27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń238
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +38
27 ppt ?

TAJEMNICZA CHOROBA Jarosława Kaczyńskiego „pod przykrywką” PROBLEMU Z KOLANEM!!! (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

TAJEMNICZA CHOROBA Jarosława Kaczyńskiego „pod przykrywką” PROBLEMU Z KOLANEM!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

Stan zdrowia prezesa jest o wiele poważniejszy niż przekazują Jego „PiS`owscy” współpracownicy. Wg Nich powrót do pełnej sprawności zajmie Kaczyńskiemu pół roku. Na właściwą operacją trzeba jeszcze poczekać. Na razie nie ma o niej mowy. Pojawił się stan zapalny i inne problemy zdrowotne. Jeżeli to jest tylko noga to moim zdanie sprawa jest poważna. Moźe to być gangrena albo buerger. W obu przypadkach tylko amputacja ratuje życie.
INTERIA.PL

Re: TAJEMNICZA CHOROBA Jarosława Kaczyńskiego „pod przykrywką” PROBLEMU Z KOLANEM!!!

Fakt, może być coś poważnego ale Kaczor się wyliże ja natomiast nie mam nadziei, mamusia jak mnie rodziła podobno spadłem z łóżka i coś mi się w czaszce poprzestawiało i trzyma do dzisiaj.Przypominam, nie bierzcie mnie na serio, raz piszę tak a jak atak ustanie piszę prawdę i zupełnie inaczej.

Re: TAJEMNICZA CHOROBA Jarosława Kaczyńskiego „pod przykrywką” PROBLEMU Z KOLANEM!!!

Napisał(a): buc1 -

Nie życzę choroby, ani śmierci nikomu, ale czy Bóg nie ukarał Kaczyńskiego? Przecież on odpowiada za, to co wydarzyło się ostatnio w Polsce. Chyba to kara Boska -amen.

Napisał(a): buc1 -

Laila44 Nie pałam miłością do Jarosława Kaczyńskiego ale nie życzę mu żle.Niech wyjdzie z choroby bo "jak kota nie ma to myszy zaczynają harcować".
Myszy harcują, a władzę dyktatora PiS - obejmie Joachim Brudziński. Ten człowiek już nieformalnie sprawuje władzę absolutną.

~jumar70 Kolonoskopia to chyba jakąś wskazówką jest.
Kolonoskopia – metoda badania dolnego odcinka przewodu pokarmowego polegająca na oglądaniu wnętrza jelita grubego. Polega ona na wprowadzeniu przez odbyt specjalnego wziernika zakończonego kamerą i przesłaniu obrazu na zewnątrz. Do tego celu służy giętki instrument zwany kolonoskopem, który jest zbudowany podobnie jak fiberoskop służący do diagnostyki górnego odcinka przewodu pokarmowego. Podczas kolonoskopii możliwe jest też pobieranie wycinków błony śluzowej jelita grubego do badań histopatologicznych, a także wykonywanie drobnych zabiegów, np. usuwanie pojedynczych polipów.

Napisał(a): ~jumar70 -

buc1 Nie życzę choroby, ani śmierci nikomu, ale czy Bóg nie ukarał Kaczyńskiego? Przecież on odpowiada za, to co wydarzyło się ostatnio w Polsce. Chyba to kara Boska -amen.
nie tylko bo to by go tak nie gryzło jak śmierć brata w której ma udział.

Napisał(a): taie -

Z tego co słyszałem to oprócz choroby kolana ujawniła się nieuleczalna choroba Pięty - musi być amputowany.
« Wróć do tematów
Do góry strony: TAJEMNICZA CHOROBA Jarosława Kaczyńskiego „pod przykrywką” PROBLEMU Z KOLANEM!!!