887
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi152
  • Ocen na +174
887 ppt ?

Szydło nowym europosłem? (153)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szydło nowym europosłem?

Napisał(a): ~elemelee -

Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, a media spekulują jakie będą jego poczynania zawodowe po tym jak już wyzdrowieje. W tym samym czasie spekuluje się również co do dalszych losów Beaty Szydło, która niedawno odwiedziła prezesa w szpitalu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby była premier nie spędziła tam aż 5 godzin! Powód wizyty jest już znany. Wcześniej zdegradowana do roli wicepremiera ds. społecznych Szydło, miałaby w przyszłych wyborach kandydować na stanowisko eurodeputowanej w Parlamencie Europejskim.
Czy to dobry pomysł? Czy Szydło, która najwyraźniej nie sprawdziła się jako premier byłaby dobrym reprezentantem naszego kraju (biorąc pod uwagę, iż poprzeczka nie jest zbyt wysoko postawiona- Korwin- Mikke).
INTERIA.PL

Re: Szydło nowym europosłem?

Napisał(a): ~GOSC -

~gość Pani Szydło sprawdzi się jak najbardziej w UE jako europoseł, zadba o interesy Polski i nie będzie pisać donosów jak kapuś Boni i Thun, nie będzie pisać elaboratu jak ukarać Polskę jak Trzaskowski z PO czyli będzie bardzo dobrym europosłem a wam pozostaje poszczekać.
Tak jak PIS dawniej donosil jak w opozycji byl to chyba nikt inny, a po drugie TRZEBA JEZYK ANGIELSKI ZNAC,, nadaje sie tak jak ja na baletmistrza.

Napisał(a): taie -

A czym się różni od "Obatela" ?
Ten sam poziom.

Napisał(a): taie -

~gość Pani Szydło sprawdzi się jak najbardziej w UE jako europoseł, zadba o interesy Polski i nie będzie pisać donosów jak kapuś Boni i Thun, nie będzie pisać elaboratu jak ukarać Polskę jak Trzaskowski z PO czyli będzie bardzo dobrym europosłem a wam pozostaje poszczekać.
Ty wiesz co piszesz czy tylko nauczyli cię pisać a czytać już nie !
Będąc Europosłem będzie pisała donosy na siebie do siebie ?
Startuj na jej Rzecznika prasowego - pasujesz do tej dwójki Szydło - Obatel .

Napisał(a): ~zuzia -

Jak to dobrze, że takich prymitywów nie sieją:)

Napisał(a): ~xxx -

ale jaja chyba ci rozum odjęło, do magla tak a nie do Unii,

Napisał(a): ~Gość -

Moim zdaniem nie sprawdzi się ona umie kłamać a tam nie ma miejsca dla kłamców nie zna języków więc nie powinni jej tam wpychać
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szydło nowym europosłem?