370
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi106
  • Ocen na +168
370 ppt ?

Szydło w europarlamencie (107)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Szydło w europarlamencie

Napisał(a): Normalny2015 -

Widać jakie jest morale dwóch Beat (Szydło i Kempa). Obie są eurosceptyczkami, ale grosz europejski (oczywiście za duży) nie śmierdzi. Byleby do kasy. Tam dopiero to jest dolce vita. Obie się nie napracowały w Polsce, a tam dopiero będą leniuchować. Wg mnie powinny trafić na margines politycznej kariery i jeżeli coś potrafią, to niech wezmą się wreszcie do pracy - podjętej w sposób całkowicie prywatny, tak jak miliony obywateli. Dość wożenia się na partyjnych wózkach. DO roboty baby!!!

Re: Szydło w europarlamencie

Napisał(a): ~GOSC -

Normalny2015 Widać jakie jest morale dwóch Beat (Szydło i Kempa). Obie są eurosceptyczkami, ale grosz europejski (oczywiście za duży) nie śmierdzi. Byleby do kasy. Tam dopiero to jest dolce vita. Obie się nie napracowały w Polsce, a tam dopiero będą leniuchować. Wg mnie powinny trafić na margines politycznej kariery i jeżeli coś potrafią, to niech wezmą się wreszcie do pracy - podjętej w sposób całkowicie prywatny, tak jak miliony obywateli. Dość wożenia się na partyjnych wózkach. DO roboty baby!!!
Pecunia non olet

Pecunia non olet. To tyle

Re: Szydło w europarlamencie

Napisał(a): WednesdayTEN -

~GOSC
Normalny2015 Widać jakie jest morale dwóch Beat (Szydło i Kempa). Obie są eurosceptyczkami, ale grosz europejski (oczywiście za duży) nie śmierdzi. Byleby do kasy (...) Wg mnie powinny trafić na margines politycznej kariery i jeżeli coś potrafią, to niech wezmą się wreszcie do pracy - podjętej w sposób całkowicie prywatny, tak jak miliony obywateli (...)
Pecunia non olet

Pecunia non olet. To tyle
To, że pieniądze nie śmierdzą, to fakt. Ale aby jednocześnie krytykować UE i brać pieniądze z tej wszetecznej UE, to cuchnie na kilometry hipokryzją.

Hipokryzja to obłuda. Obłuda to kłamstwo. Kłamstwo to fałszywe świadectwo. Fałszywego świadectwa dawanie to łamanie VIII przykazania z dekalogu rzymskich katolików. Beata Szydło jest ponoć rzymską katoliczką.

Re: Szydło w europarlamencie

Napisał(a): ~joe -

~Zenek Nadaje się do Europarlamentu jak mało kto, Kaczyński od początku miał taki plan na Szydło, stąd ta posada "na przeczekanie". Za niedługo zacznie się kampania, a Szydło ze swoim nazwiskiem i zasługami na pewno wygra wybory. Będziemy w końcu mieli w Brukseli człowieka, który będzie dbał o nasze interesy!
Taaaaa, jak mało kto w europarlamencie nie zna żadnego obcego języka, wiec rzeczywiście zadba - jak mało kto.
Uważasz, ze ktoś, kto firmuje własnym nazwiskiem własnie, usunięcie flagi unijnej z KRM, ma moralne prawo brać pieniądze z Unii?Ze już nie wspomnę o innych "zasługach"

Re: Szydło w europarlamencie

Napisał(a): ~OLO -

~gość
abce Wielkie aspiracje i chęci nie zawsze idą w parze z intelektem .
A co masz coś w tym względzie do zarzucenia byłej premier?
WSZYSTKO. PO PIERWSZE OSOBA KTÓRA OD POCZĄTKU OPLUWAŁA UNIĘ PCHA SIĘ DO NIEJ. ALE TU PRZECIEŻ CHODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE O KASĘ. DLA NIC NIEROBIĄCEGO MĘŻUSIA TRZEBA ZAROBIĆ BO SYN KSIĄDZ JESZCZE TAK WIELKIEJ KASY NIE ZARABIA.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szydło w europarlamencie