67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
67 ppt ?

Tablety z supermarketów (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tablety z supermarketów

Napisał(a): Gość -

Opłaca się kupić tablet z supermarketu? Zaczęło się od Biedronki, potem w Polo pojawił się tablet za 299 z etui i klawiaturą, a teraz Carrefour przyatakował z tabletem za 199 zł. Czy można ufać tym urządzeniom? Najtańszy tablet na rynku z "normalnego" sklepu kosztuje ok. 400-500 zł, ale jeśli jego możliwości są porównywalne to może nie ma po co przepłacać? Co sądzicie? Nie powiem, tablet za 2 stówki mnie kusi.
INTERIA.PL

Re: Tablety z supermarketów

Napisał(a): gość -

jaka cena taka jakość również dałem się naciągnąć na tablet za 300 zł .Powiem tylko tyle -zwykły szajs i tyle!! Chcesz mieć dobry tablet to zainwestuj i kup samsunga (daje radę :))albo inny jakiś markowy sprzęt nie bierz badziewia bo za dwa dni wyrzucisz go przez okno tak jak ja!

Ostatnio napadlo mnie na kupowanie tabletow. Wybor jest ogromny! Juz kupilam Samsunga Galaxy 10,1" za tylko $ 199.00. Jest on reperowany. Ktos go zwrocil. Pracuje bez zarzutu, jest b.szybki i ..piekny! Dzis kupilam 2 tablety nowe , kazdy za $ 52.00 7". Wczesniej kupilam za $ 123.00 tablet Pandigital 7" nowy. Coraz czesciej mozna kupic tablety b.tanio i jest duzy wybor. Niedlugo lece do Polski to przydadza sie prezenty dla chlopakow. Te tablety kupilam przez internet. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

Reklama

Reklama

a dlaczego szpan na wsi ,dopiero w mieście mieszkają wieśniaki ,teraz mieszkać w mieście to dopiero wiocha mówisz tak bo nie wiesz co tracisz mieszkając w mieście ciekawi mnie czemu wszyscy z miasta uciekają na wieś jak tylko mają taką możliwość

Reklama

Do czytania newsów ze stron internetowych i książek się nadają jak wszystkie tego typu urządzenia. Sam dałem się modzie i kupiłem netbooka z dotykowym ekranem. Plusem jest klawiatura więc trochę więcej mogę zrobić niż na samym tablecie. Teraz jednak planuje zakup zwykłej skrzynki lub bardzo wydajnego notebooka (tzw. desktop replacement).

gość a dlaczego szpan na wsi ,dopiero w mieście mieszkają wieśniaki ,teraz mieszkać w mieście to dopiero wiocha mówisz tak bo nie wiesz co tracisz mieszkając w mieście ciekawi mnie czemu wszyscy z miasta uciekają na wieś jak tylko mają taką możliwość
jak już to na przedmieścia - po ty, by poprostu mieszkać w domku - a nie na wsi, mieć więcej spokoju...

Te Burżujskie Markety napchali Polskę bublami i tak naprawdę nie wiadomo czemu mają to słuzyć.Nie...nie...raz jeszcze nie! Kupiłem w Carrefour za 199 PLN i za chiny ten tabletopodobny przyrząd nie chciał chodzić.Zwrotu też nie przyjmują.Zostaje się nie wiadomym czym-bublem którym jest taki wolny i na otwieranie stron czeba czekać 3-5 min.Hyba się z nerwów chce się zawału to proszę kupić.

Napisał(a): marasbone -

Nie miałbym zaufania, nawet nie do samej firmy produkującej tablety, co raczej do sposobu przechowywania go w magazynie biedronki czy polo marketu. Kto wie jak go przewożą, czy nie razem z ziemniakami i wodą mineralną na palecie. Poza tym niewiele droższe, a dobre tablety może dostać między innymi na avans.pl - mają manty i larki po 400-500 złotych
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Tablety z hipermarketow
Do góry strony: Tablety z supermarketów