8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń106
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Tabletki antykoncepcyjne a skutki uboczne (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tabletki antykoncepcyjne a skutki uboczne

Napisał(a): ~Alicja21 -

Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne - jak wiadomo, sa chyba jedna z najlepszych metod na rynku i dosc sporo kobiet je łyka. Jednak borykam się z problemem, czy biorąc tabletki antykoncepcyjne są jakieś skutki uboczne? Słyszałam tylko, że po tabletkach antykoncepcyjnych się tyje - czy to prawda? Nie chcę być gruba, więc tylko to mnie odstrasza. Jakie sa jeszcze skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych?
INTERIA.PL

Re: Tabletki antykoncepcyjne a skutki uboczne

Napisał(a): gość -

~Alicja21 Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne - jak wiadomo, sa chyba jedna z najlepszych metod na rynku i dosc sporo kobiet je łyka. Jednak borykam się z problemem, czy biorąc tabletki antykoncepcyjne są jakieś skutki uboczne? Słyszałam tylko, że po tabletkach antykoncepcyjnych się tyje - czy to prawda? Nie chcę być gruba, więc tylko to mnie odstrasza. Jakie sa jeszcze skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych?
Podwiąż sobie jajowody. Jedynym problemem pozostaną choroby przenoszone droga płciową.

Napisał(a): gość -

Pamiętaj, że hormony mają duży wpływ naturalną pracę organizmu. Przede wszystkim tabletki antykoncepcyjne mają negatywny wpływ na wątrobę. Takze podczas brania tabletek antykoncepcyjnych mogą wystąpić nudności i bóle głowy i może spaść libido...

Reklama

Napisał(a): Gość -

Brałam swego czasu tabletki antykoncepcyjne i szczerze odradzam. Miałam straszne wahania nastroju, bolały mnie piersi... Podczas brania tabletek antykoncepcyjnych miałam też nieco zwiększony apetyt - przez co przytyłam ;/ dlatego już więcej nigdy się na nie zdecyduję, sa inne środki - mniej szkodliwe ;)

Napisał(a): marzenie1980 -

Przy takich tematach zawsze się zastanawiam, co motywuje autorkę do zadawania pytań tu, na forum ...
Masz ginekologa, który Ci tabletki przypisze to jego zapytaj o wszystko co chcesz wiedzieć. Z pewnością ma szerszą wiedzę w tym temacie i naświetli Ci sprawę z każdej strony.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~anita676 -

Dokładnie tak, wszystko może mieć skutki uboczne nawet tabletki od bólu głowy. Tak to już jest. Tak naprawdę antykoncepcja hormonalna potrafi nam pomoc w niektórych przypadkach, na przykład pomaga uporać się z trądzikiem, do tego ból brzucha przy pms jest zmniejszony, mi pigułki anty bardzo pomogły przy uciążliwym pms, no i obnizają ryzyko zachorowania na raka, warto zajrzeć do badań http://antyko(...)onalna/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tabletki antykoncepcyjne a skutki uboczne