300
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi222
  • Ocen na +29
300 ppt ?

Szokujące słowa Kaczyńskiego! Drwi z LGBT? (223)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szokujące słowa Kaczyńskiego! Drwi z LGBT?

Napisał(a): uni -

Szokujące słowa Kaczyńskiego! Drwi z LGBT? Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie spotkał się z wyborcami we Włocławku. Według doniesień „Gazety.pl” podczas wystąpienia, polityk pozwolił sobie na komentarz względem osób LGBT. Oto, co dokładnie powiedział:

„Musimy doprowadzić do tego, żeby powróciła prawda. Oczywiście, ktoś może się z nami nie zgadzać. Ma lewicowe poglądy, uważa, że każdy z nas może w pewnym momencie powiedzieć, że do godziny - jest w tej chwili wpół do szóstej - byłem mężczyzną, a teraz jestem kobietą. Lewica uważa, że tak powinno być i należy tego przestrzegać. Mój szef, moja koleżanka czy kolega powinni się do mnie zwracać tym razem w formie żeńskiej. Można mieć takie poglądy, dziwne co prawda, ja bym to badał, ale można”

Słowa te, wywołały poruszenie. Do sprawy postanowił odnieść się m.in. Cezary Tomczyk, członek Koalicji Obywatelskiej, który powiedział, że jest to wypowiedź naczelnego homofoba Rzeczypospolitej, oparta o stereotypy i nienawiść. Dodał także:

„Dzisiaj każdy z nas powinien stawać po stronie mniejszości, bo im jest po prostu trudniej zawsze, obojętnie, jaka to jest mniejszość. Oni sporo mówią, a potem wychodzi Jarosław Kaczyński i mówi to, co naprawdę myśli, czyli to, że ludzie, którzy mają inną orientację, są po prostu gorsi”
INTERIA.PL

Reklama

Re: Szokujące słowa Kaczyńskiego! Drwi z LGBT?

Napisał(a): ~gość -

~gość Jestem zszokowany i wstrząśnięty, Kaczyński poszargał lewackie świętości w postaci LGBT
A gdyby katolickie wartości tak poszargać, to twoja jama ustna już, by tak nie wyła! A przecież to bajki i mitologia ciemnota.

Reklama

~Anty ogier
~gość Masz klapki wysterowane na Kaczyńskiego i Rydzyka? Poczytaj o lisie z niusłika! Szok!
Ja mam klapki nastawione na pedofilii duchownych, którzy kopulują dzieci, biskupi to ukrywają. Mogę - mogę?
ty swoją patologię w rodzinie ukrywasz

Reklama

~gość
~Anty ogier
~gość Masz klapki wysterowane na Kaczyńskiego i Rydzyka? Poczytaj o lisie z niusłika! Szok!
Ja mam klapki nastawione na pedofilii duchownych, którzy kopulują dzieci, biskupi to ukrywają. Mogę - mogę?
ty swoją patologię w rodzinie ukrywasz
A ty? Pozwalasz klerowi na używki oddasz im dzieci do zabawy?

~gość
~gość
~gość Jestem zszokowany i wstrząśnięty, Kaczyński poszargał lewackie świętości w postaci LGBT
A gdyby katolickie wartości tak poszargać, to twoja jama ustna już, by tak nie wyła! A przecież to bajki i mitologia ciemnota.
Pamiętaj że jesteś ZEREM bucu
Aga. Już stara szkapa szuka buca. Szukasz całe życie i nie znajdziesz.

Napisał(a): ~GOŚĆ -

~gość
~gość
~gość
Ty o niczym innym nie przez tylko o bucu! Jesteś jakiś nienormalny!

~Mixer Rechot widowni świadczył o tym że kaczyński trafił w oczekiania swojego elektoratu - przemawiał do starannie wyselekcjonowanej pisbolszewickiej swołoczy postronnych osób tam nie było.
Na takich spotkaniach nie ma osób postronnych, a elektorat jest selekcjonowany i zapraszany. Zwyczajowo mają rekomendacje od proboszcza, lub zaufanych funkcjinaruszy PiS. Kaczyński degenerat będzie potępiony na wieki, dziadek nad grobem.

~GOŚĆ
~gość
~gość
~gość
Ty o niczym innym nie przez tylko o bucu! Jesteś jakiś nienormalny!
Ja czy stara szkapa obojnak najczęściej występujący dwunikowo, obecnie pisząca z gościa z komórki zaresteowanej na inną osobę. Tu jest taka szkapa szukająca buca.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szokujące słowa Kaczyńskiego! Drwi z LGBT?