40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń811
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
40 ppt ?

Szukamy fotografa na wesele (Gdynia) - kogo możecie polecić? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Szukamy fotografa na wesele (Gdynia) - kogo możecie polecić?

Napisał(a): gość -

Jak dla mnie najlepiej szukać w internecie. Sama swojego znalazłam na portalu Ślub i Weselle www.slubiweselle.pl. Trafiłam na naprawdę bardzo fajnego i w miarę niedrogiego. A tak poza tym to dobrze jak ktoś może kogoś konkretnego polecić.

Napisał(a): Gość -

ja miałam pana ze słupska koszt zdjęć 1100 od przygotowań do 2 z nami był lekko trzeba było namówić bo ogólnie pracuje do 1. zdjecia bardzo ładne i do tego zrobił nam teledysk ze zdjęć ślubnych z podkładem. tel jakby ktoś chciał 601 092 097

Napisał(a): ~Kamila -

Polecam sprawdzić [url=http://av-studio.pl/]http://av-studio.pl/[/url], bardzo solidna i profesjonalna ekipa, widać, że filmowanie to nie tylko praca, ale też pasja, dzięki czemu filmy są autentyczne, wszystkie ważne momenty uchwycone w świetny sposób. Plus takze za dobór muzyki :) jak najbardziej warto!

Napisał(a): ~Lumek -

Ja polecam Pana Karola - www.fotograftrojmiasto.pl Robi naprawdę piękne zdjęcia, z tych okolic, zresztą, najlepiej zobaczyć sobie jego portfolio, my byliśmy kilak miesięcy temu mega zadowoleni ze współpracy z nim :)

Napisał(a): ~Agaata -

Polecam AM-STUDIO, robią świetne zdjęcia a do tego bardzo sympatyczni ludzie :D
Sprawdzają się na weselu, sesji dziecięcej ogólnie wprowadzają bardzo luźną atmosferę co w przypadku wesela jest na plus :P

Napisał(a): ~SharkFotoStudio -

Profesjonalna Fotografia Ślubna i Video filmowanie FULL HD z Trójmiasta. Filmy w formacie kinowym na taśmie filmowej. Ponad 1000 obrobionych zdjęć. W pakiecie taniej : FOTO+VIDEO=ZNIŻKA Wolne terminy w Gdyni, Gdańsku. Działamy w Trójmieście i okolicach. Zapraszam do obejrzenia planet i wirów. tel : 511266779 email.sharkfotostudio@wp.pl strona www.sharkfotostudio.comhttps://www.f(...)ostudio

Napisał(a): ~jago65 -

U mnie sala weselna charakteryzowała się strasznymi warunkami oświetlenia. Gość od dekoracji coś nie tak zrobił, ale mój kamerzysta ogarnął temat idealnie i zaproponował wyrównanie całego klimatu, więc zmartwienie odeszło. Film promocyjny firmy, z której korzystałem zostawiam
www.youtube.com/watch?v=gAztzqQxEIA . Obejrzyj. Jakość po zleceniu faktycznie identyczna, jak na filmie promocyjnym. Nie wiem, czy w Gdyni kogoś lepszego znajdziesz. Mnóstwo amatorów działa obecnie, a tutaj widać doświadczenie po pierwszym kontakcie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fotograf trójmiasto wesele forum
  • fotografia ślubna trojmiasto opinie
  • szukam fotograf na slub październik 2013
  • fotograf slubny trojmiasto forum
  • fotograf na ślub trójmiasto kogo polecacie
Do góry strony: Szukamy fotografa na wesele (Gdynia) - kogo możecie polecić?