50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń732
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +2
50 ppt ?

szukam faceta do zapłodnienia (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

szukam faceta do zapłodnienia

Napisał(a): ~balka -

Chce mieć dziecko ale nie potrzebuje faceta .
Szukam faceta który tylko mnie zapłodni jedno spotkanie i się rozstajemy .
Facet wysoki w miarę przystojny nie kaszalot i sprawny seksualnie .

Ja atrakcyjna duży biust fajna pupa 25 lat .
Szczegóły na priv .

Reklama

Re: szukam faceta do zapłodnienia

Napisał(a): ~gość -

Zi3mowit do autorki---------piszesz duży biust , fajna pupa ale rozumku tyle co u Misia Puchatka ...............poszukaj miodku .....................
Dziadek.............. Ty już nie możesz.................. ale oczy by chciały............ a konar nie płonie........... Haha........

Reklama

~gość A co będzie jeśli nie chwycisz, za pierwszym razem? Jestem ostrym ogrem i mogę Ci dobrze dojechać, ale nie zawsze kobiety zachodzą w ciążę, pomimo zapłodnienia w środku owulacji. Czy dopuścisz do poprawki?
To powtórzymy .

~balka
~gość A co będzie jeśli nie chwycisz, za pierwszym razem? Jestem ostrym ogrem i mogę Ci dobrze dojechać, ale nie zawsze kobiety zachodzą w ciążę, pomimo zapłodnienia w środku owulacji. Czy dopuścisz do poprawki?
To powtórzymy .
A jak nam będzie dobrze i nie potrafimy się rozłączyć. W sumie jeśli zajdziesz w ciążę to możemy się spokojnie bzykać, chciałabyś?

Reklama

Napisał(a): abce -

Piszesz , że jesteś młoda i masz bogate walory a szukasz "dawcę nasienia " . Czy w Twoim środowisku nie wzbudzasz zainteresowania ? Szukasz na Forum tylko CHĘTNEGO ZAPŁADNIACZA czy też bogatego SPONSORA ? Nic nie piszesz o przyszłych konsekwencjach finansowych kiedy dziecko przyjdzie na świat . To jest pułapka .

~gość
~balka
To powtórzymy .
A jak nam będzie dobrze i nie potrafimy się rozłączyć. W sumie jeśli zajdziesz w ciążę to możemy się spokojnie bzykać, chciałabyś?
Jestem lesbijką i jestem już w związku i nie interesują mnie chłopcy .
Chce mieć tylko dziecko .

abce Piszesz , że jesteś młoda i masz bogate walory a szukasz "dawcę nasienia " . Czy w Twoim środowisku nie wzbudzasz zainteresowania ? Szukasz na Forum tylko CHĘTNEGO ZAPŁADNIACZA czy też bogatego SPONSORA ? Nic nie piszesz o przyszłych konsekwencjach finansowych kiedy dziecko przyjdzie na świat . To jest pułapka .
Rozumiem twoje obawy .
Chce mieć dziecko i jestem na nie przygotowana od lat .

~balka
~gość
~balka][cytat kogo=~gość A co będzie jeśli nie chwycisz, za pierwszym razem? Jestem ostrym ogrem i mogę Ci dobrze dojechać, ale nie zawsze kobiety zachodzą w ciążę, pomimo zapłodnienia w środku owulacji. Czy dopuścisz do poprawki? /cytat]

To powtórzymy .
Jestem lesbijką i jestem już w związku i nie interesują mnie chłopcy .
Chce mieć tylko dziecko .
To utworzymy trójkąt, zapłodnię też twoją partnerkę. Będziemy sypiać razem we trójkę. Będziesz się kochała ze swoją partnerką l, a ja was obydwie przelecę. OK?

Napisał(a): ~Marek -

Fajna pupa, myślę że jak jeździdełko fajne to i je`ba`dełko też pewnie niczego sobie? Spełniam wszystkie twoje wymogi, tylko widzisz ja mam zdrowe i bardzo silne nasienie /przebadane klinicznie w Poznaniu/ co jak wyjdą bliźniaki? Trojaczki?

Napisał(a): abce -

~balka
abce Piszesz , że jesteś młoda i masz bogate walory a szukasz "dawcę nasienia " . Czy w Twoim środowisku nie wzbudzasz zainteresowania ? Szukasz na Forum tylko CHĘTNEGO ZAPŁADNIACZA czy też bogatego SPONSORA ? Nic nie piszesz o przyszłych konsekwencjach finansowych kiedy dziecko przyjdzie na świat . To jest pułapka .
Rozumiem twoje obawy .
Chce mieć dziecko i jestem na nie przygotowana od lat .
Czy dobrze rozumiem , że chcesz mieć tylko dziecko ? Czy zdajesz sobie sprawę , że dziecko powinno mieć w swoim życiu także ojca ? Chcesz zaspokoić tylko swój instynkt macierzyński .Ty nie zdajesz sobie sprawy jakie ciężkie jest kobiety bez wsparcia mężczyzny . Nie myślisz chyba , że całe życie przejdziesz bez problemów jako samotna matka z dzieckiem . Nie chcę wchodzić w Twoje plany życiowe . Tylko dziecko ma swoje prawa skoro się go urodziło
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kobieta bogata szuka zaplodnieni
Do góry strony: szukam faceta do zapłodnienia