59
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
59 ppt ?

Szukam dobrego sklepu z bielizną - Sosnowiec i okolice (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Szukam dobrego sklepu z bielizną - Sosnowiec i okolice

Napisał(a): gość -

Akurat jeżeli chodzi o bieliznę to także jestem zdania,że warto przymierzyć w sklepie stacjonarnym,zobaczyć czy rozmiar danej firmy będzie dla nas odpowiedni. Jeżeli nie to ewentualnie wymienić,a jeżeli jesteśmy pewne,to kupić można już w sklepie internetowym. Teraz w grudniu mamy naprawdę bardzo dużo promocji,wiec szkoda tego nie wykorzystać.

Pozdrawiam Kokai.pl
INTERIA.PL

Jak w Sosnowcu to oprócz światowego markowego chłamu w marketach, gdzie biegną nastolatki, istnieją sklepy z bielizną polską. Korzystam ze sklepu w pasażu pod dworcem PKP - niedaleko kas, naprzeciw kawiarni - bielizna Inka. Kompetentnie, niedrogo i dobra jakość.

Cześć. Mnie się dobrze zamawia bieliznę ze sklepu Kokietki -www.kokietki.com.pl. Powiem szczerze, że taniej biustonoszy to nie znalazłam w sieci. Duży wybór miseczek, także myślę, że każda pani znajdzie swój rozmiar. Pozdrawiam.

Mogę polecić internetowy sklep z bieliznąhttp://www.la(...)line.pl Swoją siedzibę ma w Częstochowie. Kupiłam u nich koszulkę dn nightwear (dawna dobranocka). Koszulka jest wygodna, praktyczna i dobrze się nosi. Co najważniejsze jest to polski wyrób a nie jakaś tandeta ze wschodu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najleoszy sklep internetowy z bielizną forum
Do góry strony: Szukam dobrego sklepu z bielizną - Sosnowiec i okolice