217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +168
217 ppt ?

Szowinistyczny wpis księdza F. Głoda. Żenada?! (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Szowinistyczny wpis księdza F. Głoda. Żenada?!

Napisał(a): ~Leon521 -

Guest Ciekawi mnie co te zapracowane panie tak tu perorujące robiły na forum o tej godzinie jak ludzie są w pracy ... :P
A pracowały generując durne teksty :P
Podobnie jak piszacy ttu panowie _ nie pracuja lenie i o
biboki.....

Napisał(a): ~miło -

Żony też zasługują na pochwały. Szkoda, że tego nie dodał. "Dane dowodzą" - no, no prawie mnie przekonałaś, a skąd wzięte są te dane, że niby DOWODZĄ? "szowinistyczne wypowiedzi osób, które w tych dyskusjach powinny mieć najmniej do wypowiedzenia" Skoro tak uważasz to mogłaś napisać kim ty jesteś, że tak wartko podejmujesz w tym temacie dyskusje i oczywiście kto wg Ciebie powinien, ale nie napisałaś. "Czy powinny „pochwalać” swoich mężów, niczym dzieci nie oczekując jakiejś pomocy?" Czy powinny? Mogą. Tak samo jak i mężowie mogą pochwalić. Nie oczekując pomocy? O jakich ty relacjach piszesz? Opartych na wzajemnej miłości wyrażanej czynem, czy opartych na wzajemnym wykorzystywaniu się i wysługiwaniu? Skąd bierzesz te dane??? Z pism feministycznych? "Zdanie Pana Głoda jest wyciągnięte prosto ze średniowiecza" - w jakiej książce historycznej znalazłaś to zdanie? A w ogóle wiesz co to średniowiecze? Bo ja mam wrażenie, że wiele osób, nie tylko ty, używa słów których znaczenia nie rozumie np. masakra Jak myślisz czy to forum to jest jakaś masakra?

Napisał(a): Olaf -

Głod jest stary 80 lat ,a ludzie się różnie starzeją ,jednym mózg wysiada innym ciało.Temu osobnikowi cierpiącemu na uwiąd starczy ,mózg już wysiadł ,powinni zamknąć go w klasztorze
kazać się modlić i zabronić głoszenia średniowiecznych poglądów ,bo to kościołowi chwały nie przynosi, a bredzący dziadek to nic nowego dla ludzi .

Napisał(a): Facet -

Bleczący samcy,nie potraficie ogarnąć swojego domku,to powinniście siedzieć dalej przy cyckach waszej mamusi i nie brać się do zakładania własnej rodziny.Co do oceny wypowiedzi księdza,to nie powinna być brana pod uwagę, bo poniżanie kobiet zawsze było w kościele na początku dziennym.Wiec takie wypowiedzi księdza powinny być mocno krytykowane na wszystkich forach oraz miejscach publicznych.

Napisał(a): ~niezalogowany -

Najbardziej denerwuje mnie, jak na różne tematy wypowiadają się dyletanci. Co facet w sukience może wiedzieć o podziale obowiązków w małżeństwie? Najgorsze jest jednak to, że oni wypowiadają się również w sprawach seksu, a z mocy definicji (celibat) nie powinni o nim nic wiedzieć.

Napisał(a): ~vvvvvvvvvv1 -

Ksiądz to nie autorytet, bezkarna patologia opowiadająca bzdury w celu wyłudzenia pieniędzy od naiwnych wierzących oszustowi. Pamiętaj że jego niebo to TWÓJ PORTFEL, a bóg TO BANKNOTY W TYM PORTFELU. Nie dawaj się oszukiwać pedofilom, pijakom, oszustom, donosicielom i konfidentom TW którzy donosili do SB i brali za to pieniądze identycznie jak Judasz.

Napisał(a): ~Jagna -

A czego się spodziewacie? Przecież to nie są normalni mężczyźni ! Bo jak NORMALNY mężczyzna może świadomie (?) zrezygnować z normalnego życia, nie związać się z kobietą, mieć z nią dzieci, wychować je na przyzwoitych ludzi. Polityczne miernoty, które rządzą krajem , dla poparcia z ambony zrobią wszystko, żeby CZARNI stali ponad prawem, w CZARNYCH ŁADUJĄ SZMAL Z BUDŻETU - TAK PŁACĄC za to że rządzą....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szowinistyczny wpis księdza F. Głoda. Żenada?!