3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń206 tys.
  • Odpowiedzi786
  • Ocen na +3 tys.
3 tys. ppt ?

Szokująca wypowiedź Cejrowskiego o Kindze Rusin (787)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szokująca wypowiedź Cejrowskiego o Kindze Rusin

Napisał(a): apollo87 -

Postawa Zofii Klepackiej wobec wprowadzenia edukacji seksualnej i Karty LGBT podzieliła środowisko celebryckie w Polsce. Przeciwko sportsmence wystąpili m.in. Borys Szyc i Kinga Rusin. Ostry głos w obronie olimpijki (oraz przeciw dziennikarce) postanowił zabrać Wojciech Cejrowski. Poza tym, że napisał "Ta Klepacka to jest babka z żelaza", dodał też:
"Gdy szła na wybory, Kinga Rusin (taka dziennikareczka TVN) zaczęła na nią krzyczeć 'wstyd!' przez pół ulicy. Klepacka włączyła nagrywanie na komórce i podeszła do Rusin skonfrontować. Rusin narobiła w gacie, już taka odważna nie była, gdy usłyszała od Klepackiej: jestem medalistką olimpijską, wygrałam dla Polski, a pani co w życiu osiągnęła?"
A po której stronie byście się opowiedzieli w tym konflikcie? I czy nie zaszło za daleko obrzucanie się błotem przez ludzi o różnych światopoglądach?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Szokująca wypowiedź Cejrowskiego o Kindze Rusin

Napisał(a): ~Polka -

Pani Rusin troche się zagalopowala, prezentuje swoja opinie w stylu tzw. baby ze straganu - wrzaskiem i prostactwem. Chce zakrzyczeć prawde o barbarzyńskim gwałcie psychicznym i chyba nie tylko na dzieciach. Przypomina mi się pewna prawda i w tym przypadku brzmiałaby ona tak, cyt. to nie dziennikarz jest chamem tylko cham dziennikarzem.

Napisał(a): ~zdzislaw -

A kto to jest ta Rusin i Szyc ? Dla mnie nikt, natomiast Klepacka to Wielka Polka nie tylko z powodów osiagnięć sportowych ale głównie z godnego reprezentowania naszych polskich wartości chrześcijańskich.

Reklama

Napisał(a): ~Ksiadz Marek -

Wspolczuje Wam - wszyscy straciliscie rozum - zarowno Ci z TVP jak i z TVN-u. Pozwoliliscie zeby Wami: emocjami, sercem kierowali ludzie bezwgledni czyli politycy !!!
Jestescie manipulowani - ale uwagzacie ze od Was wiele zalezy... Od Was g....o zalezy - politycy maja Was w d...pie...
Tylko kosciol katolicki dba o swoje owieczki...dlatego zmowcie rozaniec, bo koniec jest bliski.

AVE MARIA
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szokująca wypowiedź Cejrowskiego o Kindze Rusin