15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń117
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +1
15 ppt ?

szukam pomocy finansowej (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

szukam pomocy finansowej

Napisał(a): ~zadluzona -

mam kredyt hipoteczny w banku pko/sa juz raz podpisalam porozumienie poniewaz wypowiedzieli mi kredyt ale nazucili takie raty ze nie bylam w stanie placic calych teraz znow mi wypowiedzieli i tak sobie mysle ze jestem ubezpieczona gdybym np/zginela w wypadku to radzina by miala z czego splacic co o tym sadzicie
INTERIA.PL

Re: szukam pomocy finansowej

Napisał(a): stevn -

~zadluzona
stevn Zdjęcie
Steven - ale pocieszenia nie zaniosę do banku i nie zapłacę nim raty . możesz pomóc mi finansowo .
NIE posługuj się własnym rozumem, przez który w pędziłaś się w kłopoty, tylko zwróć się z nimi do Jezusa w intymnej rozmowie z Nim i wołaj do Niego!

Moja pomoc tylko przypieczętuje Twoją porażkę. Ale Pan Jezus ma Moc rozwiązywania rzeczy nierozwiązywalnych, tylko trzeba wyznać Mu swoje grzechy bezpośrednio (bez pośrednictwa księży, najlepiej w domu) i pokutować z nich i poprosić w modlitwie ładnie o to co Cię na tę chwilę przerasta.

Załączniki:

Jojeczko Bóg może być pocieszeniem, ale nie pomoże w spłacie zadłużenia. Trudna sytuacja, nie wiem, co poradzić, nigdy nie miałam żadnego długi i nie zaciągałam kredytów, wolę się tego wystrzegać.
Załączniki:

Napisał(a): ~aiwar -

Na twoim miejscu rozejrzałbym się za kredytem konsolidacyjnym, spłaciła upierdliwy bank i spokojnie prowadziła rozliczenia z innym bankiem. W raiffiesen możesz starać się o taki kredyt jego raty są niższe a termin spłaty dłuższy.

~aiwar Na twoim miejscu rozejrzałbym się za kredytem konsolidacyjnym, spłaciła upierdliwy bank i spokojnie prowadziła rozliczenia z innym bankiem. W raiffiesen możesz starać się o taki kredyt jego raty są niższe a termin spłaty dłuższy.
Niby tak, ale ile wynosi koszt tego polecanego przez Ciebie kredytu ?

Napisał(a): gość -

Czy chcesz pilnie ubiegać się o pożyczkę, aby rozwiązać wszystkie problemy dzisiaj? jeśli tak, oto odpowiedź na wszystkie twoje problemy, ponieważ właśnie dostałem swoją pożyczkę tutaj w firmie pożyczkowej Stella Rene i bezpiecznie i bezpiecznie od oszustw, więc połącz się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, aby uzyskać szybki i niezawodny kredyt dzisiaj

Anna

Napisał(a): ~arturo -

Można zawsze podjąć negocjacji z bankiem i wyjaśnić jak sytuacja wygląda obecnie. Jeśli bank odmówi zmiany warunków spłaty, to zawsze można spróbować konsolidacji, co automatycznie pomoże w rozłożeniu zobowiązania na dłuższy okres spłaty z mniejszymi ratami. Obecnie wiele banków oferuje takie kredyty, więc warto rozejrzeć się i sprawdzić, który ma najkorzystniejsze oprocentowanie:https://confr(...)dacyjne

Napisał(a): ~Eva -

Dzień dobry, moi ludzie, czy od tego czasu szukasz pożyczki? czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy w życiu? jeśli tak, to nie martw się, ponieważ jest wysłana przez Boga kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, ona pomaga wielu z nas tutaj, jestem Eva, kobieta, która pracowała w szpitalu w moim kraju, szukałem pożyczki od kiedy wysyłam moje dzieci do szkoły i otwieram firmę, oszukałem moich fałszywych pożyczkodawców do dziś, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdziłem i spieniężyłem pożyczkę w wysokości 45 000 bez żadnego stresu i teraz jestem tu na Formularz, w którym należy podać nazwę tej firmy i powiedzieć moim ludziom, w jaki sposób pomagają wielu ludziom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są one% 100 pewni i gwarantują, ponieważ dzisiaj cieszę się, że w końcu dostałem szansę na uzyskanie Pożycz dzisiaj i skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomógł on także wielu osobom z innych krajów.

Eva
« Wróć do tematów
Do góry strony: szukam pomocy finansowej