28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Szukam opini na temat obuwia (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szukam opini na temat obuwia

Napisał(a): Xander124 -

Mam zamiar zakupić nowe buty sportowe i nie mogę zdecydować które lepsze będą dla mnie a nie ukrywam ze cenie wygodę.
Znalazłem z internecie tani sklep i spodobało mi się kilka modeli.
Albo taki AIR MAX:http://trades(...)018-114http://trades(...)018-050
albo coś w tym stylu jakiś SHOXhttp://trades(...)317-091http://trades(...)317-132
i tu proszę o pomoc bo nie wiem które będą lepsze a nie ukrywam ze nie stać mnie na zakup 2 par. Jeśli ktoś miał któryś z tych modeli to proszę o opinie.
INTERIA.PL

Re: Szukam opini na temat obuwia

Napisał(a): Gość -

Prawdopodobnie, jakie nie kupisz po dwóch tyg się rozlecą, dzisiaj nie ma dobrych butów do chodzenia o sporcie już nie wspomnę, aż strach pomyśleć co by się stało, gdybym tak kilka razy kopnął piłkę...a dawno kupiło się byle buty, trampki, czy korki produkowane przez Chełmek i kopało się miesiącami :) Niestety szmelc i dziadostwo w każdej dziedzinie

Napisał(a): gość -

co do chełmka to jest tam produkcja ale tylko na zamówienie , trampki z prawdziwej skóry (sam sobie kolor itp wybierasz) ale cena - wiadomo , ja kupiłem bo chodzę 8km dziennie a na specjalne zamówienie mam podwójnie gumowane podeszwy , niestety cena 1300 zl aczkolwiek mieć coś oryginalnego w pełnym znaczeniu tego słowa sporo kosztuje , bo nie rozumiem jak można mylic słowo markowe z oryginalne...

tyrystor0 Prawdopodobnie, jakie nie kupisz po dwóch tyg się rozlecą, dzisiaj nie ma dobrych butów do chodzenia o sporcie już nie wspomnę
Bez przesady. Fakt, że za czasów naszych dziadków w jednych butach chodziło kolejno pół rodziny, ale dzisiaj też możesz sobie zamówić buty u szewca i ci uszyje od zera. Pytanie tylko czy warto wydawać tyle pieniędzy? Ja zauważyłem, że producenci butów turystycznych robią całkiem solidne modele na miasto, bo wykorzystują te same rozwiązania co w trekkingach. Mam jedną parę casualowych butów Hi-Tec i chodzę w niej już 3 sezony. Buty wyglądają wciąż dobrze i nie zapłaciłem za nie niewiadomo ile.

Jeżeli szukasz butów trwałych i Polskich, to mogę Ci polecić www.aligoo.pl! Jeżeli mieszkasz w Warszawie, to są w ogóle salony więc o tyle łatwiej ;) Sam kupuję przez internet ale nigdy nigdy nie miałem problemów czy kłopotów. Obsługa super i dostawa na następny dzień :)

Napisał(a): gość -

ZACHA ja w nowej parze butów pochodziłem może z miesiąc i schowałem je do szafy z powodu zbliżających się niższych temperatur. Obuwie wyciągnąłem na wiosnę i założyłem je dosłownie trzy razy kiedy była ładniejsza pogoda. Trasa jaką pokonywałem to droga z domu do samochodu (jakieś 5metrów) i z samochodu do pracy (jakieś 50 metrów w dwie strony) w pracy zmieniałem obuwie na inne bo pracuję w biurze
Podeszwa buta mi się odkleiła, bo użytkownik wyszedł w nich na deszcz. Buty się przetarły, bo ich właściciel w nich chodził, a powinien biegać
Nie minął miesiąc, jak w butach zrobiły się dziury. I to dosłownie! Po prostu odkleiła się w nich podeszwa.
Po 3-4 miesiącach użytkowania zauważyłem że zapadły mi się w nich pięty i od strony wewnętrznej przetarły membrany na wysokości gdzie but się zgina przy chodzeniu a więc w miejscu gdzie zaczynają się nam palce

W nowej parze butów pochodziłem może z miesiąc i schowałem je do szafy z powodu zbliżających się niższych temperatur. Obuwie wyciągnąłem na wiosnę i założyłem je dosłownie trzy razy kiedy była ładniejsza pogoda. Trasa jaką pokonywałem to droga z domu do samochodu (jakieś 5metrów) i z samochodu do pracy (jakieś 50 metrów w dwie strony) w pracy zmieniałem obuwie na inne bo pracuję w biurze.
Tak samo zresztą jak w przypadku pierwszej pary butów. Po trzecim użyciu butów spostrzegłem że znowu zapadły mi się w nich pięty tak jak w poprzedniej parze. Nadmienię że pomimo iż firma M. HAKER 9FLS 1105 BLACK jest znana z dobrych produktów to ten model im zdecydowanie nie wyszedł. Podeszwa buta jest skonstruowana jak w chińskich butach które nasi rodzice kupowali nam w małych sklepach obuwniczych kilkanaście jak nie kilkadziesiąt lat temu. Otóż podeszwa składa się z pionowo postawionych ''żeberek'' na których jest rozpostarty materiał, na ten z kolei jest położona wkładka na którą stawiamy stopę. Nie jest ciężko sobie wyobrazić co dzieje się w takim przypadku. Materiał pod wpływem nacisku naszej stopy jest wpychany miedzy te'' żeberka'' po czym pęka, drze się i wchodzi głęboko miedzy nie a podeszwa oczywiście zapada się.
Buty nie zostały naprawione w ciągu dwóch tygodni i tym samym zostałem narażony na znaczne niedogodności czyli w tym przypadku naprawę na własny koszt.
Ponowna reklamacja również została odrzucona tym razem w tempie ekspresowym.

I tera będzie najlepsze: „’Rzeczoznawca ,organoleptyk, z koziej wólki który nie dopuszcza do kaca…czyli co dzień chodzi napróty…” podtrzymał swoją decyzję i tym razem zabrałem buty ze sklepu bo zwyczajnie je niszczą gdy klient się po nie nie zgłosi w ciągu miesiąca. A ten nieubłaganie się zbliżał od momentu pierwszej reklamacji.
Towarzysze nie kupujcie tego gówna od firmy M. HAKER 9FLS 1105 BLACK od firmy :
ADBOUT – Sklep Filippo
Adam Filipowicz
80-557 Gdańsk,ul.Narwicka 21
Ta firma jest bardzo blisko stadionu pge arena gdańsk
czyli musi być klątwa co jest położone obok najnowocześniejszego stadionu w Polsce…
Ludzie ten Filipowicz to psikuta bez S każdego chce zrobić w jajo….wszystko robi na obpierrdol…

Ja to już się przekonałem, że nie ma co kupować podróbek, więc biorę sprawdzone marki. Ostatnio były najeczki pegasusy z forpro i zupełnie inny komfort dla nogi jednak niż jakieś badziewie z różnych sieciówek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tradesport opinie
Do góry strony: Szukam opini na temat obuwia