38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń908
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-2
38 ppt ?

Szpilki - czy pasują wszędzie? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szpilki - czy pasują wszędzie?

Napisał(a): Gość -

Kocham chodzić w szpilkach, ale czasem widzę, że ludzie dziwnie na mnie reagują, gdy w nich chodzę. To może dziwnie brzmieć, ale już śpieszę z wyjaśnieniem. Wiadomo, że na imprezie czy w eleganckiej restauracji nikt na to nie zwraca uwagi, ale już gdy chodziłam w takich butach na uczelnie to często słyszałam komentarze typu "jak Cie nie bolą nogi". Teraz tak samo jest w pracy, gdzie nie obowiązuje żaden dress code. Żadna z moich znajomych nie chodzi w takich butach na co dzień i czuję, że traktują mnie na zasadzie "ale się wystroiła".

Powinnam ograniczyć chodzenie w takich butach czy się nie przejmować?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Szpilki - czy pasują wszędzie?

Napisał(a): gość -

Chodź w takich butach, w jakich Ci wygodnie. Ja też często chodzę w szpilkach. Także słyszę komentarze, że się wystroiłam jak na czerwony dywan, ale nie będę zmieniać swojej garderoby tylko dlatego, że komuś to nie odpowiada. Ja się dobrze czuję w takich ubraniach, takie buty mi odpowiadają i takie będę nosiła ;)

Reklama

root80 na spacer lub siłownię czy stroju sportowego, nie polecam szpilek.
a dlaczego na spacer nie? Często chodzę w takich butach, dobre szpilki są wygodne. Zresztą na siłownie też może iść w szpilkach a dopiero na sam trening przebrać buty.

Napisał(a): root80 -

zawszeglodna
root80 na spacer lub siłownię czy stroju sportowego, nie polecam szpilek.
a dlaczego na spacer nie? Często chodzę w takich butach, dobre szpilki są wygodne. Zresztą na siłownie też może iść w szpilkach a dopiero na sam trening przebrać buty.
no można można...To był lekki żart gdybyś nie zauważyła:-)

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

Jeśli chodzi Ci o komentarze typu "jak Cię nogi nie bolą", "ze potrafisz tak wytrzymać cały dzień" itp. To nie ma w nich nic dziwnego - wiele kobiet nie potrafi chodzić cały dzień w szpilkach, i tyle ;) i wcale nie znaczy to,że nie pasują.
Oczywiście że szpilki nie pasują wszędzie i zawsze, ale akurat miejsca które wymieniłaś do nich nie należą;) w szpilkach można iść do pracy, na studia, zakupy, do kawiarni czy na spacer ale wiadomo że na wycieczkę rowerową, motocykl czy w góry się albo nie nadają albo wyglądają karykaturalnie ;D

Napisał(a): gość -

topielica Kocham chodzić w szpilkach, ale czasem widzę, że ludzie dziwnie na mnie reagują, gdy w nich chodzę. To może dziwnie brzmieć, ale już śpieszę z wyjaśnieniem. Wiadomo, że na imprezie czy w eleganckiej restauracji nikt na to nie zwraca uwagi, ale już gdy chodziłam w takich butach na uczelnie to często słyszałam komentarze typu "jak Cie nie bolą nogi". Teraz tak samo jest w pracy, gdzie nie obowiązuje żaden dress code. Żadna z moich znajomych nie chodzi w takich butach na co dzień i czuję, że traktują mnie na zasadzie "ale się wystroiła".

Powinnam ograniczyć chodzenie w takich butach czy się nie przejmować?
Każdy powinien żyć i ubierać się w zgodzie ze sobą . Skoro ty się dobrze czujesz ubrana zawsze elegancko , to tylko twoja sprawa.Reszta powinna cię akceptować i nie krytykować.
Mnie nikt nie namówi do częstego ubierania szpilek , bo ja wybieram styl sportowy na co dzień Elegancka bywam czasem. Bo to mój wybór.
Moi znajomi i współpracownicy akceptują mnie i elegancką i sportową :) Szkoda że masz inne środowisko.

Szpilek nie nosi się do stroju sportowego na plażę ani na zaplanowane większe zakupy.Śmiesznie wygląda kobieta niosąca dwie ciężkie torby ,uginająca się pod ich ciężarem a do tego nogi wykręcają się w raz z szpilkami. Kobieta w szpilkach ładnie wygląda jeśli ma ładne proste i zgrabne nogi.

Jeśli chodzisz na co dzień w szpilkach to w końcu wszyscy się do tego przyzwyczają i jak raz przyjdziesz w tenisówkach to będzie sensacja :)

Kilka lat temu też chodziłam non stop na wysokim obcasie :)
Potem dość poważnie skręciłam nogę na wakacjach i po 3 tygodniach w gipsie noga bardzo bolała gdy próbowałam założyć obcas - odzwyczaiłam się i teraz noszę tylko w pracy i na jakieś imprezy.

Ja tylko raz patrzyłam z politowaniem na kobietę szpilkach - na szlaku z doliny stawów do morskiego oka, były to czarne zamszowe kozaczki na szpilce na dole nadawały się tylko na śmietnik....

emha Szpilek nie nosi się do stroju sportowego na plażę ani na zaplanowane większe zakupy.Śmiesznie wygląda kobieta niosąca dwie ciężkie torby ,uginająca się pod ich ciężarem a do tego nogi wykręcają się w raz z szpilkami. Kobieta w szpilkach ładnie wygląda jeśli ma ładne proste i zgrabne nogi.
a ja np. na zakupy też chodzę w takich butach :) Wiadomo, że jak wyskoczę do warzywniaka po ziemniaki to nie, ale jak jadę już do supermarketu na większe zakupy to ubieram takie buty, jak najczęściej noszę, czyli szpilki. Targam ciężkie torby, ale moje obcasy się nie wyginają.

Napisał(a): Tech -

Fajnie, że dbasz o siebie i lubisz dobrze wyglądać ale czasem kobiety trochę przesadzają i może stąd te komentarze. Nie wszyscy ludzie, którzy zwracają Ci uwagę robią to ze złośliwości, czasem rzeczywiście mogą się dziwić czy nie byłoby Ci wygodniej w innych butach.
U mnie w pracy ostatnio zatrudnili młodą dziewczynę do sprzątania. Wyobraź sobie, że ona nawet z mopem śmiga wystrojona jakby szła na imprezę, w butach na wysokim obcasie itp. Też ją z kolegą pytaliśmy czy nie byłoby jej wygodniej przebierać się np. w jakieś obuwie sportowe. No i w końcu posłuchała, chyba wzięła sobie te rady do serca. :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szpilki - czy pasują wszędzie?