Odpowiadasz na:
Szybki prezent na ślub - POMOCY

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Proszę doradźcie mi co mogę kupić na ślub koleżanki, która bierze jutro ślub? Jestem tak ślamazarna, że oczywiście "nie miałam czasu" pomyśleć wcześniejk. A teraz jestem w kropce!!!! Proszę rzućcie jakieś pomysły co mogę fajnego kupić... Wino już mam, ale z samą flachą pod kościół przecież nie pójde :P POMÓŻCIE!!!!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Szybki prezent na ślub - POMOCY

Napisał(a): gość -

Masz tu fajny pomysł na prezent:http://prezen(...)ojga-2/ Uwierz, że na pewno nikt nie wpadnie na taki pomysł. Para młoda na pewno będzie bardzo zadowolona :)

Jak nie macie pomysłu na prezent to zawsze możecie zajrzeć na daymynews.pl i tam Wam zawsze coś podpowiedzą, mi już nie raz ratowali tyłek w takich sytuacjach, bo przyznam się nigdy nie byłam dobra w kupowaniu prezentów...

Reklama

Dlaczego nie dajecie kopert? Moja koleżanka robiła bardzo duże wesele w Villa Nuova na Wilanowie. Wiem, że chciała nas wszystkich jak najlepiej ugościć, więc dałam jej kopertę.

Napisał(a): Gość -

Wiesz, dla mnie największą wartość mają prezenty, które są bliskie sercu, albo wykonane samodzielnie. Fajnie gdybyś np: młodej parze sprezentowała fotoksiążkę z ich zdjęciami, albo waszymi wspólnymi jeśli jesteście przyjaciółmi czy dobrymi znajomymi.
Zobacz może to ci pomoże przy wyborze prezentu: http://www.ef(...)azka.pl

Reklama