85
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń366
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +92
85 ppt ?

Szydło wyszło z worka.... (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szydło wyszło z worka....

Napisał(a): Blandare51 -

Pytanie pierwsze: Czy to jest trwonienie, czy w trąbę robienie?
Poczta Polska kupiła (czytaj Sasin) za 5 mln złotych worki do przewozu kart wyborczych. Kwota nie wiele mówi do czasu, gdy nie przeliczymy ile kosztuje jeden worek. Worków takich poczta (czytaj Sasin) zamówiła 44.000 sztuk, a faktura została wystawiona na 5.141.400 zł….. Wynik oszołamia/ 116,85 zł za sztukę.
Tvn24 sprawdziło, że samorząd warszawski, na potrzeby wyborów przeszłości zakupił 16 tysięcy worków na karty i zapłacił 12.000 zł, czyli po ok. 70 groszy za jeden worek……….

Pytanie drugie brzmi: Jaki ma mój przykład związek z ośmiorniczkami?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Szydło wyszło z worka....

Napisał(a): taie -

A może w każdym worku była Niszczarko- drukarka ?
Miała niszczyć nieprawidłowo oddane głosy a drukować takie po myśli partii ?

A nie pytaj o związek z ośmiorniczkami tylko jaki to ma związek z referendum "3 x TAK"

Reklama

~gość Za rozbite Limuzyny można kupić miliony ton ośmiorniczek i mirabelek. A na poczcie jest szef z PiS, to jest nietykalny przez prokuraturę i sądy. W historii Polski nie było tak rozrzutnego rządu, jak PiS.
Czyli można by zrealizować powszechny program socjalny - ośmiorniczka+

~gość Za rozbite Limuzyny można kupić miliony ton ośmiorniczek i mirabelek. A na poczcie jest szef z PiS, to jest nietykalny przez prokuraturę i sądy. W historii Polski nie było tak rozrzutnego rządu, jak PiS.
"Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie" .
A Pan wysłuchał . ( i naiwny "ciemny lud")

Reklama

Napisał(a): creat -

taie A może w każdym worku była Niszczarko- drukarka ?

A nie pytaj o związek z ośmiorniczkami tylko jaki to ma związek z referendum "3 x TAK"
jam za młody aby pamiętać z reala, chociaz cos gdzieś dzwoni, ale mi przypomiałeś..
tzn. strasznie dawno nie słuchałem piosenek z filmu 'Ostatni dzwonek'

Reklama

creat ja też ! ja też !
kto kupi koperty robione metoda chałupniczą z kartek i kleju biurowego?
po piętnaście ziko za sztukę puszcze ..
Oddaj wpierw hołd pisowi, zapisz się ich sekty, ułóż knypka wychwalający wierszyk.... i wtedy pewnie i 30 zeta dostaniesz........

Co prawda przebitka na worku jest niesamowita, ale jak weźmiemy do analizy respiratory, te respiratory, które ministerstwo zdrowia kupiło od handlarza bronią z Lublina - to sprawa rozbija się o kwotę nie pięciu milionów, a o co najmniej ich setkę!

Napisał(a): Grzeszko -

A weź daj spokój, nad czym my w ogóle debatujemy? Tu nie ma się co zastanawiać tylko juz dzisiaj szykować dla nich wszystkich, w tym PiS-ie dyby i cięzkie kajdany za te wszystkie złodziejstwa!

-> Na 70 melonów załatwili Pocztę Polską. Teraz obniżyli wszystkim pracownikom Poczty pobory o 20 procent, żeby to odrobić.
-> Szumowski wraz z braciszkiem i instrukrtorem narciarstawa okradli Polaków na 220 melonów i chodza usmiechnięci!
-> Następnie ten sam Szumowski podpisał kontrakt na zakup 1041 respiratorów za 200 melonów z gangsterem poszukiwanym europejskim listem gończym. No i... pieniądze zaginęły, a do Polski trafio 50 respiratorów, ale od zupełnie innego dostawcy.
-> Teraz PKW stwierdziła ( zresztą słusznie), ze bezprawnie wydrukowane przez Sasina pakiety wyborcze nie przydadzą sie, więc pójda na przemiał. Nie wiemy ile kosztował druk tych pakietów, ale na pewno nie 500 złotych, tylko znacznie wiecej. No i Sasin znowu chodzi usmiechnięty i mówi, ze to nie jego broszka!

Przecież ten cały PiS OKRADA NAS NA GRUBE MILIONY i jeszcze bezczelnie śmieje nam się w oczy!
Czekam, kiedy podsumują te wszystkie złodziejstwa i z wlaściwą sobie pychą, oraz butą powiedzą nam wszystkim prosto w oczy: "Przecież te pieniadze nam się należały"!

Grzeszko A weź daj spokój, nad czym my w ogóle debatujemy? Tu nie ma się co zastanawiać tylko juz dzisiaj szykować dla nich wszystkich, w tym PiS-ie dyby i cięzkie kajdany za te wszystkie złodziejstwa!

-> Na 70 melonów załatwili Pocztę Polską. Teraz obniżyli wszystkim pracownikom Poczty pobory o 20 procent, żeby to odrobić.
-> Szumowski wraz z braciszkiem i instrukrtorem narciarstawa okradli Polaków na 220 melonów i chodza usmiechnięci!
-> Następnie ten sam Szumowski podpisał kontrakt na zakup 1041 respiratorów za 200 melonów z gangsterem poszukiwanym europejskim listem gończym. No i... pieniądze zaginęły, a do Polski trafio 50 respiratorów, ale od zupełnie innego dostawcy.
-> Teraz PKW stwierdziła ( zresztą słusznie), ze bezprawnie wydrukowane przez Sasina pakiety wyborcze nie przydadzą sie, więc pójda na przemiał. Nie wiemy ile kosztował druk tych pakietów, ale na pewno nie 500 złotych, tylko znacznie wiecej. No i Sasin znowu chodzi usmiechnięty i mówi, ze to nie jego broszka!

Przecież ten cały PiS OKRADA NAS NA GRUBE MILIONY i jeszcze bezczelnie śmieje nam się w oczy!
Czekam, kiedy podsumują te wszystkie złodziejstwa i z wlaściwą sobie pychą, oraz butą powiedzą nam wszystkim prosto w oczy: "Przecież te pieniadze nam się należały"!

To nie debata. To tylko wymiana spostrzeżeń. No ale co Ty opowiadasz? PiS okrada? Przecie lud mówi, że łuni dajum .....a nie okradajum.... To tamci wcinali za nasze ośmiorniczki (ja osobiście wolę krewetki).....

Dostawcą tych bezcennych worków była Polska Grupa Zbrojeniowa.... Worki zatem były zbrojone, można by rzec pancerne... Za otrzymane z Poczty Polskiej pieniądze Polska Grupa Zbrojeniowa wypłaci swoim zatrudnionym postojowe wspierajac zasłużenie rodziny tam zatrudnionych realizując program wsparcia rodzin... Bo rodzina jest najważniejsza.....

creat
taie A może w każdym worku była Niszczarko- drukarka ?

jam za młody aby pamiętać z reala, chociaz cos gdzieś dzwoni, ale mi przypomiałeś..
tzn. strasznie dawno nie słuchałem piosenek z filmu 'Ostatni dzwonek'
Ja też jestem za młody by pamiętać Referendum 3 X TAK .
Dzięki za filmik - nie znałem go - może tylko niektóre fragmenciki .
Nie wiem jak ty to interpretujesz ?
Dla mnie historia zatoczyła koło i znaleźliśmy się w kluczowym 1946 roku

A 28.06 mamy referendum
-Czy chcecie politycznego powrotu do 1944 roku / światopoglądowo do V-XI w
A tu są tylko 2 możliwości TAK lub NIE

Blandare51 Dostawcą tych bezcennych worków była Polska Grupa Zbrojeniowa.... Worki zatem były zbrojone, można by rzec pancerne... Za otrzymane z Poczty Polskiej pieniądze Polska Grupa Zbrojeniowa wypłaci swoim zatrudnionym postojowe wspierajac zasłużenie rodziny tam zatrudnionych realizując program wsparcia rodzin... Bo rodzina jest najważniejsza.....
Rodzina --Jak w Cosa Nostra czy w Yakuza ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szydło wyszło z worka....