305
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +0
305 ppt ?

TABLETKI ODCHUDZAJĄCE (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

TABLETKI ODCHUDZAJĄCE

Napisał(a): LILIANNA1 -

Wczoraj przeczytałam na Interii reklamę na temat tabletek z zielonej kawy.
Nie ukrywam, że zainteresował mnie ten temat, blisko 700 postów, które w całości opierały na potwierdzaniu skuteczności. OK, najprawdopodobniej tak jest.
Ale nurtuje mnie kwestia, ewentualnych skutków ubocznych, czy były one prześwietlone przez lekarzy?
Bo żeby w tak krótkim czasie zrzucić tyle kilogramów? Może jakieś jajeczka glist, pod niewinnymi zapewnieniami producenta, że to tylko wyciąg z zielonej kawy?

Co o tym myślicie?
INTERIA.PL

Re: TABLETKI ODCHUDZAJĄCE

Napisał(a): gość -

Człowieku, co za bzdura, 700 postów to można nastukac w pare godzin, co to kosztuje a sprzedać potem tony wyciąg z kawy czy innego mumio to czysty zysk...Zaden cudowny lek na odchudzanie nie istnieje, dieta i siłownia kochani...

Napisał(a): Gość -

Żadne tabletki nie są w 100% bezpieczne. Skutki uboczne mogą być różne, bo jest to indywidualna kwestia organizmu. Najlepiej jest ograniczyć jedzenie i zacząć ćwiczyć. Efekt będzie jeszcze lepszy niż po tabletkach.

Reklama

przeczytales chociazby jeden negartywny post? Na pewno nie, bo takich tam nie bylo. Probowalam kiedys dodac negatywna opinie na forum pod srodkiem na odchudzanie. Nie dalo rady, bo takich tam nie przyjmuja. Nie daje Ci to do myslenia?

Ja biorę od tygodnia weight loss i też nic. Jedynie nie mam skoków ciśnienia i nie muszę brać nic na obniżenie ciśnienia. unormowało się. Kiedyś brałam CHITININ to pomagał ten ze skorupiaków morskich. dawno temu był granulat neonormacol pomagał.

Reklama

nie reklamuje,pisze z doświadczenia - sibutril -z dieta ale normalna nie z lisci salaty i nie jedzeniem po 19stej stracone 5 kg w miesiąc,oczewiscie troszkę trzeba pocwiczyc,ale nie za wiele.polecam

z zielonej herbaty chyba. Takie tabletki moga dzialac w miare. Ale rownie dobrze mozesz sie napic zielonej herbatki:P

Najlepiej idz do sklepu z suplementami dla kulturystow i zapytaj sie o dobry spalacz tluszczu. Powinni Ci cos niezlego doradzic

Reklama

Jestem autorką tematu.
Nie mam kłopotów z nadwagą - po prostu zaintrygowała mnie możliwość zrzucenia 14 kg. w miesiąc!
Była informacja, że Instytut Żywności rekomenduje suplementy diety, było też logo Instytucji, ja w szoku, przecież za takie cudo, to Nobel jak nic!
Gogluję więc nr od Instytutu, dzwonię na linię suplementów, i tam miła pani mi wyjaśniła, że czegoś takiego nie ma, oni tego nie badali, a te pozytywne posty to se firma napisała co atestu też na pewno nie ma.
Ha, se myślę - zadzwonię do was. Odbiera facet, i mnie zapewnia - atesty mają, inne papiery też i w ogóle wszystko cacy. Oj, uświadomiłam gościa, w mało grzeczny sposób, że wiem że gówno mają ale dobrze kombinują.
Czy z takimi cwaniakami nie można porządku zrobić?
Próbowałam swojego posta tam napisać - nie idzie, jak ktoś już słusznie zauważył.
Dziękuję.

39 lat, Ja schudłem z 97 kg na 83 kg w rok. Przy tym przestałem palić i pić alkohol. Kilka razy w tygodniu jem mięso. Do tego piję 2-3 litry wody na dobę. 3 razy w tygodniu biegam o 4:30 10 km w 45 minut. Obecnie to trwa już 3 lata. I powiem wam jedno, żebym tego nie zrobił, pewnie dzisiaj bym łykał już tabletki na serce, ciśnienie i coś jeszcze. Odchudzanie to nie tylko moda, czy pomysł na chwilę, to zmiana całego życia. Psychika będzie bolała do granic wytrzymania, będzie wiele wątpliwości, wręcz upadek. Więc musi być coś w co wierzysz i przeżyjesz te gorsze chwile. Ale jest warto....na 100%. Jeśli ktoś będzie się trzymał tego co chce zrobić przez całe życie, to gratuluję jemu. Jest mistrzem.....:) Pozdrawiam MILLIPUT PL

Napisał(a): Inez -

Linea 40+. Chciałam trochę, podkreślam TROCHĘ schudnąć, głównie chodzi mi o brzuszek, który nie wiem skąd się wziął. Reklama Linea 40+ - kupuję. Zażywam zgodnie i instrukcją. Efekt: po spożyciu posiłku w trakcie którego zażyłam tabletkę, za około 5-15 min mam przerażającą ochotę na coś słodkiego, ciasto, ciastka, czekoladę. Nigdy wcześnie tego u siebie nie zauważyłam, jadałam słodycze okazjonalnie, a teraz jest to niemal "głód narkotykowy"; ja MUSZĘ coś słodkiego zjeść. Czy to tak ma działać? Nie jestem pewna....Obiecałam sobie nie ważyć się przed zakończeniem kuracji, więc nie wiem czy i ile schudłam zażywając 2x dziennie podczas posiłku Lineę 40+. Natomiast po trzecim posiłku (bez Linea) ie mam tego "słodyczowego głodu". Ktoś ma podobny problem?

Nie nieskuteczne. Asystor i wiele innych mają w składzie chrom a większość ludzi jest na niego uczulonych powoduje powazne działania uboczne. Np. jeśli nie możesz zwykłych kolczyków nosić lub od zegarka z bransoletka masz zaczerwienienia i krostki to nie polecam tego preparatu. Ostatnio kupiłam DETOCEL, AROSLIM. Po 2 tygodniach brania bardzo bolały mnie plecy, później zaczęły mi puchnąć oczy okazało się, że prawie uszkodziłam sobie nerki. To nie był ból kręgosłupa ale nerek.
Nie wierzyłam po tygodniu wzięłam jeszcze raz i ci i ponownie bóle nerek a jestem zupełnie zdrową nie chorująca nigdy z wyjątkiem drobnych przeziębień kobietą. Masakra później pojawiły się zaparcia.
Odstawiłam wszystko, zamiast schudnąć chyba ze 2 kg. przytyłam.
Nie wierzę w żadne lerki odchudzajace, mam swoją sprawdzoną dietę to połowa połowy tego co normalnir jadam i dodatkowo zamiast normalnej kolacji przez miesiąc trzeba jeść miksy owocowo warzywne, np. kabłko z marchewką, groszek +pomidor, kykurydza +pomidor, sałata +pomidor, polane jogurtem, albo z łyżeczką majonezu, sosu winegret,
5 lat temu w ciągu 3 miesiący schudłam trwale 7 kg. polecam

Mam koleżankę, której radykalnie zmienił się tryb życia i w ciągu ok. 4 m-cy przytyła ponad 30kg!
Kiedyś jadła na prawdę dużo, ale dużo się ruszała, waga stała jej na poziomie 60kg.
Po zmianie trybu życia na siedzący, momentalnie niemal uzyskała ponad 90kg.!
Musiała wymienić całą garerobę. Jak się zorientowała co się dzieje to chciała powrócić do poprzedniej aktywności fizycznej. Nie może! Dlaczego? Bo po przejściu 100m tak bardzo boli ją kręgosłup, że musi usiąść. Żali mi się, że jest kaleką, w domu ma kłopot, żeby umyć podłogę itp. Nie je chipsów, hamburgerów itp.,nie słodzi, nie je żadnych słodyczy, a posiłki to są o połowę mniejsze niż kiedyś, bo po zjedzeniu połowy udka i dwóch kartofli jest syta.
Dlatego pytałam Was o coś, co mogłoby Jej pomóc. Asia nie ma Internetu, wiem że tu jest kopalnia wiedzy, więc dlatego rozpoczęłam temat...

Napisał(a): Gość -

gość Człowieku, co za bzdura, 700 postów to można nastukac w pare godzin, co to kosztuje a sprzedać potem tony wyciąg z kawy czy innego mumio to czysty zysk...Zaden cudowny lek na odchudzanie nie istnieje, dieta i siłownia kochani...
Tak na marginesie, bo również uważam, że nie ma w 100% zdrowych tabletek, tak z zasady, a nie tylko przez fakt, że to środek na odchudzanie, również tabletki na ból głowy są szkodliwe. Ale jedno pytanie jak chcesz napisać 700 posŧów w kilka godzin? Ręcznie - bez żadnego oprogramowania? Przykładowo ja pisze post w około 2 minuty, ale przeglądanie forum i wybieranie tematów, które w ten czy inny sposób zwróciły moją uwagę, lub odszukanie odpowiedniego miejsca, gdy chcę się o coś poradzić, to też czas. Weźmy np 4 minuty na szukanie plus 2 na napisanie. Daje to 6 minut, czyli w godzinę napisze 10 postów (realnych, a nie na zasadzie przeskakuję z tematu na temat, bez względu na zawartość i robię kopiuj/wklej). Liczmy że siedzę przed kompem 10 godzin w pracy to daje 60 postów dziennie. Teraz weźmy pod uwagę "ceny", bo to co napisałaś uważam, że w chodzi w zakres czegoś co można faktycznie kupić choćby na Allegro jako marketing szeptany. "Poszperałem" Biorę średnią ofertę 100zł za 100 postów. Czyli wychodzi, że firma (bo zakładam, że robi to firma) po odjęciu VAT i dochodowego ma jakieś 65zł (nie chce mi się liczyć dokładnie, więc liczyłem z góry), czyli ze swoim zyskiem za 65zł ma w niej pracować pracownik 2 dni. "Stawka" lepsza niż w najgorszym markecie. Sorry ale to co piszesz to nierealne.... No chyba, że bierzemy pod uwagę pracę na automatach, ale jaki administrator tego nie zauważy i nie zablokuje? Chyba ślepy, więc coś chyba żle ci wyszło z tymi 700 postami w kilka godzin. Ale podkreślam to tak na marginesie dyskusji o tabletkach (wszelakich)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tabletki z zielonej kawy opinie
  • zielona kawa opinie lekarzy
  • tabletki z zielonej herbaty
  • figura extraslim tabletki opinie
  • kapsułki zielonej kawy forum
  • tabletki odchudzające forum
  • tabletki zielona kawa forum
  • tabletki zielona herbata
  • zielona kawa tabletki
  • zielona kawa forum dyskusyjne