Odpowiadasz na:
Sztuczne jedzenie z Chin

~smakosz
Temat dodał(a):
~smakosz -
Polski rynek zalewany jest przez chińskie produkty. O ile jeżeli chodzi o ubrania, zabawki czy innego rodzaju gadżety, to nie ma to dla mnie większego znaczenia. Zmienia się to, jeśli chodzi o produkty spożywcze. Nie chcę żywić się plastikowym ryżem, sztucznym jajkiem czy chemicznym czosnkiem. Jak się ustrzec przed kupowaniem takiego syfu w sklepie? Zapewne na niektórych opakowaniach pisze kraj pochodzenia, ale w przypadku ryżu tak czy siak będą to Chiny. A czosnek? jak odróżnić polski naturalny od tego chińskiego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sztuczne jedzenie z Chin

Napisał(a): ~sebek -

O ten artykuł o rzuceniu palenia na adamed.expert świetny wypróbuje bo już się męczę od roku i nie mogę rzucić zobaczymy czy te domowe sposoby działają bo apteczne nic. Dzięki raz jeszcze za polecenie tego portalu

Napisał(a): justys13579 -

~landorio66 ja dosyć długo jadłem właśnie "chińskie" jedzenie, przez które nabawiłem się choroby układu pokarmowego i musiałem zmienić styl jedzenia. W internecie szperałem, szperałem i znalazłem dużo ciekawych artykułów na stronie Adamed Expert o tym co powinno sie jesc, a czego unikac i wlasnie jak odrozniach zdrowe produkty od tych nie zdrowych. Szkoda tylko, ze chiny faktycznie nas wszystkich tym zalewaja...
Zdecydowanie na stronie adamed.expert jest masa takich przydatnych tekstów. Ja bardzo fajny znalazłam o rzuceniu palenia domowymi sposobami. Zaczęłam w poniedziałek dzisiaj piątek i jest dobrze nawet bym powiedziała że bardzo dobrze. Zobaczymy jak będzie dalej mam motywację i to ogromną

Reklama

Napisał(a): gość -

Tak widział ktoś, tak samo się psują jak i inne, pozdrawiam tych co nic nie wiedzą....

Napisał(a): gość -

....może jakis art. w gazecie wyborczej , michnik jako że jest żydem w kwsti czosnku raz może napisze prawdę ...

Reklama