Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~marianK -

znam te tabletki to Feminam Libido z USA w Polsce tez do kupienia. Kobiety po nich podobno ostro szaleja
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~andrzej4 -

Ja biorę od pewnego czasu erozon max z żeńszeniem i jest o wiele lepiej! Panowie musicie spróbować przecież to druga młodość :D
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ss -

tabletki multi maca są obecie chyba najlepsze bo skład jest dobrany i w miare nie sa drogie brałem to wyrywa z butów daje powera po kilku minutach
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~oleczka355 -

mój mąż też ma problem z obniżonym libido, kupiłam mu w prezencie taki suplement Loaded Guns na serwisie aukcyjnym, polecił mi znajomy z forum fitnes i sama nie mogę w to uwierzyć że aż taka zmiana, mąż ma wielką ochotę na sex co mnie bardzo cieszy :-)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~magda -

lepiej podajcie skuteczne i sprawdzone tabletki
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~magda -

udany sex zalezy od obydwojga partnerow,ja mam 39 lat a moj moz 49 lat i po kilkunastoletnim zwiazku nie potrzebujemy wspomagaczy,
Odpowiedź (0)

na wspomaganiu

Napisał(a): ~alex -

no to fajnie:) ja biorę maxigrę, moja kobieta weźmie to i będziemy hulać w łóżku że hej;)
Odpowiedź (0)

Mojej żonie to i TIR tabletek nie pomoże.

Napisał(a): ~alek -

Są kobiety które zawsze lubiały seks i lubią go do końca życia, ale niestety większość to tylko przed ślubem udaje że lubi seks ponieważ póżniej jest równia pochyła i wszelkie rozmowy, leczenie niewiele da pożytku. Lepiej taki felerny model zamienić na młodszy i bardziej chętniejszy.
Kiedyś na imprezie z kolegami rozmawialiśmy o żonach i prawie wszyscy mają porażkę seksualną w domu-antyseksualne żony.
Dlatego też chodzimy na dziw..... i jest git. Żona zadowolona że nie jest przymuszana do seksu i faceci którzy w objęciach seksualnych kobiet potrafią się poczuć jak prawdziwi faceci. Tylko jest jeden problem-to kosztuje, ale cóż jeśli facet nie dostanie miłości w domu za darmo to sobie ją kupi.
Odpowiedzi (3)

tryb zycia

Napisał(a): ~heniek -

niestety, prowadizmy takie tryby zycia, w ktorych nie ma miejsca na seks, spojoj relaks i konczy sie tym, ze musimy chodzic do seksuologow. coz mezczyzni maja swoja maxigre, teraz i kobiety beda mogly...a przeciez wystarczyloby poradzic sie seksuologa i zmienic tryb zycia, wszystko wrociloby do normy
Odpowiedź (0)

A jaki jest sposób na Orange?

Napisał(a): ~dsfgrgv -

i podsłuch
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz