33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
33 ppt ?

Szybki prezent na ślub - POMOCY (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szybki prezent na ślub - POMOCY

Napisał(a): Gość -

Proszę doradźcie mi co mogę kupić na ślub koleżanki, która bierze jutro ślub? Jestem tak ślamazarna, że oczywiście "nie miałam czasu" pomyśleć wcześniejk. A teraz jestem w kropce!!!!
Proszę rzućcie jakieś pomysły co mogę fajnego kupić... Wino już mam, ale z samą flachą pod kościół przecież nie pójde :P

POMÓŻCIE!!!!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Szybki prezent na ślub - POMOCY

Napisał(a): gość -

no to tak: mieszka ona lub facet wczesniej sami czy z rodzicami od kturych sie wyprowadzaja po uroczystosci? bo jak z rodzicami a sie wyprowadza to cos do domu/mieszkania( expres do kawy, eleganc. zastawe) albo jak my dostal. 2 zegarki (takie same w modelu damskimm i meskim) dla niej i narzeczonego, kasa to proste i fajne rozw. im nie zaszkodzi a Ty masz problem z glowy:p
hymm narazie mam pusto w glowie, ale napewno cos z czego sie ucieszy, i nie tylko ona ale i narzeczony bo to ich obu dzien, i dla nich prezent:)

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Myślę że najlepszą opcją jest podarowanie pieniędzy... Oni na pewno będą wiedzieli najlepiej na co je wydać. Bez sensu kupić coś na szybko, co może być dla młodych bezużyteczne albo niepotrzebne. Warto dać kopertę z kasą a do niej np coś w tym stylu:http://www.ga(...)opening z fajnym, wzruszającym tekstem;)

Napisał(a): gość -

jestem ciekawa na co w końcu postawiłaś? Bo jednak tak na szybko to ciężko coś wymyślić, ale tak sobie myślę, że jeśli chodzi o prezenty na ślub to chyba najlepiej się sprawdzają jakieś praktyczne rzeczy do domu, jak pościele, naczynia, jakieś akcesoria do kuchni, a jak kiedyś będzie takich szukał może śmiało zajrzeć tutajhttp://www.du(...)96.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fajne prezenty ślubne forum
  • ciekawe prezenty ślubne
Do góry strony: Szybki prezent na ślub - POMOCY