3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń267 tys.
  • Odpowiedzi335
  • Ocen na +157
3 tys. ppt ?

Szokujące doniesienia! To koniec? (336)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szokujące doniesienia! To koniec?

Napisał(a): uni -

Szokujące doniesienia! To koniec? Amerykańska gazeta „New Idea” podaje, że w związku Harry’ego i Meghan nie dzieje się najlepiej. Książę Harry ma być podobno przytłoczony ciągłą kontrolą swojej żony. Pomiędzy małżonkami zaczyna pojawiać się też więcej nieporozumień. Dowodem na to ma być fakt, że para coraz częściej widywana jest osobno. Jeden z informatorów tabloidu mówi, że Meghan i Harry przechodzą kryzys w związku:

"Harry i Meghan wydają się czasami prowadzić oddzielne życia. Często widuję go jeżdżącego na rowerze lub spacerującego samotnie z psem. Meghan jest widywana rzadko i prawie nigdy z mężem, kiedy wybiera się na zakupy"
Okazuje się, że kryzys ma być wynikiem różnic, które pojawiają się pomiędzy małżeństwem. Problem ma stanowić również dostosowanie się księcia do stylu życia Meghan, które trochę go przerosło.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Szokujące doniesienia! To koniec?

Napisał(a): Laila44 -

Może nie myślę mądrze ale to małżeństwo nie pasowało do siebie.Pochodzą oboje z innych światów.Ona aktorka, jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia, nie wiadomo co ją interesuje prócz intryg.On z kolei książę, pełnił służbę w wojsku,jego zainteresowania typowo męskie.W małżeństwie nie jest tak że oboje muszą mieć te same zainteresowania ale coś musi ich łączyć bo o czym rozmawiać ma żona z mężem tylko o pogodzie?Podobne wykształcenie też łączy, nie wyobrażam sobie małżeństwa on z wyższym wykształceniem a ona np. kucharka czy krawcowa.Jacy znajomi mogą odwiedzać ich dom, o czym rozmawiać, może się mylę, ale tak myślę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szokujące doniesienia! To koniec?