna opcje. Coś nieprawdopodobnego, próżność, pycha i pustota kompletna.[b][/b]

Napisał(a): ~hortek -

Może nie do końca w temacie, ale czy ktoś z Waszych bliskich chodzi do szkoły Mydłowskiej? Interesuje nas głównie poziom. Szukamy dla naszego dziecka szkoły, z której coś wyniesie. W naszej okolicy poziom jest dramatyczny, a akurat ta szkoła jest na tyle blisko, że dojazd nie sprawiałby problemu. A może coś innego w tych okolicach?

Napisał(a): ritabra -

Według mnie dziecko najlepiej zapisać do takiej szkoły, która stawia na dwujęzyczność. W państwowych szkołach jest to mało spotykane dlatgo moim zdaniem dobrze jest postawić na elitarną szkołę podstawową gdzie dziecko będzie uczyć się 2 języków. Wiele dobrego słyszałam o szkole Pro Futuro http://profuturo.pl/ są liderem w nauczaniu dwujęzycznym w Polsce co sprawia, że szkołą jest bardzo wyjątkowa. Ogólnie cieszy fakt, że dzieci przynajmniej większość nie zmieniła by już szkoły na inną bo panuje tam dobra atmosfera.

Napisał(a): ~gość -

Polecam szkołę Argonaut. Moja córka lubi tam chodzić, zna po imieniu i nazwisku wszystkie dzieciaki (nawet z gimnazjum) i super dogaduje się z nauczycielami. Pani prezes jest jednocześnie projektantką ubrań, widać, że to jej pasja i mam nadzieję, że zarazi nią dzieciaki:) Wdrażają program przedsiębiorczości, fajna matematyczka pani Małgosia, młodsze dzieciaki mają naukę szachów. Teraz mają ruszyć zajęcia z programowania (pozalekcyjnie). Dla mnie na minus długi czas w szkole, ale to chyba normalne w prywatnych szkołach. Z perspektywy rodzica fajne są odrabianki, czyli jak już dzieci skończą lekcje, to po chwili zabawy na świetlicach mogą pod okiem opiekuna zabrać się za lekcje.

Napisał(a): gość -

Ja tez jestem zadowolona z Argonaut. Mała, dobrze zorganizowana szkoła, w ktorej wszyscy się znają. Obowiązkowe mundurki, co bardzo cenię. 8 godzin ang, ja widzę postępy. Od 3 klasy drugi język do wyboru-np hiszpański. Zajecia dodatkowe po lekcjach, sportowe, plastyczne, językowe, taneczne,żeby dzieciaki nie siedziały bezczynnie na świetlicy. Niektóre dodatkowo płatne. Dużo inicjatyw w szkole, konkursy dla dzieci, występy na scenie z okazji rożnych okazji, wyjazdy do teatrów, filharmonia, zbiórki i występy charytatywne. Szachy jako zajecia obowiązkowe. Zajecia na basenie w Raszynie w ramach wf-u. Drugi wf juz na mniejszej sali- nadal czekamy na osobną halę sportową. Przestronna stolowka dla dzieci ( to nie zawsze standard niestety) z cateringiem. Moje dziecko uwielbia tam chodzić.

Napisał(a): ~arek1919 -

Ja, mogę polecić Ci "Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie" - może i jest prywatna, ale za to jest naprawdę dobra. Moje dziecko miało problem z zaklimatyzowaniem się w szkołach publicznych, a tutaj - nie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sp 158 warszawa opinie
  • platerki warszawa opinie
  • platerki opinie
  • szkoła podstawowa argonaut opinie
  • platerki- warszawa
  • szkoa argonaut warszawa
  • argonaut opinie
  • sp158 warszawa opinie
  • sp 10 warszawa opinie
  • platerki czesne