32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +2
32 ppt ?

Szymon Hołownia bezpartyjnym kandydatem na Prezydenta RP. (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Szymon Hołownia bezpartyjnym kandydatem na Prezydenta RP.

Napisał(a): gość -

Szymon Hołownia to pierwszy jedyny bezpartyjny i niezależny kandydat. To ogromny plus. Jest szansa by został Prezydentem RP. I idzie mu bardzo dobrze. Swoim programem jak i przekonaniami zyskał ogromne uznanie i poparcie wśród półek i polaków. Z powodu na epidemię koronawirusa ciężko o kampanie wyborcze, spotkania z wyborcami w całej Polsce. Jedyne źródło kontaktu z ludźmi to w tej chwili internet. Portale oraz media społecznościowe. Na jednym z portali Facebook tworzy na swoim fun page LIVE CHATY które cieszą się ogromną popularnością. Z każdym kolejnym padają rekordy oglądalności. Obecnie jego FUN PAGE zgromadził już ponad pół miliona ludzi z całej Polski. W swoich spotkaniach LIVE nawołuje między innymi do zjednoczenia się, realnie przedstawia swój plan na lepszą Polskę jednocześnie krytykując działania obecnego rządu PiS. Doskonale wiemy, jak w obecnej sytuacji polski rząd robi z nami poprostu co chce. Łamią Konstytucję, zmieniają uchwały pod osłoną nocy, dążą na siłę w czasie pandemii koronawirusa do tego, aby w maju odbyły się wybory tylko dlatego aby utrzymać się przy władzy. Można te wybory przecież przełożyć na inny czas ale po co? Jak walczyć to na sprawiedliwych i uczciwych warunkach. Musimy to zmienić. Nie pozwólmy zniszczyć tego kraju do końca. Walczmy o nasze wspólne dobro, bezpieczeństwo. Czujmy się dumnymi obywatelami i pójdźmy wszyscy razem po lepszą Polskę. To Nasza wspólna Polska. To tylko kilka zdań z wielu wypowiedzi Szymona Hołowni. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o planach Szymona w związku z kandydatyurą na Prezydenta RP , zapraszamy do zapoznania się z programem Szymona na jego facebookowym profilu oraz na stronie www.holownia2020.pl

Możesz także wspierać kampanię poprzez nawet minimalne wpłaty 5, 10 zł na stronie:https://wspie(...)020.pl/

Zebraliśmy już ponad 4 Mln złotych. Pamiętajmy, że kampania wyborcza Szymona Hołowni jest sfinansowana ze zbiórek obywatelskich, a nie z partii politycznych.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Szymon Hołownia bezpartyjnym kandydatem na Prezydenta RP.

Napisał(a): usiek -

Szymon Hołownia to pierwszy prawdziwie bezpartyjny kandydat na Prezydenta RP. Jedyna nadzieja na zjednoczenie Polaków przeciwko opresyjnym rządom PiS i odzyskanie demokratycznego porządku prawnego w Polsce. Zachęcam każdego do zapoznania się z jego programem wyborczym i pomysłem na Polskę. Drugiej takiej szansy możemy już nie dostać.

To To prawda! Weszłam na któregoś z kolei live'a i doznałam olśnienia! Ktoś wreszcie mówił to co większość myśli, ale boi się powiedzieć, żeby nie być zakrzyczanym przez tą bezrozumną masę. Wszystko co mówi Szymon jest tak poukładane i mądre, że Ja chce mieć takiego Prezydenta! Wreszcie 💛#duma

Wystarczy raz posłuchać jego liva,przyciąga jak magnes swoją szczerością i wiarą w lepsze jutro. Zapraszamy jutro o 2o na Facebooku, bedzie także na Youtube. 💛💛💛Sami oceńcie, jeśli mi nie wierzycie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Szymon Hołownia bezpartyjnym kandydatem na Prezydenta RP.