26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń116
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +62
26 ppt ?

SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA

Napisał(a): buc1 -

Tusk jest naczelnym wrogiem PiS i jest świadomy tego, że jego wróg nie cofnie się przed niczym. Zaczęli od ministra, który walczył uczciwie z markami hazardowymi. To będzie początek walki bezpośredniej z Tuskiem. Były premier jest uznanym człowiekiem w Unii europejskiej i na świecie i zapewne poprze go świat. Zaś rząd PiS jest uznawany, jako władza, która łamie prawo narodowe i unijne. Zatem wiarygodności w oczach świata zero. Tylko on ma szansę naprawić wiarygodność Polski na świecie i uczynić nad ludźmi bogatymi i zasobnymi. Za jego czasów nie było premii nagrodzonych w wysokości 82 tyś. A temat rzekomego złodziejstwa w PO jest tylko propagandą PiS. Trzeba powołać komisję śledczą, by wyjaśnić sprawę skarbnicy ,, Srebrna".
INTERIA.PL

Re: SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA

Napisał(a): Air842 -

To ,ze Tusk zdradzil Rosje ja na niego nie bede glosowala , Dlaczego ? bo to samo zrobi ze mna ... bez wyroku mnie skaze jak Komende !"" trzeba szukac kogos innego ja bym glosowala na Ryszarda Petru lubi kobiety ,,,,,,,,,,,,lubi byc madry .......lubi byc tolerancyjny ......... i jest bogaty ,,,,,, nie wyciaga lapy po 80 tys nagrody jak Szydlo !

Re: SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA

Napisał(a): ~Stif -

[cytat kogo=Air842]To ,ze Tusk zdradzil Rosje ja na niego nie bede glosowala , Dlaczego ? bo to samo zrobi ze mna ... bez wyroku mnie skaze jak Komende !"" trzeba szukac kogos innego ja bym glosowala na Ryszarda Petru lubi kobiety ,,,,,,,,,,,,lubi byc madry .......lubi byc tolerancyjny ......... i jest bogaty ,,,,,,Tobie chya też Bozia rozum ograniczyła bo widocznie go nie używałaś .Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: SZUKAJA HAKÓW NA TUSKA