140
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +116
140 ppt ?

Tajne spotkanie Rydzyka i Kaczyńskiego... (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Tajne spotkanie Rydzyka i Kaczyńskiego...

Napisał(a): ~wewa -

Słyszeliście już o tajnym spotkaniu Rydzyka z Kaczyńskim? Nie od dziś wiadomo, że partia rządząca wspiera inicjatywy Rydzyka, szczególnie zaś pod kątem ich finansowania. Nie od dziś wiadomo także, że Ojciec Rydzyk i Radio Maryja mają ogromny wpływ na część elektoratu.. Rydzyk jeśli by zechciał, mógłby sporo namieszać, szczególnie biorąc pod uwagę pomysł wprowadzenia własnej reprezentacji w sejmie (!).
Tajne spotkanie skończyło się porozumieniem o nieagresji. A wszystko to w związku ze słabnącymi notowaniami PiS. No cóż, to chyba koniec nieporozumień pomiędzy PiS a Rydzykiem. Wszystko pozostaje na swoim miejscu - Rydzyk nadal wspiera PiS, a PiS nadal wspierać będzie finansowo Rydzyka..

Myślicie, że to prawda czy jednak nie?
INTERIA.PL

Re: Tajne spotkanie Rydzyka i Kaczyńskiego...

Napisał(a): ~obserwator -

Jak odsunął od " władzy" Macierewicza to musi " zbliżyć " się do ojca dyrektora aby ten nie namieszał mu w elektoracie. A do ojca przemawia TYLKO jeden argument. Jak mu da to wszystko będzie dobrze. Jak w przysłowiu ZA PIENIĄDZE .............

Re: Tajne spotkanie Rydzyka i Kaczyńskiego...

Napisał(a): ~P49 -

PIS bez Rydzyka zginie w ciągu paru miesięcy i Kaczyński dobrze o tym wie więc dalej będzie okradał społeczeństwo aby dotować tego pospolitego przestępce bo z kaplanem to Rydzyk nie ma nic wspólnego a tymi jego interesami już dawno powienień się zając Urząd Skarbowy, Polcja i wszelkie służby z celnymi włącznie. Ładnie to brzmi ale jest nie do wykonania dopuki rządy w Polsce ma inna organizacja przestępcza zwana też partią rządzącą PIS.

Re: Tajne spotkanie Rydzyka i Kaczyńskiego...

Napisał(a): ~Myśląca -

Ojciec Rydzyk niestety bazuje na ludzkich uczuciach i wierze aby wzbogacić się.To już nie jest osoba duchowna tylko biznesmen,Proszę się zastanowić na tym..

~cdfv Rydzyk to nie kolega proszę pani/pana, tylko to jest Ojciec Tadeusz Rydzyk, osoba duchowna
« Wróć do tematów
Do góry strony: Tajne spotkanie Rydzyka i Kaczyńskiego...