7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń221
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-6
7 ppt ?

Tabletka 72h po jak aborcja? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Tabletka 72h po jak aborcja?

Napisał(a): KarolP12 -

Tabletka dzień po, a zwłaszcza 72h po, może być odpowiednikiem aborcji, a zależy to od tego czy doszło w cyklu do owulacji. Gdy doszło, to działanie stricte antykoncepcyjne tabletki się kończy, a zaczyna wczesnoporonne i wtedy dziecko poczęte umiera więc mamy efekt taki jak podczas tzw. aborcji.

Reklama

Napisał(a): gość -

Aborcja to usunięcie komórek połączonych ze sobą w wyniku zapłodnienia. Natomiast tabletka 72h po nie dopuszcza do zapłodnienia, czyli tak jakby seksu nie było. więc jeżeli ktoś uważa, że tabletka 72h po to aborcja, to ja w takim razie jestem mordercą, bo od pół roku nie uprawiałem seksu.

Reklama

Napisał(a): juleczka10 -

KarolP12 Tabletka dzień po, a zwłaszcza 72h po, może być odpowiednikiem aborcji, a zależy to od tego czy doszło w cyklu do owulacji. Gdy doszło, to działanie stricte antykoncepcyjne tabletki się kończy, a zaczyna wczesnoporonne i wtedy dziecko poczęte umiera więc mamy efekt taki jak podczas tzw. aborcji.
co ty bredzisz ??????????????????? 72 godz.po stosunku można zabić dziecko ??? !!!!!! kobieto-wyjaśniam ; po stosunku przez około 3 doby plemniki wędrują po pochwie i okolicach macicy,dopiero po tym czasie zazwyczaj jeden dociera do macicy ,gdzie następnie łączy się z jajeczkiem i dopiero powstaje zapłodnienie ! no,chyba że ktoś jest na tyle niedoświadczony ( jak to możliwe-mamy 21 wiek...) że uważa że plemnik błądzący w pochwie jest już dzieckiem...a tabletka "po" nie POWODUJE PORONIENIA I W ŻADEN SPOSÓB NIE GROZI EW. CIĄŻY.. zagęszcza śluz w macicy,aby plemniki nie mogły do niej dotrzeć ..tyle w temacie.. chociaż czytając ten post -autorka zapewne masturbację u mężczyzny też uważa za zabicie życia nienarodzonego... ;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tabletka 72h po jak aborcja?