89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +-5
89 ppt ?

Tabletki na potencję (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Tabletki na potencję

Napisał(a): ~Farmaceuta -

~henrykoXIX
@hulio dlatego nie ma co się wstydzić, popróbować różnych preparatów/tabletek i innych sposobów, żeby sobie pomóc. Ba nie tylko sobie, zwiazek może niekoniecznie seksem stoi ale przecież jest równie ważny co buziaki na dzień dobry i wspólne śniadania w niedzielę
Takie posty są wyjątkowo szkodliwe, a ich autorzy powinni być surowo karani.
Do czego ty człowieku namawiasz?
Do eksperymentowania na samym sobie i do beztroskiego łykania jakichś specyfików?
A nie pomyślałeś o tym, że w ten sposób o wiele łatwiej można sobie zaszkodzić niż pomóc?
Pewnie o tym nie słyszałeś, ale ostatnio we Francji jedna osoba zmarła, a pięć innych jest w szpitalu za sprawą testowania "cudownych" pomysłów koncernów farmaceutycznych, które chcą wcisnąć ludziom jakieś piguły i proszki nie po to, aby komuś w czymś pomóc, ale po to, aby na naiwnych zarobić!

Nie bądźcie naiwni i nie łykajcie żadnych pastylek bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem!
Uszkodzić sobie zdrowie jest bardzo łatwo nie mając pojęcia co właściwie się bierze i jakie mogą być skutki uboczne.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~wilczek -

W moim przypadku problem lozkowy byl spowodowany stresem. Wyeliminowac go nie latwo, wiec zapisalem sie na silownie,zaczalem sie troche zdrowiej odzywiac i kupilem cos tam w aptece. Kupilem suplement na bazie wyciagu z zen-szenia i buzdyganku ziemnego. I pomoglo.

Napisał(a): ~tori -

farmaceuto, jak to nie wiadomo co się bierze, na opakowaniu każdego suplementu, który musi posiadać atest do sprzedaży w polandzie jest toż to skład, całkiem jak na butelce cocacoli, opakowaniu groszku z biedry i innych, więc nie wciskaj pan kitu, ze to niebezpieczne dla zdrowia, bo jak kto umie czytac to se doczyta!

Napisał(a): ~martens12 -

~tori farmaceuto, jak to nie wiadomo co się bierze, na opakowaniu każdego suplementu, który musi posiadać atest do sprzedaży w polandzie jest toż to skład, całkiem jak na butelce cocacoli, opakowaniu groszku z biedry i innych, więc nie wciskaj pan kitu, ze to niebezpieczne dla zdrowia, bo jak kto umie czytac to se doczyta!
tez nie każdy jest taki mądry, coby wiedzieć co czyta, na szczęscie mamy nasza ukochaną wikipedię, podstawę prac naukowych naszych cudownych magistrów i doktorów :D A tak poza żartem, masz rację, zawsze jak "w pełni naturalny" jest napisane, to warto to zweryfikować i ja tak sobie zweryfikowałem i jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Napisał(a): ~adam -

widzę, że trochę tu zawrzało odnośnie zakupu tabletek i bezczelnego spamu :P ktoś zasugerował żeby POSZPERAĆ w internecie. tak też zrobiłem, szperam, szukam. i chętnie poczytam czy polecacie coś konkretnego jako alternatywę dla niebieskiej pigułki. wielkiego problemu może nie mam ale chciałbym być po prostu bardziej wytrwały w tym co robię;););)

Napisał(a): ~onlyyou -

~adam widzę, że trochę tu zawrzało odnośnie zakupu tabletek i bezczelnego spamu :P ktoś zasugerował żeby POSZPERAĆ w internecie. tak też zrobiłem, szperam, szukam. i chętnie poczytam czy polecacie coś konkretnego jako alternatywę dla niebieskiej pigułki. wielkiego problemu może nie mam ale chciałbym być po prostu bardziej wytrwały w tym co robię;););)
dobry człowiek, co zmierza do wytrwałości :D nie wiem czy czytać to jako altruizm czy może dążenie do zapokojenia swoich własnych samczych potrzeb :D Tutaj już padło kilka nazw, nie wiem, czy padło iqman, jeżeli nie, to zalecam poczytanie o nim, dla mnie siła witam, która nawet jak nie pomoże, to nie zaszkodzi.

~onlyyou
~adam widzę, że trochę tu zawrzało odnośnie zakupu tabletek i bezczelnego spamu :P ktoś zasugerował żeby POSZPERAĆ w internecie. tak też zrobiłem, szperam, szukam. i chętnie poczytam czy polecacie coś konkretnego jako alternatywę dla niebieskiej pigułki. wielkiego problemu może nie mam ale chciałbym być po prostu bardziej wytrwały w tym co robię;););)
dobry człowiek, co zmierza do wytrwałości :D nie wiem czy czytać to jako altruizm czy może dążenie do zapokojenia swoich własnych samczych potrzeb :D Tutaj już padło kilka nazw, nie wiem, czy padło iqman, jeżeli nie, to zalecam poczytanie o nim, dla mnie siła witam, która nawet jak nie pomoże, to nie zaszkodzi.
wychodze po prostu z założenia, że jest super ale może być jeszcze lepiej i lepiej.. ;) a kiedy mam eksperymentować jak nie teraz? na stare lata już tak łatwo nie będzie :D dzięki za podpowiedź z tymi tabletkami, na pewno poczytam więcej, a ty je brałeś? coś możesz o nich powiedzieć?

Napisał(a): ~onlyyou -

~adam wychodze po prostu z założenia, że jest super ale może być jeszcze lepiej i lepiej.. ;) a kiedy mam eksperymentować jak nie teraz? na stare lata już tak łatwo nie będzie :D dzięki za podpowiedź z tymi tabletkami, na pewno poczytam więcej, a ty je brałeś? coś możesz o nich powiedzieć?
biorę, konćzę opakowanie niebawem i rośnie, ochota na seks, rosnie satysfakcja i rosna mozliwosci, nie wiem co bedzie jak tabletki lykac przestane, takze jeszcze chyba polecam, ale tak na 99 %

~onlyyou
~adam wychodze po prostu z założenia, że jest super ale może być jeszcze lepiej i lepiej.. ;) a kiedy mam eksperymentować jak nie teraz? na stare lata już tak łatwo nie będzie :D dzięki za podpowiedź z tymi tabletkami, na pewno poczytam więcej, a ty je brałeś? coś możesz o nich powiedzieć?
biorę, konćzę opakowanie niebawem i rośnie, ochota na seks, rosnie satysfakcja i rosna mozliwosci, nie wiem co bedzie jak tabletki lykac przestane, takze jeszcze chyba polecam, ale tak na 99 %
no właśnie ciekawe co po odstawieniu, ale przecież penis ci się nie skurczy :P może faktycznie bym spróbował, nic mi nie zaszkodzi. a skład widzę że jest bardzo naturalny, żadnego syntetycznego syfu.

Napisał(a): ~Miarooo89 -

Ja też stosowałem long mena tabletki i bardzo się zdziwiłem reakcją :) a raczej mega erekcją :) uczucie super mrowienia - a co dziwne moja pPani też jak by odczuwała wieksze doznania. Może było to spowodowane tym że mój człownek był mega naprężony,
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobre srodki na potecje forum dyskusyjne
Do góry strony: Tabletki na potencję