55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
55 ppt ?

"Ta jedyna" suknia ślubna (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: "Ta jedyna" suknia ślubna

Napisał(a): gość -

Ma ktoś może namiar na suknię ślubną (używaną) podobną jak ta w filmiku?https://www.y(...)1nschOk
Zakochałam się w tej sukni i szukam podobnej, znalazłam kilka fajnych z nowych kolekcji ale ceny są przerażające....Nasz budżet z narzeczonym jest raczej skromny....Jak ktoś wie gdzie moge znaleźć podobną używaną to piszcie.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

ja mojej wymarzonej sukienki szukałam bardzo długo aż wreszcie natrafiłam przeszukując po raz setny strony internetowe na jennifer-vaiano, co prawda musiałam jechać po nią specjalnie do Warszawy ale było warto bo była cudowna

Napisał(a): Gość -

bardzo ładne suknie, jednak to co nam się podoba w necie to niekoniecznie będzie ładnie wyglądało na nas, sama się o tym przekonałam. Wymarzyłam sobie piękną koronkową suknię, po czym poszłam się przejść po salonach. Zmierzyłam chyba z 6 koronkowych sukien i nie, nie i raz jeszcze nie! Wyglądałam po prostu źle. Potem pani przyniosła mi całą gładką, z delikatnymi kryształkami przy dekolcie i to było TO :) Dlatego moja rada to mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć :)

Napisał(a): ~traska -

moim zdaniem pierwsza najładniejsza. Sama teraz stoję przed wyborem i nie mogę się na żadną zdecydować. W piątek specjalnie w tej sprawie jadę do Wawy bo znajoma poleciła mi salon Jennifer Vaiano mówiąc, że tam na pewno znajdę coś dla siebie bo podobno teraz "suknie żywcem z bajek" na wystawie :P Słyszał ktoś może o tym salonie i może mi coś jeszcze powiedzieć odnośnie sukien ślubnych?:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • suknie ślubne forum
Do góry strony: "Ta jedyna" suknia ślubna