50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń302
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +8
50 ppt ?

Szukam pożądnego serwisu wymiany szyb samochodowych (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Szukam pożądnego serwisu wymiany szyb samochodowych

Napisał(a): ~Zbychu -

Polecam serwis NordGlass. Na Karkonoskiej wypełniali mi odprysk na przedniej szybie i zrobili to naprawdę fachowo. Żeby nie wprowadzać w błąd wszedłem dziś nawet na ich stronę i wygląda na to, że filii na Karkonoskiej już nie ma, ale za to jest na Braterskiej 6 a to ta sama okolica.

Reklama

Napisał(a): ~Bartex -

W ubiegłym tygodniu byłem w tym nowootwartym NordGlassie na Braterskiej. Wprawdzie w moim przypadku nie było konieczności wymieniania szyby, ale odprysk na przedniej szybie naprawili naprawdę rewelacyjnie. Myślę, że warto wziąć ich pod uwagę.

Napisał(a): ~Mario -

Korzystałem niedawno z usług tego punktu Nordglassa na Braterskiej. Muszę przyznać, że sama obsługa jak również jakoś wykonania usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i fachowo. Śmiało można do nich podjechać. Polecam

Reklama

Napisał(a): gość -

Bardzo fajnie sprawdza się folia na szyby H-VIZ za 29zł z h-shop.pl

Przyklejasz gotową łatkę i nie rozchodzi się pęknięcie. w trasie się to szczególnie przydaje bo czasem z małego odprysku szybko idzie pęknięcie i potem trzeba już szybe wymieniać a tak to można tylko zakleić

Reklama

Napisał(a): gość -

Szczerze polecam Tobie stację kontroli pojazdów w Katowicach na ul. Karolin 2. Wcześniej byłem w różnych serwisach z podobnym problemem jednak czas oczekiwania wymiany szyby mnie załamywał, nie wspomnę już cenowo. Tutaj poradzili sobie całkiem sprawie i nie drogo w moim Fiacie. Warto sobie przejrzeć ich ofertę co tam ciekawego oferują na przegladysamochodow.pl

Napisał(a): Gość -

Możesz śmiało jechać do http://www.sz(...)we.com/ na Żoliborz, konkretnie na Śmiałą. To serwis z wieloletnim doświadczeniem i renomą :) Miałam taką nieprzyjemną sytuację, że ktoś próbował rozbić szybę w aucie, no i oczywiście w efekcie szyba do wymiany - załatwili to szybko i sprawnie, w dobrej cenie. Polecam!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szukam pożądnego serwisu wymiany szyb samochodowych