70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń473
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +-2
70 ppt ?

Sztuka po grecku. (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sztuka po grecku.

Napisał(a): Kajetana -

Był ktoś kiedyś na obcojęzycznej sztuce w teatrze, gdzie wyświetlane były napisy.
Może głupio brzmi, ale boję się, że jak bede czytac tlumaczenie kwestii, to duzo stracę z tego co sie dzieje na scenie. A o zrozumieniu nie ma mowy, bo będzie w języku greckim
Waham sie czy jest sens kupować bilety hmmm

INTERIA.PL

Re: Sztuka po grecku.

~Ania Nie poszłabym. Mimo że w przypadku filmów wolę nspisy niż dubbing, to jednak na scenie teatralnej chyba trzeba się bardziej skupić, by wyłapać niektóre gesty. Nie ma kadrów i zbliżeń.

Kurczę, nie mogli zatrudnić lektora?;))
Haha no właśnie. Pewnie w dodatku będą wyswietlane gdzieś z boku i kompletnie nie wiem jak mialabym to objac wzrokiem wszystko. A cena tez nie jest niska, dlatego tak pytam z ciekawości, bo może ktoś już był na takiej sztuce i moje obawy są przesadzone. Ale też nie widzę tego jakos hmm

Napisał(a): keloimi -

Kajetana
Haha no właśnie. Pewnie w dodatku będą wyswietlane gdzieś z boku i kompletnie nie wiem jak mialabym to objac wzrokiem wszystko. A cena tez nie jest niska, dlatego tak pytam z ciekawości, bo może ktoś już był na takiej sztuce i moje obawy są przesadzone. Ale też nie widzę tego jakos hmm
Powiem Ci ,że to może być ciekawe doświadczenie choć jeszcze nie znane mi :-)
Ale może to jakaś klasyka i treść nie jest Ci obca lub po prostu przeczytaj wcześniej ten dramat .

Napisał(a): ~Gosc -

AnnTonia
~gosc
AnnTonia Nie kupuj . I tak nie zrozumiesz . Kup sobie loda .
Nie pierdź, tylko powiedz, w jakim mieście była ta kuźnia, koło której się wychowałaś.
I po co się wylogowałaś ,?
Lepsza kuźnia niż chlew .
I po co się zalogowałaś ?
Nie mam nic do kuźni. Zastanawiam się tylko czy bywają w miastach.

Napisał(a): Gość -

Kajetana
AnnTonia
Kajetana
Antoniu nie mierz innych przez swój pryzmat ;-)
Mierzę twoją miarkę . Nie poznałaś ? Biedactwo :)
Antoniu. Znów będziesz musiała się spoglądać. Pomyśl i tym.
Co będę musiała ? "Spoglądać się ? " ha ha ha ha !
Aspirynkę weź :)

~Gosc
AnnTonia
~gosc
Nie pierdź, tylko powiedz, w jakim mieście była ta kuźnia, koło której się wychowałaś.
I po co się wylogowałaś ,?
Lepsza kuźnia niż chlew .
I po co się zalogowałaś ?
Nie mam nic do kuźni. Zastanawiam się tylko czy bywają w miastach.
W twoim na pewno nie . Obory , chlewy , kuźnie . Taki masz widok .

keloimi
Kajetana
Ale może to jakaś klasyka i treść nie jest Ci obca lub po prostu przeczytaj wcześniej ten dramat .
No właśnie nie, to jest sztuka współczesna. Kupiłam już bilet na polskie przedstawienie ;-)

Kajetana
keloimi
Kajetana
No właśnie nie, to jest sztuka współczesna. Kupiłam już bilet na polskie przedstawienie ;-)
Brawo ! Kontakt z kulturą nie zaszkodzi ci .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sztuka po grecku.