2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146 tys.
  • Odpowiedzi634
  • Ocen na +346
2 tys. ppt ?

Tadeusz Rydzyk przejdzie na emeryturę? (635)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tadeusz Rydzyk przejdzie na emeryturę?

Napisał(a): ~niki -

Tygodnik „Polityka” podał informację o tym, że Tadeuszowi Rydzykowi przełożeni zasugerowali przejście na emeryturę. Duchowny przekroczył już stosowny wiek i nie byłoby przeciwskazań, by udał się na odpoczynek. Sam zainteresowany odniósł się to takiego scenariusza w następujący sposób:

Przede wszystkim w służbie Panu Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie nigdy nie ma żadnej emerytury. Nigdzie się zatem nie wybieram, nie zamierzam nigdzie odchodzić, żadnych zmian w kierowaniu Radiem Maryja nie przewidujemy i o niczym takim nie słyszeliśmy. Rozum, mam nadzieję dopisuje, a radio funkcjonuje dobrze. Mam tu wiele do zrobienia, mamy wiele planów i zamierzeń, słowem: „Alleluja i do przodu!”
INTERIA.PL

Re: Tadeusz Rydzyk przejdzie na emeryturę?

Napisał(a): ~Inga -

~Gość Mam nadzieję, że tego szkodnika kościoła ktoś usunie na śmietnik historii. Pozostaje pytanie - kto słucha tego bredzenia jego mediów, tylko babcie moherowe, ale te nie będą żyć wiecznie.
Niech sobie rządzi,,,,babcie go lubią, mają jakiś cel i co tobie do tego? A ty nie musisz, Ament i gitara.

Reklama

Napisał(a): ~maqmba -

Ja słucham wybranych audycji RM. Jestem kierowcą, tzw. "robię trasę" i nieraz, kiedy już nawet kawa nie działa, tylko RM jest w stanie mnie podkurzyć. Moi "ulubieńcy" to pani Krysia P. oraz pan Antoś M. Gadają tak mądrze (oksymoron!), że spać za kierownicą nie można.

Reklama

Napisał(a): ~zbulwersowany -

~Gość Mam nadzieję, że tego szkodnika kościoła ktoś usunie na śmietnik historii. Pozostaje pytanie - kto słucha tego bredzenia jego mediów, tylko babcie moherowe, ale te nie będą żyć wiecznie.
To dopiero "homofobia" czyli lęk przed Bogu winnemu Człowiekowi. Może się kiedyś opamiętasz Gościu co ty bredzisz. To jest zakonnik "ojciec jako członek zakonu". A media nie są jego i oby trwały i nawracały zbłąkanych. Niech wiecznie żyje. Słucham tylko tych mediów i nie ma lepszych, zwróć uwagę na treści, podmiot którym się zajmują. Niech Ci Pan otworzy oczy i uszy.

Reklama

Napisał(a): marcin5513 -

~gość
Głupiś. Kto słucha? Włącz teraz i się dowiedz. Babcie również, ale nie tylko.
Z tym śmietnikiem... Chciałbyś, żeby dołączył do ciebie? Bo ty już na śmietniku jesteś.
kolejny zdewociały świr - niech słucha 24 na dobę

Napisał(a): ~TSZ -

~zbulwersowany
To dopiero "homofobia" czyli lęk przed Bogu winnemu Człowiekowi. Może się kiedyś opamiętasz Gościu co ty bredzisz. To jest zakonnik "ojciec jako członek zakonu". A media nie są jego i oby trwały i nawracały zbłąkanych. Niech wiecznie żyje. Słucham tylko tych mediów i nie ma lepszych, zwróć uwagę na treści, podmiot którym się zajmują. Niech Ci Pan otworzy oczy i uszy.
koleś, ty jesteś chory.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tadeusz Rydzyk przejdzie na emeryturę?